Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Те така ...

Натиснете снимката за да я уголемитеИме:PHOTO_20191102_141557.jpgПрегледи:0Размер:288.4 КБID:6523729

Да видим колко ще чини тази маркировка

Натиснете снимката за да я уголемитеИме:PHOTO_20191102_142050.jpgПрегледи:0Размер:149.4 КБID:6523730

Коментар

• По-скоро LM ,отколкото S. Търкалях подобен ламел на служебния Дифендър сезон и половина ,не са моите гуми.
      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

Коментар

• http://www.kristo-2.com/bg/tire/m8-m...16-109-t-tl-xl
        Здравейте!Дойде и при мене ред за обуване на джипката по формулата най-много за най-малко пари,та в тоя ред на мисли някой случайно с впечатления за MOMO M8 M-trail?Джипката се ползва за уикенд разходки по черни и чакълести пътища и определено шосейките се връщат от там оцапани,обърсани и щетосани,та за това гледам АТ.Въпроса е само конкретното Момо.

Коментар

• За конкретното Момо ако намериш мнение шапка ти свалям,май ще си пьрвия с тия.

TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S500 '99
          W140 S420 '99

Коментар

• Да,вярно че няма мнения даже в световен мащаб освен две в някакъв канадски сайт за продажба на гуми!Както и да е,няма да се експериментира,драмата приключи днес:закупени са четири всесезонни Cooper Discoverer AT3 4S за горе долу същите пари с отстъпката и чакат монтаж тия дни!

Коментар

• То аз в световен мащаб ги тьрсих и щом тук няма мнения за тия то едва ли някьде ще има,те сега излизат на пазара тия.

Честити нови гуми,Момото явно ще почака
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S500 '99
              W140 S420 '99

Коментар

• Мерси,дано да изкарат няколко сезона без изненади,че иначе икономията ще отиде за зимни гуми,ха-ха!

Коментар

• Първоначално публикуван от hristor_79 Преглед на мнение
                  Мерси,дано да изкарат няколко сезона без изненади,че иначе икономията ще отиде за зимни гуми,ха-ха!
                  ....и аз сложих такива преди месец и се надявам да се представаят добре през зимата...
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

Коментар

• Ами моя опит с всесезонните гуми,с уговорката че съм слагал само от по-скъпите-Мишлен Кросклимат(на Зафира) и Фулда Мултиконтрол(на Матиз),е че с малко по-внимателно и не агресивно шофиране и по отдалечено спиране стават,Зафирата катереше без проблем Алеко всички снегове от края на 2015 до 2018,като от ноември'18 Кросклимата служи като летен и май ще изкара и другото лято(очакванията бяха да го бракувам тоя месец,но остана хляб като за лято),а при Матиза Фулдата се държеше прекрасно върху лед(сравнено с зимната му Сава),но тя е на един сезон все пак.Така че две зими ще изкарат със сигурност,пък третата ще определи съдбата им.На мене ми трябва здравината им,че на Грабера му се получи шупла и има много следи от закачания и търкания по иначе ужасно лесни терени,но той си е шосейно GT,и планината със снежинката,за да не се бутам по гумаджийници ноември,че принципно аз съм от поддръжниците на чисто зимните гуми,не използвам летни.

Коментар

• Тук Мишелин извадиха нов модел правен за яки дизели,тегачи,джипове........че им скочили 25% конете за 5 години средно и си трябват гуми,модела е Дифендьр.
                      В Европа ше го вкарат под други име,В Канада и Мексико ги продават вече ако не се лъжа.

Аз търсех чисто зимна гума за комбито,че джанти за него има за никакви пари,мислех да му взема едни чисто зимни и да ги ползвам само на сняг / или поне докато отида до него де /,кратко търсене ми показа,че имат модел Зима от тия,НО........шарката същата и само леко каучука на гумата е различен от нормалния Дифендьр и се отказах.

Миналата зима малко на сняг се държаха отлично,все пак бяха на 2 седмици,нямаха и 2000 километра,тая зима ще ги видя как са ма така на око не с мръднали,в Мексико им дават 110 000 километра гаранция пробег.

Виж ги тия след време като сменяш гуми ако ги има там,стават за лек офроуд,лятото са трепач,зимата никак не са зле,цената няма да ти хареса
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S500 '99
                      W140 S420 '99

Коментар

• https://www.google.com/search?q=aust...Xt7KFbtQMrhdM: Някой мнение за тези гуми?

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                        X