Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Бих препоръчал да помислите върху по-интуитивно търсене. Да намеря нещо в Google Maps е елементарно, а при вас трябва да превключвам градове, адреси, точки и т.н., което просто е ненужно. Вчера цъках 2 минути докато хвана цаката как да намеря Гложенски манастир например.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

• sabin
      sabin коментира
      Редактиране на коментар
      Има идея да се подобри търсенето, но няма ресурс. Благодаря за предложението

• Първоначално публикуван от KikyK Преглед на мнение
    Здравейте,
    Ползвам приложението за трета година под ios.
    От около една година няма нов ъпдейт, но хубавото е, че за сега работи.
    Странното обаче е, че от лятото на миналата година не са се ъпдейтвали картите, което влиза в леко противоречие с моето впечатление за четири ъпдейта на година.
    Може ли просто да има някакъв бъг при мен или просто няма нови карти?
    Благодаря предварително, ако някой сподели мнение
    Здравейте,
    Коя е последната версия на картата?
    При мен е 2020Q2.
    Което ме навежда отново на въпроса от миналата година, дали няма бъг под iOS

Коментар

• Миналата година ме таксува системата, свалих абонамента и сега като искам данавигирам ми казва ,че трябва да си закупя навигация и 3Д версия. А съм платил пълен пакет за една година. Писах и назад в темата и никакво развитие. Към кой по-сведущ да се отнесе въпроса?
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

Коментар

• Здравейте,
        Инсталирах приложението и сега го пробвам. Изскочиха ми някои въпроси:
        1, Когато вляза в меню "следи" и натисна бутона за настройки ме изхвърля от приложението. Това нарочно ли е или при мен има проблем? Иначе записва и изобразява следите на екрана.
        2. Когато просто си разглеждам картата (без избран маршрут), възможно ли е бутона/ иконата за посока север да я центрова при еднократно натискане? При задържане променя начина на изобразяване в режим навигиране.
        3. Ако дадена част от маршрут е обозначена като А (АТВ), но сега е проходима с нормален 4х4 автомобил, как да сигнализирам за корекция евентуално? И изобщо как да изпращаме предложения за корекции?
        Благодаря предварително!
        Mitsubishi L200 Instyle 2020, 4N14 400 Nm, 6AT, Super Select II, 1:2.566 low gears, 265/60 R18 ATR tyres;

Коментар

• Здравейте, бих искал да попитам дали се предвижда да има решение за ползвателите на ограничените от Google апаратчета на Huawei?
          Към момента инсталирането на Wild Maps някак си е възможно, но не съществува никаква възможност да се заявят, съответно заплатят допълнителните опции по картата.
          Порових се из търсачката, но не открих никакви мнения по този въпрос.
          Не е проблем човек да си вземе 2-ри телефон, но се сещам за вица за зайо байо с двата телефона!
          Благодаря предварително!

Коментар

• Здравейте ! Много ми хареса навигацията , но може ли разяснние, какво означават надписите върху маршрутите.....по специално върху червените за офроуд за автомобили... ? 4M ; 4 ; 4x4 и.т.н !? Кой е лек ,кой труден и кой екстремен ? От легендата не става ясно. Благодаря предварително ?

Коментар

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
            X