Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за корона и пиньон на стар асансьор

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

Игра на думи...
    Все едно да заваря вратата, но да твърдя, че съм ограничил достъпа само до вратата, и
    ако успееш да влезеш в кабината, няма проблем да ползваш асансьора...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

Коментар

• dragozow
      dragozow коментира
      Редактиране на коментар
      Точно игра на думи е, защото има адвокати. Решението със стотинките си беше идеално и честно, но едно време като че ли не беше чак такъв проблем. Сега по повечето стари сгради, строени по комунизма тези асансьори станаха на по 50 години, хората не са много заинтересовани за общите разходи по такава сграда. Аз какви случаи и обяснения имам защо някой не иска да плати нещо...

A, едно време асансьора ни беше с касичка. Пускаш стинки - возиш се, не пускаш ........
    Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
    Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

Калояне ако не сте решили вече проблема ми се обади . Каква ви е асансьорната машина ? Бившето предприятие АС на гара Искър ни е в холдинга и нашия директор му е директор и на него . Като нищо при Данчето в склада може да ги има частите а ако ги няма тя знае всичко кой къде ги произвежда . Преди две години така ортака търси сума ми ти време части за техния а Данчето с два телефона уреди всичко за два дена . Само не се лъжи нещо турско да сложиш ще си прокълнеш всичко след това . При мен има под наем една фирма която се занимава с асансьори водиха ме в един склад да видя точно няколко турски машини дали може нещо да се ремонтират няма такава трагедия в проектирането и изпълнението . Всичките са монтирани и след няма и година правят основен ремонт и връщат старата българска . Тая песен с частите съм я слушал много пъти от много места ама при мен не върви . Българска асансьорна машина за да помеле това което си описал съвсем целенасочено е оставена без масло от фирмата по поддръжка . Тая в блока на ортака вътре е като нова щото той от как е построен блока всеки месец следи какво става и ако има проблем някъде им разгонва фамилията на фирмата по поддръжка .
      Последно редактирано от sek.1; 08-06-21, 06:18.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Коментар

• sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Трябва ми типа машина за да видя за резервните части .

• dragozow
        dragozow коментира
        Редактиране на коментар
        Проверих в асансьорната фирма, казват ми, че е от завод за асансьори гара Искър, 1971 година. Само това имат като информация. Мотора май беше 11 киловата, 19 етажен блок, това е голямата машина. Ще ти я снимам днес, защото ще сменяме дограмата на асансьорното и така или иначе ще вися при дограмаджиите.
        Последно редактирано от dragozow; 16-06-21, 10:09.

• sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        На машината трябва да има табелка .

Табелка е имало, но я няма.

Коментар

• sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Кой е квартала ?

Борово. Мога да ги заведа да видят, имам достъп до асансьорното.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
      X