Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой виждал ли е такава фреза?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• От: Някой виждал ли е такава фреза?

Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Идея си нямаш колко убити неубиваеми машини съм видял
    Прав си!
    Но все пак тази машина е за дребни серии и инструментална екипировка. Трябва голям талант за да я убиеш.
    Не че неможе де

Коментар

На днешно време зависимостите са вече други и колкото по-комплектована е една машина, толкова е по-вероятно абсолютно всичко да е убито-и машина, и "инвентар".
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

Коментар

Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        На днешно време зависимостите са вече други и колкото по-комплектована е една машина, толкова е по-вероятно абсолютно всичко да е убито-и машина, и "инвентар".
        Всичко е до човека който работи и стопанисва машината . От този Декел не липсва нито едно болтче от оригиналната комплектация с която е дошла а машината и окомплектовката са в състояние почти като нови . Един човек е работил на нея повече от 30 години Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM3201.jpg
Прегледи:4
Размер:127.7 КБ
ID:5822436
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Коментар

Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          Не е така. То е като при автомобилите, машините не се плашат от работа, те за това са направени, плашат се и се чупят от неграмотна експлоатация и некадърна или липса на поддръжка!
          При мен един веУик стрОгар, ползваше паралелите на един от струговете за наковалня - да си огънел на 45* закачалката за циганската печка.... А абканта е на 15м. от него в халето....
          Някой който не е давАл пари за нещо го цени по различен начин, отколкото тоя дето е бръкнал в джоба за него.

Така че изводите оставям на теб
          Последно редактирано от I.Stoyanov; 21-10-19, 16:21.

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
          X