Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

Обратното ма се разбрахме

Хубав бар е 10 кинта на инч,от там почват тия дни
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99

Коментар

От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

В съвременни условия ЛЕД може да се направи всякакъв. Всякакъв ъгъл на осветяване, с леща, без леша, с всякакъв рефлектор и т.н.
      Поради особеностите на икономиката в мястото, където днес основно е съсредоточено производството им, разликата между ЛЕД за 100 и за 500 лева вероятно ще е чудовищна в полза на тоя от 500, но тази разлика наистина няма да е в светенето, а най-вече в това колко време ще свети и до каква степен реалните характеристики ще отговарят на проектните.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

Коментар

Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение

Аз не харесвам решението с монтаж на бара на покрива, защото там поставен, бара издава невъобразим шум. Но пък е красиво и пред кафето е супер.
        Най-харесвам бар със съобразена според колата ширина(може и да е извит) монтиран на бронята или на височината на капака. Да там се цапа повече, но не шуми и лесно се почиства. Ако бара е най-издадената част на джипа няма нужда да се притеснавате, че ще се счупи- баровете са много здрави и ще оцелеят дори при челен удар(пробвано от Чолаков).

Тодоре, дано си доволен!
        Русев, респект - ти си пич! Наистина хвърли светлина по въпроса !!! Евала отново! Доста време си загубил за разлика от първия пост ама изби рибата . Не знам дали с това ще спечелиш клиенти но доверието ми вече го имаш. Аз ще продължа да нося Колумб-а гордо в прякора си!
        Сега, може и да прозвуча смешно но както се разбрахме не ми е позната материята, когато е отпред по капаците и броните ако се натъпче с кал какво се случва с охлаждането...има ли нужда от такова, че виждам оребрение ама ...!
        Yamaha XV1900-личен
        Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
        JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
        Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

Коментар

Какво знам аз....................
          Благодаря бай РусЕ, доста добро обяснение, и написано на човешки език.

Я сега дай някакво предложение за светлини на два трактора.
          Трябва ми да светят напред и нашироко, и назад да виждам закачения инвентар.
          Има ли желание-има и начин!

Коментар

Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Благодаря бай РусЕ, доста добро обяснение, и написано на човешки език.

Я сега дай някакво предложение за светлини на два трактора.
            Трябва ми да светят напред и нашироко, и назад да виждам закачения инвентар.
            GALAXY WL 048S 48W
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

Коментар

...

Аз не харесвам решението с монтаж на бара на покрива, защото там поставен, бара издава невъобразим шум. Но пък е красиво и пред кафето е супер.
              ...
              Някъде към 80 километра в час млякото завира яко. Иначе е удобно понякога, защото осветява зад бабуни, които засенчват фаровете.

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
              X