Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газопроводи

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/01..._moje_da_bude/
    "Газпром" предупреди, че "Северен поток 2" може да бъде изоставен

Пускат еврооблигации и същевременно в проспекта им пишат, че такъв газопровод може и да няма. Много ентусиазиращо за инвеститорите

Коментар

• dimkaraganchev
      dimkaraganchev коментира
      Редактиране на коментар
      Да го спират. На мен не ми трябва...

• Проблемът е, че немците смятат че им трябва. И въпреки че на практика целият ЕС е против те продължават да го подкрепят. Разбираемо, винаги е по-добре да си без посредници. И отгоре на това тихичко придърпват към себе си ролята на газов хъб на руският газ за останалите страни от Западна Европа. Което е основното. Накратко, когато започне да играе интересът гръмко декларираните принципи позамлъкват.

Коментар

• Asteri
      Asteri коментира
      Редактиране на коментар
      Немците искат да стават водеща сила, което значи че не може някой друг да им каже какво да правят и какво да спират. Решили са - правят. Като решат да не правят ще се чуе лично от тях, няма да е защото някой друг е за или против. Няма значение какво точно ще е решението, важно е кой ще го вземе.

• Китай инвестира десетки млр.$ в главния конкурент на Газпром
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

Коментар

• Новият американски президент гръмко обявен като "антируски" май че ще се окаже по-мекушав от "руският агент" Тръмп.

САЩ се отказаха от някои санкции срещу "Северен поток 2"
      https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/05...eshtu_severen/

Разбираемо, сложен баланс на интересите. А както българският народ отдавна е забелязъл "Интереса клати феса".

"Северен поток 2" се превърна в куфар без дръжка
      https://www.dnevnik.bg/analizi/2021/...ar_bez_drujka/

Да му мислим ние магаретата, защото същият този народ казва, че когато се ритат атовете го отнасят магаретата. Особено седящите на два и повече стола като нас, тогава ритниците са от всички посоки.

Коментар

• disko04
        disko04 коментира
        Редактиране на коментар
        Хей, Фред, по добре на два стола от колкото само на руския!!! Едно време и ти мислеше така докато не "прогледна", нали? ))))))))))

• Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Някои още мислят в понятията на големите братя.

• Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        Айде сега пък стана и разбираемо. Ми то така всеки път се намира ново оправдание.

А иначе да, много сложен е баланса, сложен за разбиране дори и за форума.

• байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

Коментар

• https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/05..._novi_sankcii/

Байдън видя че и със санкции пак ще го направят, и само ще си развали отношенията с германците.
        Браво на Германия

Сега ще е голям кеф да видим укрите какво ще правят.
        Ники

Коментар

• Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Какво е "укри" ?

• disko04
          disko04 коментира
          Редактиране на коментар
          Така сигурно им викат на украинците в някоя част на Русия от където е пристигнал господина infineon.

• infineon
          infineon коментира
          Редактиране на коментар
          Приятелката ми е рускиня и тя им вика така. Според нея даже те настоявали да ги наричат така защото се били обиждали от думата украинци, защото значело че живеят в окрайнината на русия.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
      X