Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Профилни тръби

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Профилни тръби

Предстои ми да си купя около 500кг. профилни тръби различни размери: 50/50/2; 30/30/2 и други. Въпросът ми е, ако някой знае от къде мога да си купя по-евтино във Варна да даде акъл.

До: Профилни тръби

Във варна има много но в аксакво има фирма (------), там мисля че е по евтино.

Коментар

Това не е кой-знай колко желязо, мисля, че повече от 5% няма да ти паднат, но в подобни случай се иска, оферта и се гледа и какво е желязото, съобразено спрямо, това което ще правиш с него...
      VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
      SXS-Restorations 0886513079
      Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

Коментар

като работих в една фирма преди няколко седмици,боядисвах тръби/профили/,с различни размери от 50х50х2 до 200х200х5.та профилите бяха на кангали по 500 и 1000кг. правени по поръчка на изгодна цена,мисля,че на етикета пишеше Словения,но за по сигурно ще проверя.ако те интересува да попитам собственика за номер?

Коментар

Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
          като работих в една фирма преди няколко седмици,боядисвах тръби/профили/,с различни размери от 50х50х2 до 200х200х5.та профилите бяха на кангали по 500 и 1000кг. правени по поръчка на изгодна цена,мисля,че на етикета пишеше Словения,но за по сигурно ще проверя.ако те интересува да попитам собственика за номер?
          Темата е от Април, та човека сигурно вече е забравил, ама на мен ми стана интересно как ги развивахте от кангалите?
          Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
          Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

Някой да има идея колко струва килограм алуминий обработен в подобни профили. Питането е по-скоро за порядък, а не за точна цена
            LZ1DWW

Коментар

Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Темата е от Април, та човека сигурно вече е забравил, ама на мен ми стана интересно как ги развивахте от кангалите?
              ами незнам дали им се вика кангал,ама по 60тръби наредени и хванати със стоманени ленти,режеме лентите и вземаме тръби.

Коментар

Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                ами незнам дали им се вика кангал,ама по 60тръби наредени и хванати със стоманени ленти,режеме лентите и вземаме тръби.
                На така завързаните неща названието им е пачка.
                Кангалите са за кабели или арматурни железа до 10мм.които могат да се огъват.Може да са навити на макара или без нея.
                Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
                Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

както кажеш,не им знам имената но тръбите бяха доста добро качество,само една беше леко дефектна-разцепена по шева,изобщо фирмата пазарува от тази фабрика,купуват всякакви работи-газови тръби,шевни ,безшевни,профили,железа и каквото се сетиш,имат си усигурен транспорт-нещата идват по влак,до гара Плевен където се товарят и докарват.

Коментар

какъв материал е подходящ за направа на експедиционен багажник - желязо, стомана, алуминии или друга сплав? интересуват ме и откъде могат да се намерят подобни материали около пловдив... че хабер си нямам от такива неща. Може би на белканто?

Коментар

За направа на багажни са подходящи тръби, произведени от различни сплави и в никакъв случай от чисти метали (стоманата е сплав на желязото). Подходящи са и някои алуминиеви сплави, но те са скъпи и трудно се заваряват в домашни условия.
                      Ако ще си правите багажника сам, то най-добре ползвайте тънкостенни, нисковъглеродни, стоманени тръби. Достъпни, евтини и лесни за заваряване...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

Коментар

не баш сам, но аз трябва да осигуря материалите.
                        По железарии или специализирани фирми да търся?

Тези тръби с електрожен или CO е добре да се заваряват?

Коментар

Първоначално публикуван от dreado Преглед на мнение
                          не баш сам, но аз трябва да осигуря материалите.
                          По железарии или специализирани фирми да търся?

Тези тръби с електрожен или CO е добре да се заваряват?
                          Taка като гледам - има вероятност да го правиш два пъти.
                          На железара и заварчика ще му носиш тръби и ще му казваш как да ги заварява! Ами ако няма необходимия инструмент да ги огъне?
                          Виж профилите. Тънкостенната тръба иска ролкова машина. Парнаджийската тръба може с обикновен хидравличен тръбогиб, ама тежи. Виж и другия ъгъл. С какво се заварява и кога е дълга и широка и има цял раздел. Профилите се продават ... в складове за профили.
                          Прикачени файлове

Коментар

Андро, той ако го направи от втория път, ще е постижение...
                            Между другото, квадратните тръби също се гънат добре, но на ролки, както и тънкостенните кръгли...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

Коментар

Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Андро, той ако го направи от втория път, ще е постижение... ...
                              Ако не си много упорит, втория път хващаш някой който знае и може и не иска ъкъл и материали.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
                              X