Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Въпроса със сайта на АИГ е въпрос за 1к ойро!
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

Коментар

• Бутилка от метанова уредба на кола става ли за CO2

Коментар

• Теоретично е за по-високо налягане. На практика - има достатъчно бутилки на нормални цени, за да се правят цигании. Съвсем трета песен е, кой ще се навие да ти я пълни.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

Коментар

• Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Човека си има налична, що да дава пари за друга...
          Бутилка ли е? Бутилка.

• Привет !
        Закупих си машинка DEL 200 “Synergic Control" . Благодарности за отзивчивостта и перфектното отношение от екипа на АИГ. 30 мин. от вземането от Еконта ,беше готова за бой , това днес. Започнаха пробите зле,директно на детайлите. След напътствията от Асен (ГОЛЯМ ЧОВЕК ), нещата се пооправиха донякъде. Стопих някви нещица отпред, бягах до магазин няколко пъти и така . Стъкмяването такова :100% аргон, Тефлонов кожух в шланга, Контактна дюза: 1.2мм, магн. алум. тел 1мм.,водеща ролка - точната , Дебита на газа е 12л.
        Да подчертая , че не съм пипвал никога CO2 ,камо ли и алумин. Учител нямам. От години ползвам услугите на аргончик и в опита ми да го помоля за помощ- остави нищо няма да стане. Много неща не са ми ясни и по точно - съотношението волтаж-телоподаване. Arl е със стойности от -5 до +5. Асен ме посъветва да са -5. Ind e от -5 до +5 , сложих го на -1. Другите настройки са си заводските. Защо заварките се натрупват не се разливат, без значение , че си играя с ампеража. Прилагам ималко снимки.
        ...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

Коментар

• има и стари заварки ,но то е ясно че не са мои.
          Прикачени файлове
          ...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

Коментар

• И аз да се похваля - също си взех телеподаващо на АИГ 145A Eco control, най-малкия модел.Препоръчвам с 2 ръце хората от АИГ, това е втора машина, преди тази поръчах AIG 200A eco control за приятел. Не съм заварявал с телеподаващо, направих 1-2 заварки (все още не съм си купил бутилка, та изпозлвах на приятел), ще трябва да попрочета за заваряването и настройките на телеподаващото, за сега го настроихме да пуска телта с добра скорост, поиграх си малко със напержението(тока) , може би бъркам терминологията на телеподаващите, че до сега само с електрожен съм заварявал. Приемам всякакви съвети относно заваряване и поддръжка. Видях, че има някакъв спрей за дюзата, за почистване, трябва да се снабдя с такъв.

Коментар

• коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              За човката по-добре си вземи една кутия паста. При интензивна работа е по-добре от спрея. Него можеш да ползваш при самото започване на работа, за да не се лепят пръски докато се нагреят дюзите

• Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Вярно, че пастата държи малко повече, но спрея е доста по-удобен за ползване. Като си купувах моята машина взех и една кутийка паста. Ползвам я от време на време, ама си стои почти пълна. За тези може би вече 6-7 години съм изразходвал поне 5-6 спрея, ако не и двойно, не ги броя.
              А и колегата май няма да работи кой знае колко, та спрей ще му върши отлична работа.

• sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Кольо пастата върви много по малко . Горе колегата където всеки ден си заваряваше доста интензивно за десетина години една кутия не беше изпразнил . Моята е на Бинзел нямам спомен кога съм я купувал ама няма и 1/3 от кутията да съм изразходвал ама аз не съм критерий сравнително рядко заварявам през последните години .

• Привет !

Някой да има новата машина на Делтех SYNCHRO DPULSE 350 и да каже как се справя с алуминий.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20201220_143811-removebg-preview.png
Прегледи:173
Размер:189.2 КБ
ID:6731398

Коментар

• Благодаря за отговорите, ще си взема спрей като за начало.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
              X