Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Таргата

Свий
Темата е затворена.
X
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Помощ за Таргата

На шуменското състезание Тарагата е пострадал неприятно.
    Загубил е един пръст на дясната работна ръка, и в момента лекарите се борят да спасят втори.
    Той е частен механик, само осигуряващ се, и ще има нужда от сериозни средства за лечение и рехабилитация.
    Нуждае се финансова подкрепа.

Банковата сметка е:
    IBAN-BG34FINV91501016052980 в лева
    BIC-FINVBGSF
    Венета Крумова Димитрова .

Който иска директно по ЕКОНТ, до офис ЖП Гара Варна Венета Крумова Димитрова телефон 089 65 47 267

Благодаря предварително на всички.

Венета Крумова Димитрова е съпругата на Николай - targa
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-12-13, 09:29.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

От: Помощ за Таргата

Пепи, уточнете със Злати и пишете тук към кой офис на Еконт във Варна да се пращат средствата до Венета.

Коментар

Дано се оправи колегата,ама нещо не разбрах?
      Щом е самоосигуряващ се /като мен впрочем/какво трябва да плаща?
      Операцията е по спешност,ако може да се реплантира пръста о.к.,за рехабилитация е рано да се говори,ще си взема болнични на колкото доходи се осигурява.
      Ако някой го рекетира да плаща нещо да си вземе едно направление и да идва в Раднево/аз ще му уредя и операция е рехабилитация/Ще плати само потребителска такса до 10 дни.
      Корупцията е двустранен процес -тоя който взема и тоя който предлага.
      Няма проблем да се помогне на човек в нужда,но аз лично искам да знам за какво да ги изпращам тия пари и дали е законно!!!
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

Коментар

Докторе, тези пари са за ежедневните разходи които всеки един човек си има. Това сметки, това хляб, гориво за колата...
        Понеже таргата си вади парите буквално с ръцете си-докато се възстанови няма да може да ги ползва, респ. няма да има доходи, а семейството и къщата си искат тяхното.
        И понеже се уважаваме и се имаме за приятели-искаме да му помогнем.

По негови думи засега никой нищо не му е искал за плаща под масата, тези пари са си за ежедневните разходи.
        Има ли желание-има и начин!

Коментар

Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          аз лично искам да знам за какво да ги изпращам тия пари и дали е законно!!!
          Колега, таргата сам си вади хляба. Понеже е пострадала РАБОТНАТА му ръка, няма да може да работи. Става дума за помощ. Никой не те задължава. С най-добри чувства- бъди здрав!
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

Коментар

Аз дадох. Човек работещ с ръцете си и загубил пръсти/част от пръсти няма как да му е лесно и няма как да са му излишни. След такава травма поне 2-3 месеца няма да може да работи въобще и поне още толкова няма да може да работи пълноценно. А сметките си вървят.
            Я вижте колко сме, всеки по малко да даде, ще помогнем много на един от нас.

Тарга, оправяй се, не те познавам лично, но ти го пожелавам от сърце!
            "Докато има търпимост към всичко извън правилата, нещата ще са така."- Джамбазов
            Приста-НЕ! Виж тази тема-
            https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=138197

Коментар

Доста от нас са писали в темата за Шумен,.Говоря от мое име а смятам ,че и другите колеги са съ гласни с мен;включваме се и ще помогнем.Успех Таргов.
              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
              Г 230Е
              Г 500 0887 390 703

Коментар

И аз изпратих, дано се оправи по-скоро
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/

Коментар

Неприятна новина. Утре ще се включа и аз. Пожелавам на Ники бързо и максимално възстановяване.

Коментар

Аз тези дни имам да правя едни трансфери и ще помогна с колкото мога..
                    Гадна ситуация, мамка му.. Нека който има възможност да помогне и дано не се случва на никой..
                    Тарга, пожелавам ти успех! Ти си пич, заслужаваш само хубаво!

Коментар

До кой офис на Еконт, че така и не разбрахме къде да пращаме?
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

Коментар

Утре доктора ще прави ревизия на пръста,ако всичко е наред е добре.Ако операцията не е успешна ще отстранят и другия пръст.Като имам информация ще пиша.
                        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                        АСК Ален Мак

Коментар

И аз ще се включа, дано да се оправи по бързо Таргата. Голям пич е, дано не пада духом!
                          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

Коментар

Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            И аз ще се включа, дано да се оправи по бързо Таргата. Голям пич е, дано не пада духом!
                            Духом не е паднал.Цитат на Таргата:Ако ще става да става(пръста),ако не да го режат и да си ходя.
                            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                            АСК Ален Мак

Коментар

Това се казва характер!
                              А как е станал инцидента, дайте малко повече информация че не ми е удобно да му звъня сега, сигурно цял ден му звънят хора да го притесняват...
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
                              X