Обява

Свий
Няма добавени обяви.

моля за съвет за телоподаващо

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• От: моля за съвет за телоподаващо

То не е ясно новата колко пълна е била, понеже са стари. Има значение и колко пъти я разкачаш, при всяко развиване изпуска не малко газ .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0
    Аз не пазарувам в „Била”, „Кауфланд”, „Лидъл”, „Карфур”

Коментар

Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      ...Работеше се обикновено на 250-300 ампера.
      Е, за 250-300 ампера 5-6 литра газ няма да стигнат. За до към 120 в общия случай обаче са достатъчни. Аз намалявам докато спре да ми харесва (много опушване или видими пори), и после връщам с литър-литър и половина нагоре.

Мя вЕрно много си се отвеЯл! Честито и наздраве!
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
        То не е ясно новата колко пълна е била, понеже са стари. Има значение и колко пъти я разкачаш, при всяко развиване изпуска не малко газ .
        Не я развивам,стои си всичко накичено.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 г.
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

Коментар

Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          ...Е, за 250-300 ампера 5-6 литра газ няма да стигнат. За до към 120 в общия случай обаче са достатъчни....
          Не е само това . Съществено значение за дебита има и формата на заваряваното съединение . Примерно при ъглов шев на листов материал дебита може да стигне до 30% по- ниска стойност , отколкото при челен шев със същите дебелини на ламарините , диаметър на тела и същия "ампераж ".

Ей за т`ва те тука е истината :

Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          .... Аз намалявам докато спре да ми харесва (много опушване или видими пори), и после връщам с литър-литър и половина нагоре....
          Всъщност , то и при ТИГ така
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Коментар

Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Абе завеян съм, но си имам причина. Две кила и деветстотин, 49 см. Не плаче много.
            Това е страхотна причина!!!,
            Честито!!!

Коментар

Вчера тръгнах да пълня бутилките ,малките.

Имам 5 кг.пълна бутилка от станцията,не използвана,стои в пикапа седмица.

Меря празната малка бутилка ,то си пише на нея,но със пластмасовата стойчица е 1182 гр .

Зареждам(преливам течна фаза) и..
              Тоест е събрала 433 грама цо2

Според бележката на бутилката трябва да събере 390 гр.(нова от магазина)

Препълнил съм я с едни 10% което в хладното време сега не мисля че е болка кой знае някаква.Не ми е проблем и да я изпусна леко.

Пълня втората малка бутилка ,която празна тежи 1192гр.

Събра 80 гр.

Клатих ,тръсках неще......

Сложих голямата бутилка на слънце,малката на хладно....след 6-7 зареждания ,резултата е

1470-1192=278 гр.
              Последно редактирано от Roninn; 20-10-19, 10:28.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 г.
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
              X