Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на позлатени защитни стъкла Aulektro от Германия

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

Няма ядове, спокойно! Когато,тогава, имаме си маски.

Коментар

Първоначално публикуван от thedethwalker Преглед на мнение
      ...Последното нещо което искате е да дойде пратка с вирус...
      Точно от това притеснения нямай. Докато се домъкне пратката до тук вирусът вътре отдавна ще се е споминал, а ако предположим че по пътя пратката е пипана отвън от вирусясали, мерките и рисковете са същите като да идете до магазина.

Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

Точно от това притеснения нямай. Докато се домъкне пратката до тук вирусът вътре отдавна ще се е споминал, а ако предположим че по пътя пратката е пипана отвън от вирусясали, мерките и рисковете са същите като да идете до магазина.
        Ако дойде пратка ще дезинфектирам всичко със спирт за всеки случай. Но както казах неудобно ми е да ги притеснявам в момента. В Германия вече има почти 29000 заразени и 111 починали. Вероятно са разпуснали фирмата. Сигурен съм, че ще се свържат с мен ако имат възможност за осъществяване на поръчката.

Коментар

• ctef
          ctef коментира
          Редактиране на коментар
          Абсолютно си прав. Не ги притискай.
          От друга страна, и ти поемаш някакви рискове, ходейки по куриери и лично предаване. Така че зор няма.

Първоначално публикуван от thedethwalker Преглед на мнение

Ако дойде пратка ще дезинфектирам всичко със спирт за всеки случай. Но както казах неудобно ми е да ги притеснявам в момента. В Германия вече има почти 29000 заразени и 111 починали. Вероятно са разпуснали фирмата. Сигурен съм, че ще се свържат с мен ако имат възможност за осъществяване на поръчката.
        Правя същото. 2 пратки - избърсвам отвън с мокри кърпички с алкохол, изхвърлям външната опаковка, после вътре позабърсвам, заедно с ръцете си, без да се престаравам, и толкоз. Гадината не може да устиска целия път до тук в камион (от германия около 5 дни средно), тоест възможната контаминация е местна такава, при разтоварване и местене по складове. 4-5 дни домашна карантина на пратката върши същото и с външните фактори.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

Вируса върху повърхности изкарва едва няколко часа. Миналата седмица разтоварихме цял камион с компресори от Италия. В Европа някои работят, други не. Дори да работят е много тегаво с пратките по границите, на места висят с дни.

Коментар

https://www.weinmann-schanz.de/de/de/Werkzeug.html Тука има ли ги тези джамове?
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

Коментар

Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
              https://www.weinmann-schanz.de/de/de/Werkzeug.html Тука има ли ги тези джамове?
              Имат някакви заваръчни "джамове" с покритие. Цената в каталога им е 3,36 евро. Не видях обаче никъде да пише Aulektro или каквато и да е марка. Аз не бих рискувал.

Коментар

• Krelion
                Krelion коментира
                Редактиране на коментар
                Работя в тази фирма и имам отстъпка.Цената в каталога,май е без ддс.Дай ми артикулен номер,ако искаш,че с тая "корона"не мога да контактувам с подходящите хора.

• thedethwalker
                thedethwalker коментира
                Редактиране на коментар
                Провери ако можеш кой им е производителя. Номерата на стъклата с покритие в каталога са (DIN10) 8006895, (DIN11) 8006896, (DIN12) 8006897

• Krelion
                Krelion коментира
                Редактиране на коментар
                Производителите са някакви немски фирми.Не ти вършат работа.

Ако не е късно и аз бих се включил. Искам при възможност : Din 9 и Din 12. Благодаря.
              [COLOR=darkred]Veritas vos liberabit
              [COLOR=blue]LZ1LPK[/COLOR] , A1(Rh-)
              [/COLOR]

Коментар

• thedethwalker
                thedethwalker коментира
                Редактиране на коментар
                Малко е късно :/ . Ако се стигне до поръчка ще попитам, не би трябвало да е проблем. Но не мога да кажа със сигурност.

Тази поръчка ще я бъде ли?
              Kawasaki Klr 600 '91

Коментар

• welderargon
                welderargon коментира
                Редактиране на коментар
                А дано ...

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
            X