Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Я се пробвайте да намерите този адрес, „Коматевско шосе“ 79, в Пловдив. Предполагам че да го има на картата като точка с подробна информация трябва да ви се плати и за това го няма, но като адрес поне май му мяза да го има. От чисто любопитство проверих за адресите на още 1-2 подобни обекта и се оказа че и те липсват, за платена карта да липсва подобна информация ми се струва странно.

Коментар

• М-да, и при мен на тази улица ми дава само номер 168...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

Коментар

• Адресната ни база има пропуски, които при сигнал ги отсраняваме. Благодаря за сигнала.

Коментар

• Здравейте,

От няколко версии насам забелязвам следното поведение на картата при движение по бул. Вардар и завиване наляво по бул. Царица Йоанна в посока Люлин - точно при преминаве през кръстовището nuvi 3590LMT превключва за кратко в нощен режим на цетовата схема. Тунелът на Люлин е далеч все още и не би трябвало той да оказва влияние.

Коментар

• Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
            Здравейте,

От няколко версии насам забелязвам следното поведение на картата при движение по бул. Вардар и завиване наляво по бул. Царица Йоанна в посока Люлин - точно при преминаве през кръстовището nuvi 3590LMT превключва за кратко в нощен режим на цетовата схема. Тунелът на Люлин е далеч все още и не би трябвало той да оказва влияние.
            Под булеварда има подлез, който е отбелязан с пешеходен тим и тунел, както е в действителност. Гарминския софтуер явно се шашка когато преминавате над подлеза и превключва нощен режим заради тунела от долу. Има и много други места с подобна ситуация. Ще помисля как да променя нещата за да не се получава това.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
            X