Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN за Blackberry ОС?

Свий
Това е залепена тема.
X
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

До: GARMIN за Blackberry ОС?

Той да си го закупи, ама от къде?Нашите така наречени представители на Гармин не го предлагат.
    ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

( John R. Lott, Jr.)

Коментар

http://getmobile.garmin.com/trial
      От тук май дават чрез Blackberry да си го дръпнеш със 7 дневен безплатен период.

Коментар

Точно това инсталирах/гармин мобайл за блекбери/, но не можах да разбера как да вкарам някаква карта.Опитвах с мапсурса, освен това опитах да запиша .имг файла на СД-то и какво ли още не, но не става! Или някъде бъркам, или това чудо става само за говорене.
        От дългото ровене по нета установих, че когато става въпрос за навигация-истината е в НУВИТО. Всичко останало е някакъв капан да ти вземат кинтите.

Коментар

Имам един въпрос и той се отнася май най-вече към Събин - защо не се внася в България за продажба софтуер за блекбери?Отнасям въпроса си към него, не защото той е дистрибутор на въпродния софтуер, а поради това че предлага карта коят го ползва.И съм сигурен, че е в перфектни отношения със господата от Геотрейд.А там са толкова Велики, че никога не те удостояват с отговор каквото и да си попитал.Нямам нищо лично към който и да е от споменатите по-горе и не искам никой да обидя.Просто желая някой който може да отговори на въпроса ми.
          ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

( John R. Lott, Jr.)

Коментар

И аз силно се интересувам за Blackberry, прерових де що форуми намерих руски, английски, но за сега нищо.· Ако някой знае повече по темата, нека помага.

Коментар

Вчера се обадих до така наречения супорт център на гармин в Америка и нещата около "garmin for blackberry" ми се изясниха.
              Значи тук нещата стоят по различен начин. Дори и да се закупи този софтуер, той не може да работи с .img-файловете,както ние искаме и както обикновено става с уиндоус мобайла и със симбиана.В този случай /с блекберито/ постоянно се теглят части от картата където се намирате, и така се осъществява навигацията.Проблема е че това теглене става през мобилната мрежа и съответно се плаща.
              С две думи ако искате две в едно /телефон+жипиес/, блекберито не става.
              Това обяснява и липсата на този софтуер по торентите!Просто от него няма смисъл.

Коментар

topmitko: Благодаря за уточнението. тъкмо се чудех защо не работи през Wi-Fi :0.
                Между другото същото нещо ползвам на http://www.google.com/mobile/
                тук има Google Maps който е безплатен. Има и софтуер на Microsoft с карти от техния сървър коио за някои райони са по добри от тези на google и за това си държа 2-те програмки. Между другото софтуеруте на google и на други подобни примерно facebook не работят без мобилен интернет примерно mtel. Wi-Fi работи само браузера на BB. Аз ползвам 8820.

Коментар

Колеги,
                  Няма ли начин да се разбере къде се съхраняват онлайн картите и там да се добавят ръчно готови карти? Имаше подобно мошенгии с Google Maps и си мисля че и при гармин може да стане.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                  X