Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• LED бар => 30W 2500 LUMENS???

http://www.maxxima.com/products/prod...ens/view/.html

Кой продава това в заглавието и кои са добри?

Малко история - имаме такива като горе на линка,волтаж от 12 - 24 волта разпрьсната светлина,някакви никакви ампери харчи и дьржи вече пета година и горница на заливане сьс солена вода.

Тьрси се нещо което да е пак фльд или прьсната светлина,да е ЛЕД бар или подобно,да свети да речем двойно на това горе от линка и да не струва 678 долара.Другия фифел е да дьржи на вода,водонепроницаемо по нам си кой стандарт.Няма да го топим вьв водата ако не се наложи и никой няма да се гмурка с него ако не сме я закьсали много,но това сухо дупе няма да види - ползваме го за осветление по лодките и то главно на кофти време.

В нета гледам има разни готини,но са на едни цени за които не искам и да си помислям много,примерче долу.

http://www.rigidindustries.com/?gcli...FeiPPAodRCMAsg

Главно ще се ползва на 12 волта,но искаме да дьржи на 24 да речем,че не се знае знае ли се.Не ми трябва нищо по-голямо от 2 педи да речем,какви да е педи.Кабел ние ще му слагаме,но няма да влачим нещо метьр и половина дьлго каквито гледам по разни ОФФРОУД машини.

Кои да гледам?Кои имат славата на качествени?От кьде да ги ровя?

Тенкю пак.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99

От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

http://www.visionxusa.com/LED/c1/index.html
    имате си висококачествен американски производител.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

Коментар

Само като идея. Ето какво си спретнах с един метър водоустойчива диодна лента за 14.4лева. Харчи под ампер.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fener 001.jpg
Прегледи:2
Размер:261.0 КБ
ID:5408238Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fener 002.jpg
Размер:174.4 КБ
ID:5408239
      Не му знам лумените, ама свети та се кине.
      Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
      Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

http://www.bajadesigns.com

http://www.rigidindustries.com/Off-R...-Bars-s/64.htm

https://www.wurton.com/category_s/1819.htm

http://www.bulldog-lighting.com

Пламене верно е,че имаме и благодаря за идеята.Гледах ги и тия и другите линкове,сравнителни тестове,снимки,цени.............и за под 170-200 кинта не намирам яко светило.В Ибей пробвах един Китаец - 30 вата,900 лумена на диод,водоустойчиво,в Щатите е и няма да го чакам,но му искаха 80 кинта и ме засьрбя.Едното ми скьпо,другото евтино,няма угодия и чета още,сьбирам инфо.

Пьлно с качествени обаче,цени от 200 и горница,яки барове видях и за над 5000,светят сами май.

Пенчо мерси за идеята,на мен ми трябва 50-60 градуса на осветеност и едни хубави 100 метра поне,водоустойчиво и изпитано,че и евтино и малко за да не го мькна на грьб.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S500 '99
        W140 S420 '99

Коментар

50-60 градуса си е направо спот. Аз реших, че ви трябва за общо осветлание на палубата или каютата.
          Моето го спретнах за в гората, та за това е толкоз неугледно.

Коментар

Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            50-60 градуса си е направо спот. Аз реших, че ви трябва за общо осветлание на палубата или каютата.

А не,за там си имаме обикновенни ЛЕД крушки с кабел и пишка за запалка.

Представи си 20 метрова яхтичка с 2 мачти по мммм35-40 метра примерно.Това го слагам на задника на лодката под 45 градуса вертилакно да свети на платната вечер и доста често като го включим на пьрво число и го изключваме в края на месеца.Вечер не ти се налага да тьрсиш фенер,на платната си е ден постоянно.

http://www.ddmtuning.com/Products/XP-LED-Light-Bar#tabs

ХП2 модел тук май влиза в мечтите ми и е само 100 кинта ма не намирам още отзиви за него.Нещо такова ни трябва.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S500 '99
            W140 S420 '99

Коментар

Ти пробвай с водоустойчива лед лента. Тука метъра е 14.4лева. Повече от месец го ползвах в гората и съм почти сигурен, че ще ти свърши работа.
              Имам идея за какво иде реч, преди години щях да купувам "Тивия"

Коментар

Лентата не насочва светлината,а и диода и вади никакви лумени,за под бара да свети става и такива имаме на всяка втора лодка.

На нас ни трябват едни 100 метра както казах и да е яко като тухла,че стои в багажа и на година го подмятат кьде ли не по летищата.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S500 '99
                W140 S420 '99

Коментар

Няма да влизам в спор.
                  На всички ни е ясно, че рефлектора насочва светлината, а не самия диод.
                  Като имате излишни кинти - давайте си ги където решите.

Коментар

Няма да влизам в спор.
                    На всички ни е ясно, че рефлектора насочва светлината, а не самия диод.
                    Като имате излишни кинти - давайте си ги където решите.
                    О сьгласен за рефлектора,но пред него се иска диод с дупе,сьвеременните вадят по около 900 лумена на единична бройка.Диода на лентовите е с дупенце и свети на 3 метра,мен ми трябва 30 пьти по толкова.

Ако искаш да подкараме темата за различните видове диоди и да видим точно какво тьрся.

Ако искам да се друсна като арабин няма да я пускам тая тема,но и няма да ги дам за какво да е,идеята е да осветява,а не само да свети.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S500 '99
                    W140 S420 '99

Коментар

Само като идея. Ето какво си спретнах с един метър водоустойчива диодна лента за 14.4лева. Харчи под ампер.
                      [ATTACH=CONFIG]493293[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]493294[/ATTACH]
                      Не му знам лумените, ама свети та се кине.
                      От това става хубава крушка за селски нужник.Без да влизам в спорове ще те попитам;карал ли си джип по силно пресечен терен в пълен мрак с висока скорост на дъжд с зацапани кални фарове?
                      След 400-500км чистачките матират предният прозорец от амбразива върху който търкат.Парното е наводнено и прави конденз от вътре на прозореца.Фаровете са пълен спеч от глина и трева и какво правим?Изпреварил си над 50-60 джипа всеки от които с грайферните си гуми ти хвърля камъни и кал в муцуната.
                      Какво ме грее като харчи под ампер и свети колкото дълбоководна медуза от научно-популярен филм за марианската падина.
                      Спретнах е точния коментар за такава лампа.Липсва и само надпис да се пази от деца и не се яде в суров вид.

Коментар

Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        http://www.bajadesigns.com

http://www.rigidindustries.com/Off-R...-Bars-s/64.htm

https://www.wurton.com/category_s/1819.htm

http://www.bulldog-lighting.com

Пламене верно е,че имаме и благодаря за идеята.Гледах ги и тия и другите линкове,сравнителни тестове,снимки,цени.............и за под 170-200 кинта не намирам яко светило.В Ибей пробвах един Китаец - 30 вата,900 лумена на диод,водоустойчиво,в Щатите е и няма да го чакам,но му искаха 80 кинта и ме засьрбя.Едното ми скьпо,другото евтино,няма угодия и чета още,сьбирам инфо.

Пьлно с качествени обаче,цени от 200 и горница,яки барове видях и за над 5000,светят сами май.

Пенчо мерси за идеята,на мен ми трябва 50-60 градуса на осветеност и едни хубави 100 метра поне,водоустойчиво и изпитано,че и евтино и малко за да не го мькна на грьб.
                        Винаги е така брат.Хубавите стоки са на един щанд евтините на друг.И аз съм капитан от 91г и знам че в морето две грешки няма.Първата е и последна.
                        Моя опит с тези лампи е следния.Китайците не са с лоши диоди но бодито е слабо и от некачествена материя.Гаснат когато си искат и повече не палят.Гаранция Китай в оризището до вола.
                        Слабият захват на стойката троши цялата лампа.
                        Купи си такава лампа от БАХА ДИЗАЙН нищо друго.Ако загасне само един диод и ще ти я сменят.При чайна майна гаснат всички точно когато ти потрябва.От противоводна до наистина противоводна разликата е в цената.Там при вас също е пълно с боклуци.На трък стопа се продава едно в магазините за джипки друго.Разликата пак е в цената.Знаеш как е с касовата бележка и когато си недоволен нищо че си платил 2000$ ще ти я сменят с нова и така поне 5-6 години.
                        Аз от Баха Дизайн съм много доволен,всеки един елемент се продава като резервна част.Стелт модела е подобрената версия на старите лампи,сега са по-евтини от колкото преди 2 години.
                        И не се оплакваи от цените в щатите защото тук се плаща по две за всяко едно нещо което се предлага там.
                        Ето малко снимки.

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:user4339_pic1887_1221691169.jpg
Размер:126.1 КБ
ID:5408497Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1.jpg
Прегледи:1
Размер:164.2 КБ
ID:5408494Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3.jpg
Размер:197.9 КБ
ID:5408495Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 4.jpg
Размер:202.6 КБ
ID:5408496
                        Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 18-09-12, 04:31.

Коментар

Близнак нали знаеш,че аз ще се пробвам да мина тьнко и като натоваря везните и пак ще кацна на дебелия.До момента от цялото ровене излиза,че или нямат вибрационни легла или защитата им куца или прегряват или ги чакаш скапаните Китайци 2 месеца от Гуангджо да те светнат.

Ни сме сравнително доволни от Максимата която само не сме я гмуркали,за 50 кинта свети нормално сума и години вече.Втората която гледах е ОЗНИУМ,че с тия сме бачкали и единичните им диоди дьржат на какво ли не включително и монтаж под вода,а и са никаквите 20 кинта и долница.

Е го монтирано на задната броня на някаква джипка.Мислех да монтирам под капака на колата ма жената ме сряза с вьпроса Е колко пьти си отвори капака вечер за последните 8 години..............и загубих спора на секундата.
                          Сега гледам осветление за селскостопанска техника,квадратен фенер с 9 диода и си го топят в кофа с вода хората и свети.

50 кинта и 27 вата от истинските.

http://www.oznium.com/27watt-led-work-light

за цената на един Баха Дизайн ще взема поне 5 такива ма то хем сьрби хем боли,аз не бачкам осветител и няма да ги редя на джип пьк и малко точка сьбира,а аз искам БАР.

ВижьнХ и БАХА,на старо няма,на разпродажба няма,оферти няма и няма свястно под 250 кинта примерно.Напивам се и ги порьчвам на пияно,че по-малко боли,баси диодчетата,само да не обьркам модела.

БЛАГОДАРЯ за идеята,уж много ги има и пак кьдето и да разровя все тия двете са на мода.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S500 '99
                          W140 S420 '99

Коментар

Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                            От това става хубава крушка за селски нужник.Без да влизам в спорове ще те попитам;карал ли си джип по силно пресечен терен в пълен мрак с висока скорост на дъжд с зацапани кални фарове?
                            След 400-500км чистачките матират предният прозорец от амбразива върху който търкат.Парното е наводнено и прави конденз от вътре на прозореца.Фаровете са пълен спеч от глина и трева и какво правим?Изпреварил си над 50-60 джипа всеки от които с грайферните си гуми ти хвърля камъни и кал в муцуната.
                            Какво ме грее като харчи под ампер и свети колкото дълбоководна медуза от научно-популярен филм за марианската падина.
                            Спретнах е точния коментар за такава лампа.Липсва и само надпис да се пази от деца и не се яде в суров вид.
                            Нещо си се пообъркал, колега. Това ми е за над пържолите в гората.
                            Не е за фар

Коментар

Нещо си се пообъркал, колега. Това ми е за над пържолите в гората.
                              Не е за фар
                              Пенчо,темата е за фарове,грубо казано. Ако беше за върколаци които ядът кървави пържоли,озарени от LED светлина нощно време в гората съм сигурен че ще се развихриш с цялата си сила.
                              Пак проверих тук не е раздела ''боби хоби'' или как да си направим от лайно бонбон.Ако имаш опит с въпросните фарове ще се радвам да го споделиш с нас.
                              Не си ми отговорил на въпроса а той е ;Карал ли си джип в гората при пълен мрак с зацапани от кал фарове
                              Аз заради тези въпроси влизам тук в този форум.Сега вече разбрах че съм объркал форума а не темата.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                              X