Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2012 - информация за състезанието

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трявна 2012 - информация за състезанието

    Здравейте, в тази тема ще публикуваме само инфо за състезанието.Темата е заключена за други коментари.

  • #2
    От: Трявна 2012 - информация за състезанието

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Triavna-4x4-Otkrivane-Offroad-2012_v11n copy.jpg
Прегледи:1
Размер:200.9 КБ
ID:5360051
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ProektTeniski_Svetlio3.jpg
Прегледи:2
Размер:36.0 КБ
ID:5360048
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ProektTeniski_Svetlio2.jpg
Прегледи:2
Размер:34.0 КБ
ID:5360049
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ProektTeniski_Svetlio.jpg
Прегледи:2
Размер:40.1 КБ
ID:5360050
    Последно редактирано от VE LA; 31-03-12, 14:11.

    Коментар


    • #3
      От: Трявна 2012 - информация за състезанието

      Регламент.doc
      Последно редактирано от VE LA; 31-03-12, 15:03.

      Коментар


      • #4
        От: Трявна 2012 - информация за състезанието

        ОТКРИВАНЕ НА ОФФРОУД СЕЗОН 2012
        „ТРЯВНА 4Х4”
        07,08 АПРИЛ 2012 г.

        ПРОГРАМА НА МЕРОПРИЯТИЕТО:

        06-04-2010 Петък
        17:00 – 21:00 Регистрация и административна проверка на състезателите (място в секретариата на мероприятието хотел „Калина Палас” гр.Трявна)
        20:30 – 21:00 Първо заседание на спортните комисари за одобрение на стартовите списъци. (място секретариата на Мероприятието хотел „Калина Палас” гр.Трявна).
        21:00 – 21:30 Брифинг за съзтезателите и раздаване на пътните книги за Специален Етап 1 (място щаба на мероприятието хотел „Калина Палас” гр.Трявна)

        07-04-2010 Събота

        08:00 – 09:00 Технически преглед (полигона на кв.Черновръх)
        09:00 Официално откриване
        09:30 Старт на Специален Етап 1
        - Клас Рали Рейд и клас Трофи –комбинирано
        - Мото и UTV
        - Клас Любители
        - Клас Траял
        17:30 Затваряне на Специален Етап 1
        19:
        30 Предварителни резултати от Специален Етап 1 (на таблото в щаба на мероприятието хотел „Калина Палас” гр.Трявна)
        20:00 Брифинг за състезателите (в щаба на мероприятието хотел „Калина Палас” гр.Трявна)

        08-04-2010 Неделя

        10:00 Старт Специален Етап 2 - затворен кръг (полигона на кв.Черновръх)
        Старт клас Траял
        Подреждане на автомобилите от останалите класове в зоната за изчакване
        10:30 Затваряне на зоната за изчакване.
        11:30 Старт на мотори,бъгита и ATV-та
        12:00 Старт на автомобили клас Трофи
        13:00 Старт клас Любители
        Награждаване на класове Мотори, бъгита и ATV-та,Траял и Любители
        14:00 Старт на клас Рали Рейд

        15:00 Награждаване на клас Трофи и клас Рали Рейд и закриване на мероприятието (полигона на кв.Черновръх)


        ПРОГРАМАТА МОЖЕ ДА ПРЕТЪРПИ ПРОМЕНИ!!!
        ВСИЧКИ ПРОМЕНИ СЕ СЪОБЩАВАТ НА БРИФИНГА!!!

        Изготвил: Вера Лагадова

        Коментар


        • #5
          От: Трявна 2012 - информация за състезанието

          Това е окончателния списък на участниците в Трявна 2012г.

          ТРЯВНА ТРОФИ 7-8.04.2012г.
          КЛАС РАЛИ РЕЙД
          НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ
          СУПЕР ПРОФИ
          101 ТРАЯН ТРАЯНОВ ИСТИЛИЯН МАРИНКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          102 ВЕСЕЛИН РАДЕВ АТАНАС ГЕОРГИЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          103 РОСЕН РАЙЧЕВ ПЛАМЕН ТЕНЕВ МЕРЦЕДЕС TLC 80
          104 ПЕТЪР МИНЧЕВ ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР
          105 ОРЛИН АЛЕКСИЕВ АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          106 КОНСТАНТИН ЧОЛАКОВ НИКОЛАЙ ГРЪНЧЕВ НИСАН ПАТРОЛ
          107 ГЕОРГИ ФИКОВ ДИМИТЪР БОЕВСКИ МЕРЦЕДЕС Г
          108 СЛАВИ СЛАВОВ ПЕТЪР ПЕТРОВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР
          109 ЯВОР АТАНАСОВ БОРИС ЧЕРВЕНКОВ МИТЦУБИШИ
          110 ТАНЬО ТАНЕВ СТОЯН ВАСИЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          111 ЦВЕТОЗАР ЛАМБРЕВ ХРИСТО ЛАМБРЕВ ТОЙОТА 70
          112 АЙДЪН ВАРОЛ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          ПРОФИ
          113 ХРИСТО КАЛИНКОВ ЯСЕН ДЕНЕВ ТОЙОТА ХАЙЛУКС
          114 ПЕТЪР ПАВЛОВ ДИМИТЪР КИРЯКОВ ЛАНД РОВЪР
          115 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ВЛАДО МИЛЕВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР
          116 БОЙКО МАНЧЕВ РОСЕН ПАВЛОВ НИСАН ПАТРОЛ
          117 ЕВГЕНИ МЛАДЕНОВ МАРТИН СТАНЕВ НИСАН ПАТРОЛ
          118 МЕТОДИ ПАУНОВ АСЕН ВАСИЛЕВ НИСАН ПАТРОЛ
          119 ИСКРЕН ИЛИЕВ НИКОЛАЙ ГОЛЕМАНОВ ДЖИП ЧЕРОКИ
          120 АЛЕКСАНДЪР ГРОЗДАНОВ ГЕОРГИ ЗАХАРИЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          121 ИВО ФИЛИПОВ СВЕТЛОЗАР УЗУНОВ ТОЙОТА RJ 73
          122 ЕВГЕНИ ДИНКОВ КРАСИМИР ЙОРДАНОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          123 МИЛЕН ГАНЕВ ДЕСИСЛАВ ЦВЕТАНОВ ДЖИП ГРАНД ЧЕРОКИ
          124 МАНОЛ АТАНАСОВ АТАНАС ДЕЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          125 КИРИЛ ТОШЕВ ИВАН МАРИНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          126 КИРИЛ ПЕТКОВ БОЖИДАР АТАНАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 280
          127 ТЕОДОР САРАКИРОС ИВАН РАДЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          128 ДИАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 300
          129 ГЕОРГИ ХАЙТОВ ГЕОРГИ РАДЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          130 ЦВЕТАН МОЛЛОВ ТОДОР ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г
          131 ДИАН МИНТОВ ЦВЕТАН ИЛИЕВ МИТЦУБИШИ ШОГУН
          132 НИКОЛАЙ КОЛЕВ ДИМИТЪР КОЛЕВ МИТЦУБИШИ МОНТЕРО
          КЛАС ТРОФИ
          ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ
          СУПЕР ТРОФИ
          201 ГАЛИН ГЕРЧЕВ КОНСТАНТИН ПАНАЙОТОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          202 ПЕТЪР ДОБРЕВ БЛАГОЙ ПЕТРОВ МЕРЦЕДЕС Г 300
          203 ДЕСИСЛАВ ГАТЕВ НИКОЛАЙ НИКОЛОВ РЕЙНЧ РОВЪР КЛАСИК
          204 ИВАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ СУЗУКИ САМУРАЙ
          205 ТЕОДОР ЕНЕВ МИНЧО ПАВЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 90
          206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          207 КАЛИН ЙОЗОВ ГЕНАДИ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          208 ЕВГЕНИ СЕМЕРДЖИЕВ ЙОРДАН СТОЯНОВ СУЗУКИ ВИТАРА
          209 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ ЗЛАТКОВ НИСАН ПАТРОЛ
          210 ИВАН ПОПОВ МАРИЕЛА ЦЕНЕВА СУЗУКИ ВИТАРА
          211 ПЕТЪР ЧЕРНЕВ НИКОЛАЙ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ
          212 КАЛИН МИТРОВ ВЛАДИМИР ВЕЛКОВ СУЗУКИ САНТАНА
          213 МЕТОДИ ПАВЛОВ ГЕОРГИ КАЛАШЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          214 ГЮНАЙДИН МУРАД ДЕЛЯН ДИМИТРОВ ДЖИП ВРАНГЛЕР
          215 ЖИВКО БАКАЛОВ ДИЯН ДИНЕВ НИСАН ПАТРОЛ
          216 НИКОЛАЙ КОЛЕВ ТИХОМИР ТОНЧЕВ СУЗУКИ ВИТАРА
          217 БЕХАЙДИН ЮЗЕИРОВ(БЕЧО 10) ДИЯН МИЛКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР
          218 Василис Караколидис Панайотис Стоилудис Нисан Патрол 2.8 D
          219 Христос Бадзис Михалис Каралелис Митсубиши Паджеро 3.5
          ТРОФИ
          220 ЙОРДАН БОНЕВ ПОЛИНА РУСЕВА МЕРЦЕДЕС Г
          221 СТОЯН ФРАНЦОВ ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ УАЗ ХЪНТЪР
          222 СИМЕОН ПЕТРОВ ХРИСТО УЛАЙБЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ
          223 ПЛАМЕН ИСАЕВ ВАЛЕНТИН ИСАЕВ МИЦУБИШИ ШОГУН
          224 ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ КРИСТИЯН КИРИЛОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          225 ОНЧО ОНЧЕВ ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА
          226 МИХАИЛ МАЛЧЕВ ПЕТЪР ИВАНОВ ЛАДА НИВА
          227 СВИЛЕН МАКСИМОВ ПЛАМЕН ГЕНЧЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ
          228 ЧАВДАР ВЛАДИМИРОВ МЕХМЕД МЕХМЕДОВ СУЗУКИ САМУРАЙ
          229 ЦВЕТЕЛИН ЦАНЕВ ВЕСЕЛИН ПЕШЕВ НИСАН ПАТРОЛ
          230 ЦВЕТАН ФИЛЧЕВ СИМЕОН ВЪЛЕВ МЕРЦЕДЕС Г 230 класик
          231 СВИЛЕН СТЕФАНОВ ВЛАДИМИР ПОПОВ МЕРЦЕДЕС ЩАЕР ПУХ
          232 ДИМИТЪР ВЪЛЕВ ДРАГОСТИН ВЪЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ
          233 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗДРАВКА ГЕОРГИЕВА НИСАН ПАТРОЛ
          234 БОРИСЛАВ БОРИСОВ СВИЛЕН ПАНАЙОТОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          235 ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ АТАНАС АРАБАДЖИЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ
          236 НИКОЛАЙ КЕСОВ АЛЕКСАНДЪР КЕСОВ ОПЕЛ ФРОНТЕРА
          237 ПЕТКО ПАЛАЗОВ ОРЛИН РУЕВСКИ РЕЙНЧ РОВЪР КЛАСИК
          238 КРАСЕН ПЕНЧЕВ ДИАНА ПЕНЧЕВА ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 73
          239 РУМЕН БЕЛЧИНСКИ АНТОН СТАНЧОВ НИСАН ПАТРОЛ
          240 ВАЛЕРИ МИТЕВ НЕДЕЛЧО НЕДЕЛЧЕВ МЕРЦЕДЕС Г
          241 ПЛАМЕН ПЕЕВ ПЕТЪР ЯНКОВ РЕЙНЧ РОВЪР
          242 ОГНЯН ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ГАЗ 69
          243 НИКОЛАЙ УЗУНОВ ЙОРДАН КРЪСТЕВ СУЗУКИ ДЖИМНИ
          244 ВЛАДИМИР РАДЕНКОВ ДИМИТЪР ПАУНОВ НИСАН ПАТРОЛ
          245 ОГНЯН НОВАКОВ КРАСИМИР ПЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          246 ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ СВЕТОСЛАВ ДОНЧЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР
          247 ДИМИТЪР НИЧЕВ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ СУЗУКИ Х90
          248 ЦВЕТОСЛАВ ЦАКОВ МАРИНА РАЧЕВА ОПЕЛ ФРОНТЕРА
          249 АЛЕКСАНДЪР ТРЕНДАФИЛОВ НИКОЛАЙ РАДОЙКОВ ДЖИП ЧЕРОКИ
          250 БЛАГОВЕСТ ГАМАЛОВ ДРАГОМИР НИКОЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА
          251 АТАНАС ЗЛАТЕВ ЕЛЕНА ЗЛАТЕВА ЛЕНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР
          252 ИВАН БОНЕВ ХРИСТО ДИМИТРОВ ЛЕНД РОВЪР
          253 ДАНАИЛ КОСТАДИНОВ МАРИЯН ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ
          254 СТАНИМИР ТАМБУКОВ ЙОРДАН ДИМИТРОВ ТОЙОТА 70
          255 НИКОЛАЙ ДИНКОВ ИВАН КАЛАЙДЖИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА
          256 ДАНЧО КОЛЕВ (DIDOSKIN) РОСЕН СПАСОВ МЕРЦЕДЕС Г
          257 ИЛИАН БЕЛОВ ИВАН ИВАНОВ (BENIGI) ТОЙОТА
          258 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТИХОМИР ТРИФОНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ
          259 ИВЕЛИН ИВАНОВ ИВАН ИВАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ
          260 ХРИСТО БУЮКЛИЕВ СТОЯН СТОЯНОВ ЛЕНД РОВЪР 90
          261 ВАСИЛ МАРКОВ РАДОСЛАВ ХАДЖИХРИСТОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО
          262 РУМЕН СТРУМЕНОВ МЕТОДИ ИВАНОВ СУЗУКИ ВИТАРА
          263 ЗЛАТОМИР ПЕТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТРОВ СУЗУКИ ВИТАРА
          264 НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ПЛАМЕН ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г
          265 ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВЛАДИМИР ГОЛЕМАНОВ СУЗУКИ САМУРАЙ
          266 ЕВГЕНИ ФИЛЧЕВ ДОНЧО ЦАНЕВ ВРАНГЛЕР
          267 ДОНЧО ДОНЕВ СТЕФАН СТАНЕВ ТОЙОТА 70
          КЛАС ТРАЯЛ
          ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ
          301 ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ДАЙХАЦУ РОКИ
          302 МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ НЕНОВ НИСАН ПАТРОЛ
          303 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ТОДОР ПЕТРОВ НИСАН ПАТРОЛ
          304 ГЕОРГИ ПЕТРОВ КРИСТИЯН ЯНКУЛОВ УАЗ 469 Б
          305 ГЕОРГИ СТОЯНОВ ГЕОРГИ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ
          306 СВЕТЛИН ДИМИТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ
          307 ИВО БОРИСОВ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ СУЗУКИ ВИТАРА
          308 КРАСИМИР ПАВЛОВ МАРТИН РАЛЧОВСКИ УАЗ 469
          309 АЛЕКСАНДЪР НЕНОВ АЛЕКСАНДЪР СТОИЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА
          КЛАС ЛЮБИТЕЛИ
          ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ
          311 ЛИДИЯ КОЦЕВА ЕНЧО КРЪСТАНОВ ТОЙОТА ХАЙЛУКС
          312 ГЕОРГИ ПОПОВ НИКОЛАЙ НЕДКОВ СУЗУКИ ВИТАРА
          313 АНГЕЛ ПОПОВ ИЛИЯ ИЛИЕВ ДЖИП ВРАНГЛЕР
          314 ИВАЙЛО ВЕЛЧЕВ ИВОНА ИВАНОВА НИСАН ПАТРОЛ
          315 ТИХОМИР КОЛЕВ РАДОСЛАВ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР
          316 КАМЕН НЕСТОРОВ ХРИСТО МЕДНИКАРОВ МИТЦУБИШИ МОНТЕРО
          317 РОСЕН ТОМОВ КОСТАДИН ХУБЕНОВ РЕЙНДЖ РОВЪР
          КЛАС МОТО
          ПИЛОТ МОТОЦИКЛЕТ
          1 ЦАНКО ЦАНЕВ КАВАЗАКИ КФХ 450
          2 ПЛАМЕН ЙОЦОВ
          3 САБИН КОЛАРОВ HUSABERG FE 450
          4 СВЕТОСЛАВ МАЛИНОВ
          КЛАС UTV
          ПИЛОТ модел,марка
          5 ЦАНКО ЦАНКОВ
          6 ЕДИ Багдасарян

          Коментар


          • #6
            От: Трявна 2012 - информация за състезанието

            КЛАС РАЛИ РЕЙД ОВЕРАЛ 07.04.2012г.
            старт финал време контроли нак трак престой КРАЙНО НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ ТОЧКИ
            10:05:00 13:25:13 3:20:13 3:20:13 1 105 ОРЛИН АЛЕКСИЕВ АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 25
            10:03:00 13:26:33 3:23:33 3:23:33 2 103 ПЛАМЕН ТЕНЕВ РОСЕН РАЙЧЕВ МЕРЦЕДЕС TLC 80 22
            10:01:00 13:35:20 3:34:20 3:34:20 3 101 ТРАЯН ТРАЯНОВ ИСТИЛИЯН МАРИНКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 20
            10:06:00 13:59:46 3:53:46 3:53:46 4 106 КОНСТАНТИН ЧОЛАКОВ НИКОЛАЙ ГРЪНЧЕВ НИСАН ПАТРОЛ 18
            10:04:00 13:37:55 3:33:55 2:00:00 0:01:31 5:32:24 5 104 ПЕТЪР МИНЧЕВ ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 16
            10:18:00 13:51:43 3:33:43 2:00:00 5:33:43 7 118 МЕТОДИ ПАУНОВ АСЕН ВАСИЛЕВ НИСАН ПАТРОЛ 15
            10:17:00 13:51:48 3:34:48 2:00:00 5:34:48 8 117 ЕВГЕНИ МЛАДЕНОВ МАРТИН СТАНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 14
            10:13:00 13:47:53 3:34:53 2:00:00 5:34:53 9 113 ХРИСТО КАЛИНКОВ ЯСЕН ДЕНЕВ ТОЙОТА ХАЙЛУКС 13
            10:24:00 13:59:34 3:35:34 2:00:00 5:35:34 10 124 МАНОЛ АТАНАСОВ АТАНАС ДЕЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 12
            10:09:00 13:40:53 3:31:53 2:00:00 0:05:00 5:36:53 6 109 ЯВОР АТАНАСОВ АНДРЕЙ ИМАМОВ МИТЦУБИШИ 11
            10:20:00 13:59:13 3:39:13 2:00:00 5:39:13 11 120 АЛЕКСАНДЪР ГРОЗДАНОВ ГЕОРГИ ЗАХАРИЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 10
            10:14:00 13:57:21 3:43:21 2:00:00 5:43:21 12 114 ПЕТЪР ПАВЛОВ ДИМИТЪР КИРЯКОВ ЛАНД РОВЪР 9
            10:11:00 13:55:04 3:44:04 2:00:00 5:44:04 13 111 ЦВЕТОЗАР ЛАМБРЕВ ХРИСТО ЛАМБРЕВ ТОЙОТА 70 8
            10:15:00 13:59:25 3:44:25 2:00:00 5:44:25 14 115 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ВЛАДО МИЛЕВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 7
            10:33:00 14:19:58 3:46:58 2:00:00 5:46:58 15 133 ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВЛАДИМИР ГОЛЕМАНОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 6
            10:21:00 14:10:30 3:49:30 2:00:00 5:49:30 16 121 ИВО ФИЛИПОВ СВЕТЛОЗАР УЗУНОВ ТОЙОТА RJ 73 5
            10:28:00 14:24:24 3:56:24 2:00:00 5:56:24 17 128 ДИАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 4
            10:22:00 14:20:19 3:58:19 2:00:00 5:58:19 18 122 ЕВГЕНИ ДИНКОВ КРАСИМИР ЙОРДАНОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 3
            10:23:00 14:24:10 4:01:10 2:00:00 6:01:10 19 123 МИЛЕН ГАНЕВ ДЕСИСЛАВ ЦВЕТАНОВ ДЖИП ГРАНД ЧЕРОКИ 2
            10:27:00 14:28:17 4:01:17 2:00:00 6:01:17 20 127 ТЕОДОР САРАКИРОС ИВАН РАДЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 1
            10:31:00 14:33:49 4:02:49 2:00:00 6:02:49 21 131 ДИАН МИНТОВ ЦВЕТАН ИЛИЕВ МИТЦУБИШИ ШОГУН 0
            10:10:00 14:13:01 4:03:01 2:00:00 6:03:01 22 110 ТАНЬО ТАНЕВ СТОЯН ВАСИЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 0
            10:29:00 14:36:19 4:07:19 2:00:00 6:07:19 23 129 ГЕОРГИ ХАЙТОВ ГЕОРГИ РАДЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 0
            10:07:00 14:16:25 4:09:25 2:00:00 6:09:25 24 107 ГЕОРГИ ФИКОВ ДИМИТЪР БОЕВСКИ МЕРЦЕДЕС Г 0
            10:16:00 14:33:46 4:17:46 2:00:00 6:17:46 25 116 БОЙКО МАНЧЕВ РОСЕН ПАВЛОВ НИСАН ПАТРОЛ 0
            10:19:00 14:43:53 4:24:53 2:00:00 6:24:53 26 119 ИСКРЕН ИЛИЕВ НИКОЛАЙ ГОЛЕМАНОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0
            10:08:00 14:42:46 4:34:46 2:00:00 6:34:46 27 108 СЛАВИ СЛАВОВ ПЕТЪР ПЕТРОВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 0
            10:02:00 ####### 102 ВЕСЕЛИН РАДЕВ АТАНАС ГЕОРГИЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
            10:12:00 ####### 112 АЙДЪН ВАРОЛ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
            10:26:00 ####### 126 КИРИЛ ПЕТКОВ БОЖИДАР АТАНАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 280 0
            10:30:00 ####### 130 ЦВЕТАН МОЛЛОВ ТОДОР ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 0
            старт финал време контроли нак трак престой КРАЙНО НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ ТОЧКИ
            СУПЕР ПРОФИ
            10:05:00 13:25:13 3:20:13 3:20:13 1 105 ОРЛИН АЛЕКСИЕВ АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 25
            10:03:00 13:26:33 3:23:33 3:23:33 2 103 ПЛАМЕН ТЕНЕВ РОСЕН РАЙЧЕВ МЕРЦЕДЕС TLC 80 22
            10:01:00 13:35:20 3:34:20 3:34:20 3 101 ТРАЯН ТРАЯНОВ ИСТИЛИЯН МАРИНКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 20
            10:06:00 13:59:46 3:53:46 3:53:46 4 106 КОНСТАНТИН ЧОЛАКОВ НИКОЛАЙ ГРЪНЧЕВ НИСАН ПАТРОЛ 18
            10:04:00 13:37:55 3:33:55 2:00:00 1:31:00 4:02:55 5 104 ПЕТЪР МИНЧЕВ ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 16
            10:09:00 13:40:53 3:31:53 2:00:00 0:05:00 5:31:53 6 109 ЯВОР АТАНАСОВ АНДРЕЙ ИМАМОВ МИТЦУБИШИ 15
            10:11:00 13:55:04 3:44:04 2:00:00 5:44:04 7 111 ЦВЕТОЗАР ЛАМБРЕВ ХРИСТО ЛАМБРЕВ ТОЙОТА 70 14
            10:10:00 14:13:01 4:03:01 2:00:00 6:03:01 8 110 ТАНЬО ТАНЕВ СТОЯН ВАСИЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 13
            10:07:00 14:16:25 4:09:25 2:00:00 6:09:25 9 107 ГЕОРГИ ФИКОВ ДИМИТЪР БОЕВСКИ МЕРЦЕДЕС Г 12
            10:08:00 14:42:46 4:34:46 2:00:00 6:34:46 10 108 СЛАВИ СЛАВОВ ПЕТЪР ПЕТРОВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 11
            10:02:00 ####### 102 ВЕСЕЛИН РАДЕВ АТАНАС ГЕОРГИЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
            10:12:00 ####### 112 АЙДЪН ВАРОЛ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
            ПРОФИ
            10:18:00 13:51:43 3:33:43 2:00:00 5:33:43 7 118 МЕТОДИ ПАУНОВ АСЕН ВАСИЛЕВ НИСАН ПАТРОЛ 25
            10:17:00 13:51:48 3:34:48 2:00:00 5:34:48 8 117 ЕВГЕНИ МЛАДЕНОВ МАРТИН СТАНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 22
            10:13:00 13:47:53 3:34:53 2:00:00 5:34:53 9 113 ХРИСТО КАЛИНКОВ ЯСЕН ДЕНЕВ ТОЙОТА ХАЙЛУКС 20
            10:24:00 13:59:34 3:35:34 2:00:00 5:35:34 10 124 МАНОЛ АТАНАСОВ АТАНАС ДЕЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 18
            10:20:00 13:59:13 3:39:13 2:00:00 5:39:13 11 120 АЛЕКСАНДЪР ГРОЗДАНОВ ГЕОРГИ ЗАХАРИЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 16
            10:14:00 13:57:21 3:43:21 2:00:00 5:43:21 12 114 ПЕТЪР ПАВЛОВ ДИМИТЪР КИРЯКОВ ЛАНД РОВЪР 15
            10:15:00 13:59:25 3:44:25 2:00:00 5:44:25 14 115 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ВЛАДО МИЛЕВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 14
            10:33:00 14:19:58 3:46:58 2:00:00 5:46:58 15 133 ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВЛАДИМИР ГОЛЕМАНОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 13
            10:21:00 14:10:30 3:49:30 2:00:00 5:49:30 16 121 ИВО ФИЛИПОВ СВЕТЛОЗАР УЗУНОВ ТОЙОТА RJ 73 12
            10:28:00 14:24:24 3:56:24 2:00:00 5:56:24 17 128 ДИАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 11
            10:22:00 14:20:19 3:58:19 2:00:00 5:58:19 18 122 ЕВГЕНИ ДИНКОВ КРАСИМИР ЙОРДАНОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 10
            10:23:00 14:24:10 4:01:10 2:00:00 6:01:10 19 123 МИЛЕН ГАНЕВ ДЕСИСЛАВ ЦВЕТАНОВ ДЖИП ГРАНД ЧЕРОКИ 9
            10:27:00 14:28:17 4:01:17 2:00:00 6:01:17 20 127 ТЕОДОР САРАКИРОС ИВАН РАДЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 8
            10:31:00 14:33:49 4:02:49 2:00:00 6:02:49 21 131 ДИАН МИНТОВ ЦВЕТАН ИЛИЕВ МИТЦУБИШИ ШОГУН 7
            10:29:00 14:36:19 4:07:19 2:00:00 6:07:19 23 129 ГЕОРГИ ХАЙТОВ ГЕОРГИ РАДЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 6
            10:16:00 14:33:46 4:17:46 2:00:00 6:17:46 25 116 БОЙКО МАНЧЕВ РОСЕН ПАВЛОВ НИСАН ПАТРОЛ 5
            10:19:00 14:43:53 4:24:53 2:00:00 6:24:53 26 119 ИСКРЕН ИЛИЕВ НИКОЛАЙ ГОЛЕМАНОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 4
            10:26:00 ####### 126 КИРИЛ ПЕТКОВ БОЖИДАР АТАНАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 280 0
            10:30:00 ####### 130 ЦВЕТАН МОЛЛОВ ТОДОР ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 0
            КЛАС МОТО
            ПИЛОТ МОТОЦИКЛЕТ
            11:15:00 14:19:51 3:04:51 1 2 ПЛАМЕН ЙОЦОВ 25
            КЛАС UTV
            ПИЛОТ модел,марка
            11:17:00 13:40:11 2:23:11 1 5 ЦАНКО ЦАНКОВ 25
            11:18:00 15:38:35 4:20:35 2 6 ЕДИ Багдасарян 22

            Коментар


            • #7
              От: Трявна 2012 - информация за състезанието

              КЛАС ТРОФИ ОВЕРАЛ 07.04.2012г.
              старт финал време контроли ТРАК престой КРАЙНО точки
              10:01:30 14:00:49 3:59:19 1:27:55 2:31:24 1 201 ГАЛИН ГЕРЧЕВ КОНСТАНТИН ПАНАЙОТОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 25
              10:27:30 13:59:56 3:32:26 0:05:00 0:47:37 2:49:49 2 227 СВИЛЕН МАКСИМОВ ПЛАМЕН ГЕНЧЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 22
              10:23:30 14:00:57 3:37:27 0:46:45 2:50:42 3 223 ПЛАМЕН ИСАЕВ ВАЛЕНТИН ИСАЕВ МИЦУБИШИ ШОГУН 20
              10:22:30 14:10:21 3:47:51 0:48:50 2:59:01 4 222 СИМЕОН ПЕТРОВ ХРИСТО УЛАЙБЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 18
              10:20:30 14:10:51 3:50:21 0:47:55 3:02:26 5 220 ЙОРДАН БОНЕВ ПОЛИНА РУСЕВА МЕРЦЕДЕС Г 16
              10:24:30 14:19:59 3:55:29 0:05:00 0:49:45 3:10:44 6 224 ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ КРИСТИЯН КИРИЛОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 15
              10:07:30 14:10:26 4:02:56 0:49:30 3:13:26 7 207 КАЛИН ЙОЗОВ ГЕНАДИ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 14
              10:13:30 14:11:49 3:58:19 0:05:00 0:48:45 3:14:34 8 213 МЕТОДИ ПАВЛОВ ГЕОРГИ КАЛАШЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 13
              10:49:00 14:36:49 3:47:49 0:32:45 3:15:04 9 244 ВЛАДИМИР РАДЕНКОВ ДИМИТЪР ПАУНОВ НИСАН ПАТРОЛ 12
              10:50:00 14:30:54 3:40:54 0:25:00 3:15:54 10 245 ОГНЯН НОВАКОВ КРАСИМИР ПЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 11
              10:06:30 14:09:25 4:02:55 0:45:53 3:17:02 11 206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 10
              10:56:00 14:30:07 3:34:07 0:05:00 0:21:00 3:18:07 12 251 АТАНАС ЗЛАТЕВ ЕЛЕНА ЗЛАТЕВА ЛЕНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 9
              10:44:00 14:36:51 3:52:51 0:34:41 3:18:10 13 239 РУМЕН БЕЛЧИНСКИ АНТОН СТАНЧОВ НИСАН ПАТРОЛ 8
              10:10:30 14:10:48 4:00:18 0:05:00 0:47:00 3:18:18 14 210 ИВАН ПОПОВ МАРИЕЛА ЦЕНЕВА СУЗУКИ ВИТАРА 7
              11:04:00 14:39:27 3:35:27 0:14:35 3:20:52 15 259 ИВЕЛИН ИВАНОВ ИВАН ИВАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 6
              11:01:00 14:40:01 3:39:01 0:14:00 3:25:01 16 256 ДАНЧО КОЛЕВ (DIDOSKIN) РОСЕН СПАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 5
              10:51:00 14:32:16 3:41:16 0:15:00 3:26:16 17 246 ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ СВЕТОСЛАВ ДОНЧЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 4
              10:57:00 14:37:47 3:40:47 0:12:50 3:27:57 18 252 ИВАН БОНЕВ ХРИСТО ДИМИТРОВ ЛЕНД РОВЪР 3
              10:39:00 14:38:29 3:59:29 0:24:00 3:35:29 19 234 БОРИСЛАВ БОРИСОВ СВИЛЕН ПАНАЙОТОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 2
              10:29:30 14:39:37 4:10:07 0:33:46 3:36:21 20 229 ЦВЕТЕЛИН ЦАНЕВ ВЕСЕЛИН ПЕШЕВ НИСАН ПАТРОЛ 1
              10:53:00 14:39:34 3:46:34 0:08:30 3:38:04 21 248 ЦВЕТОСЛАВ ЦАКОВ МАРИНА РАЧЕВА ОПЕЛ ФРОНТЕРА 0
              10:52:00 14:38:11 3:46:11 0:07:40 3:38:31 22 247 ДИМИТЪР НИЧЕВ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ СУЗУКИ Х90 0
              10:12:30 14:30:01 4:17:31 0:38:19 3:39:12 23 212 КАЛИН МИТРОВ ВЛАДИМИР ВЕЛКОВ СУЗУКИ САНТАНА 0
              10:40:00 14:43:55 4:03:55 0:22:00 3:41:55 24 235 ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ АТАНАС АРАБАДЖИЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0
              10:15:30 14:50:19 4:34:49 0:48:00 3:46:49 25 215 ЖИВКО БАКАЛОВ ДИЯН ДИНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 0
              11:12:00 15:01:15 3:49:15 3:49:15 26 267 ДОНЧО ДОНЕВ СТЕФАН СТАНЕВ ТОЙОТА 70 0
              11:11:00 15:01:08 3:50:08 3:50:08 27 266 ЕВГЕНИ ФИЛЧЕВ ДОНЧО ЦАНЕВ ВРАНГЛЕР 0
              10:05:30 14:30:45 4:25:15 0:33:45 3:51:30 28 205 ТЕОДОР ЕНЕВ МИНЧО ПАВЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 90 0
              10:25:30 14:40:04 4:14:34 0:22:40 3:51:54 29 225 ОНЧО ОНЧЕВ ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:28:30 14:39:57 4:11:27 0:13:45 3:57:42 30 228 ЧАВДАР ВЛАДИМИРОВ МЕХМЕД МЕХМЕДОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0
              10:55:00 15:03:26 4:08:26 0:09:30 3:58:56 31 250 БЛАГОВЕСТ ГАМАЛОВ ДРАГОМИР НИКОЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:09:30 14:37:28 4:27:58 0:05:00 0:33:35 3:59:23 32 209 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ ЗЛАТКОВ НИСАН ПАТРОЛ 0
              11:09:00 15:03:24 3:54:24 0:05:00 3:59:24 33 264 НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ПЛАМЕН ИВАНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
              11:07:00 15:08:45 4:01:45 4:01:45 34 262 РУМЕН СТРУМЕНОВ МЕТОДИ ИВАНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:59:00 15:08:48 4:09:48 0:00:10 0:08:00 4:01:58 35 254 СТАНИМИР ТАМБУКОВ ЙОРДАН ДИМИТРОВ ТОЙОТА 70 0
              10:14:30 14:50:05 4:35:35 0:05:00 0:38:15 4:02:20 36 214 ГЮНАЙДИН МУРАД ДЕЛЯН ДИМИТРОВ ДЖИП ВРАНГЛЕР 0
              10:48:00 15:04:20 4:16:20 0:13:50 4:02:30 37 243 НИКОЛАЙ УЗУНОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0
              10:18:30 14:45:05 4:26:35 0:22:50 4:03:45 38 218 Василис Караколидис Панайотис Стоилудис Нисан Патрол 2.8 D 0
              10:19:30 14:39:59 4:20:29 0:13:45 4:06:44 39 219 Христос Бадзис Михалис Каралелис Митсубиши Паджеро 3.5 0
              10:21:30 14:44:31 4:23:01 0:15:15 4:07:46 40 221 СТОЯН ФРАНЦОВ ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ УАЗ ХЪНТЪР 0
              10:11:30 14:39:31 4:28:01 0:05:00 0:23:30 4:09:31 41 211 ПЕТЪР ЧЕРНЕВ НИКОЛАЙ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ 0
              11:03:00 15:31:59 4:28:59 0:05:00 0:09:50 4:24:09 42 258 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТИХОМИР ТРИФОНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0
              11:00:00 15:49:45 4:49:45 0:07:00 4:42:45 43 255 НИКОЛАЙ ДИНКОВ ИВАН КАЛАЙДЖИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:58:00 15:43:27 4:45:27 0:00:05 4:45:32 44 253 ДАНАИЛ КОСТАДИНОВ МАРИЯН ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0
              10:03:30 14:56:13 4:52:43 0:05:30 4:47:13 45 203 ДЕСИСЛАВ ГАТЕВ НИКОЛАЙ НИКОЛОВ РЕЙНЧ РОВЪР КЛАСИК 0
              10:17:30 15:18:32 5:01:02 5:01:02 46 217 БЕХАЙДИН ЮЗЕИРОВ(БЕЧО 10) МЛАДЕН СТОЯНОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 0
              10:47:00 16:04:28 5:17:28 0:14:30 5:02:58 47 242 ОГНЯН ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ГАЗ 69 0
              10:45:00 15:49:05 5:04:05 5:04:05 48 240 ВАЛЕРИ МИТЕВ НЕДЕЛЧО НЕДЕЛЧЕВ МЕРЦЕДЕС Г 0
              10:38:00 15:52:06 5:14:06 0:09:20 5:04:46 49 233 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗДРАВКА ГЕОРГИЕВА НИСАН ПАТРОЛ 0
              10:31:30 15:37:38 5:06:08 5:06:08 50 231 СВИЛЕН СТЕФАНОВ ВЛАДИМИР ПОПОВ МЕРЦЕДЕС ЩАЕР ПУХ 0
              10:08:30 14:00:54 3:52:24 2:00:00 0:46:00 5:06:24 51 208 ЕВГЕНИ СЕМЕРДЖИЕВ ЙОРДАН СТОЯНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              11:02:00 14:38:26 3:36:26 2:00:00 0:14:00 5:22:26 52 257 ИЛИАН БЕЛОВ ИВАН ИВАНОВ (BENIGI) ТОЙОТА 0
              10:46:00 16:35:07 5:49:07 5:49:07 53 241 ПЛАМЕН ПЕЕВ ПЕТЪР ЯНКОВ РЕЙНЧ РОВЪР 0
              10:43:00 14:59:20 4:16:20 2:00:00 0:06:00 6:10:20 54 238 КРАСЕН ПЕНЧЕВ ДИАНА ПЕНЧЕВА ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 73 0
              11:05:00 16:51:11 5:46:11 2:00:00 7:46:11 55 260 ХРИСТО БУЮКЛИЕВ СТОЯН СТОЯНОВ ЛЕНД РОВЪР 90 0
              11:06:00 15:40:33 4:34:33 4:00:00 8:34:33 56 261 ВАСИЛ МАРКОВ РАДОСЛАВ ХАДЖИХРИСТОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
              11:08:00 15:17:17 4:09:17 12:00:00 16:09:17 57 263 ЗЛАТОМИР ПЕТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТРОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:02:30 БЕЗ Ф ####### 4:00:00 #VALUE! 202 ПЕТЪР ДОБРЕВ БЛАГОЙ ПЕТРОВ МЕРЦЕДЕС Г 300
              10:26:30 13:32:04 без карнет #VALUE! 226 МИХАИЛ МАЛЧЕВ ПЕТЪР ИВАНОВ ЛАДА НИВА
              10:32:30 БЕЗ Ф ####### 8:00:00 #VALUE! 232 ДИМИТЪР ВЪЛЕВ ДРАГОСТИН ВЪЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ
              10:54:00 БЕЗ Ф ####### 4:00:00 #VALUE! 249 АЛЕКСАНДЪР ТРЕНДАФИЛОВ НИКОЛАЙ РАДОЙКОВ ДЖИП ЧЕРОКИ
              10:04:30 ####### ######## 204 ИВАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ СУЗУКИ САМУРАЙ
              10:16:30 ####### ######## 216 НИКОЛАЙ КОЛЕВ ТИХОМИР ТОНЧЕВ СУЗУКИ ВИТАРА
              10:41:00 ####### ######## 236 НИКОЛАЙ КЕСОВ АЛЕКСАНДЪР КЕСОВ ОПЕЛ ФРОНТЕРА
              старт финал време контроли ТРАК престой КРАЙНО СУПЕР ТРОФИ точки
              10:01:30 14:00:49 3:59:19 1:27:55 2:31:24 1 201 ГАЛИН ГЕРЧЕВ КОНСТАНТИН ПАНАЙОТОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 25
              10:13:30 14:11:49 3:58:19 0:05:00 0:48:45 3:14:34 2 213 МЕТОДИ ПАВЛОВ ГЕОРГИ КАЛАШЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 22
              10:06:30 14:09:25 4:02:55 0:45:53 3:17:02 3 206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 20
              10:10:30 14:10:48 4:00:18 0:05:00 0:47:00 3:18:18 4 210 ИВАН ПОПОВ МАРИЕЛА ЦЕНЕВА СУЗУКИ ВИТАРА 18
              10:12:30 14:30:01 4:17:31 0:38:19 3:39:12 5 212 КАЛИН МИТРОВ ВЛАДИМИР ВЕЛКОВ СУЗУКИ САНТАНА 16
              10:15:30 14:50:19 4:34:49 0:48:00 3:46:49 6 215 ЖИВКО БАКАЛОВ ДИЯН ДИНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 15
              10:05:30 14:30:45 4:25:15 0:33:45 3:51:30 7 205 ТЕОДОР ЕНЕВ МИНЧО ПАВЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 90 14
              10:09:30 14:37:28 4:27:58 0:05:00 0:33:35 3:59:23 8 209 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ ЗЛАТКОВ НИСАН ПАТРОЛ 13
              10:14:30 14:50:05 4:35:35 0:05:00 0:38:15 4:02:20 9 214 ГЮНАЙДИН МУРАД ДЕЛЯН ДИМИТРОВ ДЖИП ВРАНГЛЕР 12
              10:18:30 14:45:05 4:26:35 0:22:50 4:03:45 10 218 Василис Караколидис Панайотис Стоилудис Нисан Патрол 2.8 D 11
              10:19:30 14:39:59 4:20:29 0:13:45 4:06:44 11 219 Христос Бадзис Михалис Каралелис Митсубиши Паджеро 3.5 10
              10:11:30 14:39:31 4:28:01 0:05:00 0:23:30 4:09:31 12 211 ПЕТЪР ЧЕРНЕВ НИКОЛАЙ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ 9
              10:03:30 14:56:13 4:52:43 0:05:30 4:47:13 13 203 ДЕСИСЛАВ ГАТЕВ НИКОЛАЙ НИКОЛОВ РЕЙНЧ РОВЪР КЛАСИК 8
              10:17:30 15:18:32 5:01:02 5:01:02 14 217 БЕХАЙДИН ЮЗЕИРОВ(БЕЧО 10) МЛАДЕН СТОЯНОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 7
              10:08:30 14:00:54 3:52:24 2:00:00 0:46:00 5:06:24 15 208 ЕВГЕНИ СЕМЕРДЖИЕВ ЙОРДАН СТОЯНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 6
              10:02:30 БЕЗ Ф ####### 4:00:00 #VALUE! 202 ПЕТЪР ДОБРЕВ БЛАГОЙ ПЕТРОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 0
              10:04:30 ####### ######## 204 ИВАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0
              10:16:30 ####### ######## 216 НИКОЛАЙ КОЛЕВ ТИХОМИР ТОНЧЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              старт финал време контроли ТРАК престой КРАЙНО ТРОФИ точки
              10:27:30 13:59:56 3:32:26 0:05:00 0:47:37 2:49:49 1 227 СВИЛЕН МАКСИМОВ ПЛАМЕН ГЕНЧЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 25
              10:23:30 14:00:57 3:37:27 0:46:45 2:50:42 2 223 ПЛАМЕН ИСАЕВ ВАЛЕНТИН ИСАЕВ МИЦУБИШИ ШОГУН 22
              10:22:30 14:10:21 3:47:51 0:48:50 2:59:01 3 222 СИМЕОН ПЕТРОВ ХРИСТО УЛАЙБЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 20
              10:20:30 14:10:51 3:50:21 0:47:55 3:02:26 4 220 ЙОРДАН БОНЕВ ПОЛИНА РУСЕВА МЕРЦЕДЕС Г 18
              10:24:30 14:19:59 3:55:29 0:05:00 0:49:45 3:10:44 5 224 ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ КРИСТИЯН КИРИЛОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 16
              10:07:30 14:10:26 4:02:56 0:49:30 3:13:26 6 207 КАЛИН ЙОЗОВ ГЕНАДИ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 15
              10:49:00 14:36:49 3:47:49 0:32:45 3:15:04 7 244 ВЛАДИМИР РАДЕНКОВ ДИМИТЪР ПАУНОВ НИСАН ПАТРОЛ 14
              10:50:00 14:30:54 3:40:54 0:25:00 3:15:54 8 245 ОГНЯН НОВАКОВ КРАСИМИР ПЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 13
              10:56:00 14:30:07 3:34:07 0:05:00 0:21:00 3:18:07 9 251 АТАНАС ЗЛАТЕВ ЕЛЕНА ЗЛАТЕВА ЛЕНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 12
              10:44:00 14:36:51 3:52:51 0:34:41 3:18:10 10 239 РУМЕН БЕЛЧИНСКИ АНТОН СТАНЧОВ НИСАН ПАТРОЛ 11
              11:04:00 14:39:27 3:35:27 0:14:35 3:20:52 11 259 ИВЕЛИН ИВАНОВ ИВАН ИВАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 10
              11:01:00 14:40:01 3:39:01 0:14:00 3:25:01 12 256 ДАНЧО КОЛЕВ (DIDOSKIN) РОСЕН СПАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 9
              10:51:00 14:32:16 3:41:16 0:15:00 3:26:16 13 246 ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ СВЕТОСЛАВ ДОНЧЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 8
              10:57:00 14:37:47 3:40:47 0:12:50 3:27:57 14 252 ИВАН БОНЕВ ХРИСТО ДИМИТРОВ ЛЕНД РОВЪР 7
              10:39:00 14:38:29 3:59:29 0:24:00 3:35:29 15 234 БОРИСЛАВ БОРИСОВ СВИЛЕН ПАНАЙОТОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 6
              10:29:30 14:39:37 4:10:07 0:33:46 3:36:21 16 229 ЦВЕТЕЛИН ЦАНЕВ ВЕСЕЛИН ПЕШЕВ НИСАН ПАТРОЛ 5
              10:53:00 14:39:34 3:46:34 0:08:30 3:38:04 17 248 ЦВЕТОСЛАВ ЦАКОВ МАРИНА РАЧЕВА ОПЕЛ ФРОНТЕРА 4
              10:52:00 14:38:11 3:46:11 0:07:40 3:38:31 18 247 ДИМИТЪР НИЧЕВ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ СУЗУКИ Х90 3
              10:40:00 14:43:55 4:03:55 0:22:00 3:41:55 19 235 ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ АТАНАС АРАБАДЖИЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 2
              11:12:00 15:01:15 3:49:15 3:49:15 20 267 ДОНЧО ДОНЕВ СТЕФАН СТАНЕВ ТОЙОТА 70 1
              11:11:00 15:01:08 3:50:08 3:50:08 21 266 ЕВГЕНИ ФИЛЧЕВ ДОНЧО ЦАНЕВ ВРАНГЛЕР 0
              10:25:30 14:40:04 4:14:34 0:22:40 3:51:54 22 225 ОНЧО ОНЧЕВ ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:28:30 14:39:57 4:11:27 0:13:45 3:57:42 23 228 ЧАВДАР ВЛАДИМИРОВ МЕХМЕД МЕХМЕДОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0
              10:55:00 15:03:26 4:08:26 0:09:30 3:58:56 24 250 БЛАГОВЕСТ ГАМАЛОВ ДРАГОМИР НИКОЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              11:09:00 15:03:24 3:54:24 0:05:00 3:59:24 25 264 НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ПЛАМЕН ИВАНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
              11:07:00 15:08:45 4:01:45 4:01:45 26 262 РУМЕН СТРУМЕНОВ МЕТОДИ ИВАНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:59:00 15:08:48 4:09:48 0:00:10 0:08:00 4:01:58 27 254 СТАНИМИР ТАМБУКОВ ЙОРДАН ДИМИТРОВ ТОЙОТА 70 0
              10:48:00 15:04:20 4:16:20 0:13:50 4:02:30 28 243 НИКОЛАЙ УЗУНОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0
              10:21:30 14:44:31 4:23:01 0:15:15 4:07:46 29 221 СТОЯН ФРАНЦОВ ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ УАЗ ХЪНТЪР 0
              11:03:00 15:31:59 4:28:59 0:05:00 0:09:50 4:24:09 30 258 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТИХОМИР ТРИФОНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0
              11:00:00 15:49:45 4:49:45 0:07:00 4:42:45 31 255 НИКОЛАЙ ДИНКОВ ИВАН КАЛАЙДЖИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:58:00 15:43:27 4:45:27 0:00:05 4:45:32 32 253 ДАНАИЛ КОСТАДИНОВ МАРИЯН ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0
              10:47:00 16:04:28 5:17:28 0:14:30 5:02:58 33 242 ОГНЯН ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ГАЗ 69 0
              10:45:00 15:49:05 5:04:05 5:04:05 34 240 ВАЛЕРИ МИТЕВ НЕДЕЛЧО НЕДЕЛЧЕВ МЕРЦЕДЕС Г 0
              10:38:00 15:52:06 5:14:06 0:09:20 5:04:46 35 233 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗДРАВКА ГЕОРГИЕВА НИСАН ПАТРОЛ 0
              10:31:30 15:37:38 5:06:08 5:06:08 36 231 СВИЛЕН СТЕФАНОВ ВЛАДИМИР ПОПОВ МЕРЦЕДЕС ЩАЕР ПУХ 0
              11:02:00 14:38:26 3:36:26 2:00:00 0:14:00 5:22:26 37 257 ИЛИАН БЕЛОВ ИВАН ИВАНОВ (BENIGI) ТОЙОТА 0
              10:46:00 16:35:07 5:49:07 5:49:07 38 241 ПЛАМЕН ПЕЕВ ПЕТЪР ЯНКОВ РЕЙНЧ РОВЪР 0
              10:43:00 14:59:20 4:16:20 2:00:00 0:06:00 6:10:20 39 238 КРАСЕН ПЕНЧЕВ ДИАНА ПЕНЧЕВА ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 73 0
              11:05:00 16:51:11 5:46:11 2:00:00 7:46:11 40 260 ХРИСТО БУЮКЛИЕВ СТОЯН СТОЯНОВ ЛЕНД РОВЪР 90 0
              11:06:00 15:40:33 4:34:33 4:00:00 8:34:33 41 261 ВАСИЛ МАРКОВ РАДОСЛАВ ХАДЖИХРИСТОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
              11:08:00 15:17:17 4:09:17 12:00:00 16:09:17 42 263 ЗЛАТОМИР ПЕТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТРОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
              10:26:30 13:32:04 без карнет #VALUE! 43 226 МИХАИЛ МАЛЧЕВ ПЕТЪР ИВАНОВ ЛАДА НИВА 0
              10:32:30 БЕЗ Ф ####### 8:00:00 #VALUE! 44 232 ДИМИТЪР ВЪЛЕВ ДРАГОСТИН ВЪЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 0
              10:41:00 ####### ######## 45 236 НИКОЛАЙ КЕСОВ АЛЕКСАНДЪР КЕСОВ ОПЕЛ ФРОНТЕРА 0
              10:54:00 БЕЗ Ф ####### 4:00:00 #VALUE! 46 249 АЛЕКСАНДЪР ТРЕНДАФИЛОВ НИКОЛАЙ РАДОЙКОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0

              Коментар


              • #8
                От: Трявна 2012 - информация за състезанието

                КЛАСИРАНЕ КЛАС ТРАЯЛ 07.04.2012г.
                1-ви манш 2-ри манш 3-ти манш нак.1 нак.2 нак.3 СБОР място НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ
                0:02:20 0:02:12 0:04:32 1 309 АЛЕКСАНДЪР НЕНОВ ЙОРДАН НИКОЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА
                0:05:15 0:02:20 0:07:35 2 306 СВЕТЛИН ДИМИТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ
                0:05:12 0:03:07 0:08:19 3 305 ГЕОРГИ СТОЯНОВ ГЕОРГИ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ
                0:06:09 0:02:31 0:08:40 8 301 ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ДАЙХАЦУ РОКИ
                0:04:30 0:03:05 0:15:00 0:22:35 5 308 КРАСИМИР ПАВЛОВ МАРТИН РАЛЧОВСКИ УАЗ 469
                0:05:38 0:02:09 0:15:00 0:22:47 6 302 МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ НЕНОВ НИСАН ПАТРОЛ
                0:05:14 0:02:51 0:15:00 0:23:05 7 304 ГЕОРГИ ПЕТРОВ КРИСТИЯН ЯНКУЛОВ УАЗ 469 Б
                0:03:27 0:03:27 8 307 ИВО БОРИСОВ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ СУЗУКИ ВИТАРА
                отпаднал 303 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ТОДОР ПЕТРОВ НИСАН ПАТРОЛ

                Коментар


                • #9
                  От: Трявна 2012 - информация за състезанието

                  КЛАС РАЛИ РЕЙД
                  ТОЧКИ ТОЧКИ
                  време
                  НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ в общ. класиране в отд класове
                  00:07:17:704 1 101 ТРАЯН ТРАЯНОВ ИСТИЛИЯН МАРИНКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 15 15
                  00:07:47:471 2 109 ЯВОР АТАНАСОВ АНДРЕЙ ИМАМОВ МИТЦУБИШИ 13 13
                  00:07:47:783 3 105 ОРЛИН АЛЕКСИЕВ АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 11 11
                  00:07:55:410 4 130 ЦВЕТАН МОЛЛОВ ТОДОР ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 10 15
                  00:08:04:729 5 106 КОНСТАНТИН ЧОЛАКОВ НИКОЛАЙ ГРЪНЧЕВ НИСАН ПАТРОЛ 9 10
                  00:08:13:762 6 110 ТАНЬО ТАНЕВ СТОЯН ВАСИЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 8 9
                  00:08:16:034 7 131 ДИАН МИНТОВ ЦВЕТАН ИЛИЕВ МИТЦУБИШИ ШОГУН 7 13
                  00:08:18:747 8 120 АЛЕКСАНДЪР ГРОЗДАНОВ ГЕОРГИ ЗАХАРИЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 6 11
                  00:08:19:438 9 111 ЦВЕТОЗАР ЛАМБРЕВ ХРИСТО ЛАМБРЕВ ТОЙОТА 70 5 8
                  00:08:20:364 10 124 МАНОЛ АТАНАСОВ АТАНАС ДЕЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 4 10
                  00:08:21:326 11 103 ПЛАМЕН ТЕНЕВ РОСЕН РАЙЧЕВ МЕРЦЕДЕС TLC 80 3 7
                  00:08:25:696 12 118 МЕТОДИ ПАУНОВ АСЕН ВАСИЛЕВ НИСАН ПАТРОЛ 2 9
                  00:08:29:068 13 117 ЕВГЕНИ МЛАДЕНОВ МАРТИН СТАНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 1 8
                  00:08:55:997 14 133 ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВЛАДИМИР ГОЛЕМАНОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0 7
                  00:08:57:173 15 128 ДИАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 0 6

                  КЛАС ТРОФИ
                  ТОЧКИ ТОЧКИ
                  време в общ. класиране в отд класове
                  00:05:51:403 1 229 ЦВЕТЕЛИН ЦАНЕВ ВЕСЕЛИН ПЕШЕВ НИСАН ПАТРОЛ 15 15
                  00:05:56:551 2 203 ДЕСИСЛАВ ГАТЕВ НИКОЛАЙ НИКОЛОВ РЕЙНЧ РОВЪР КЛАСИК 13 15
                  00:05:58:899 3 201 ГАЛИН ГЕРЧЕВ КОНСТАНТИН ПАНАЙОТОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 11 13
                  00:06:14:276 4 207 КАЛИН ЙОЗОВ ГЕНАДИ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 10 13
                  00:06:17:899 5 239 РУМЕН БЕЛЧИНСКИ АНТОН СТАНЧОВ НИСАН ПАТРОЛ 9 11
                  00:06:22:857 6 220 ЙОРДАН БОНЕВ ПОЛИНА РУСЕВА МЕРЦЕДЕС Г 8 10
                  00:06:24:509 7 266 ЕВГЕНИ ФИЛЧЕВ ДОНЧО ЦАНЕВ ВРАНГЛЕР 7 9
                  00:06:28:941 8 210 ИВАН ПОПОВ МАРИЕЛА ЦЕНЕВА СУЗУКИ ВИТАРА 6 11
                  00:06:29:234 9 208 ЕВГЕНИ СЕМЕРДЖИЕВ ЙОРДАН СТОЯНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 5 10
                  00:06:29:729 10 214 ГЮНАЙДИН МУРАД ДЕЛЯН ДИМИТРОВ ДЖИП ВРАНГЛЕР 4 9
                  00:06:30:902 11 223 ПЛАМЕН ИСАЕВ ВАЛЕНТИН ИСАЕВ МИЦУБИШИ ШОГУН 3 8
                  00:06:31:016 12 249 АЛЕКСАНДЪР ТРЕНДАФИЛОВ НИКОЛАЙ РАДОЙКОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 2 7
                  00:06:38:662 13 241 ПЛАМЕН ПЕЕВ ПЕТЪР ЯНКОВ РЕЙНЧ РОВЪР 1 6
                  00:06:43:486 14 256 ДАНЧО КОЛЕВ (DIDOSKIN) РОСЕН СПАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 0 5
                  00:06:47:943 15 244 ВЛАДИМИР РАДЕНКОВ ДИМИТЪР ПАУНОВ НИСАН ПАТРОЛ 0 4
                  00:06:48:609 16 211 ПЕТЪР ЧЕРНЕВ НИКОЛАЙ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ 0 8
                  00:06:50:345 17 245 ОГНЯН НОВАКОВ КРАСИМИР ПЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 0 3
                  00:06:52:876 18 206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 7
                  00:06:53:700 19 246 ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ СВЕТОСЛАВ ДОНЧЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 0 2
                  00:06:55:335 20 213 МЕТОДИ ПАВЛОВ ГЕОРГИ КАЛАШЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 0 6
                  00:06:55:780 21 218 Василис Караколидис Панайотис Стоилудис Нисан Патрол 2.8 D 0 5
                  00:06:58:381 22 219 Христос Бадзис Михалис Каралелис Митсубиши Паджеро 3.5 0 4
                  00:06:59:565 23 233 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗДРАВКА ГЕОРГИЕВА НИСАН ПАТРОЛ 0 1
                  00:07:01:900 24 251 АТАНАС ЗЛАТЕВ ЕЛЕНА ЗЛАТЕВА ЛЕНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 0
                  00:07:03:231 25 209 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ ЗЛАТКОВ НИСАН ПАТРОЛ 0 3
                  00:07:03:781 26 247 ДИМИТЪР НИЧЕВ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ СУЗУКИ Х90 0
                  00:07:03:850 27 248 ЦВЕТОСЛАВ ЦАКОВ МАРИНА РАЧЕВА ОПЕЛ ФРОНТЕРА 0
                  00:07:09:565 28 259 ИВЕЛИН ИВАНОВ ИВАН ИВАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0
                  00:07:11:959 29 255 НИКОЛАЙ ДИНКОВ ИВАН КАЛАЙДЖИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
                  00:07:13:579 30 215 ЖИВКО БАКАЛОВ ДИЯН ДИНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 0 2
                  00:07:16:115 31 235 ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ АТАНАС АРАБАДЖИЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0
                  00:07:18:870 32 252 ИВАН БОНЕВ ХРИСТО ДИМИТРОВ ЛЕНД РОВЪР 0
                  00:07:31:013 33 221 СТОЯН ФРАНЦОВ ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ УАЗ ХЪНТЪР 0
                  00:07:32:208 34 262 РУМЕН СТРУМЕНОВ МЕТОДИ ИВАНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
                  00:07:32:646 35 225 ОНЧО ОНЧЕВ ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0
                  00:07:38:457 36 222 СИМЕОН ПЕТРОВ ХРИСТО УЛАЙБЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 0
                  00:07:39:105 37 254 СТАНИМИР ТАМБУКОВ ЙОРДАН ДИМИТРОВ ТОЙОТА 70 0
                  00:08:00:213 38 234 БОРИСЛАВ БОРИСОВ СВИЛЕН ПАНАЙОТОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
                  00:08:10:882 39 243 НИКОЛАЙ УЗУНОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0
                  00:08:11:194 40 242 ОГНЯН ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ГАЗ 69 0
                  00:08:17:177 41 217 БЕХАЙДИН ЮЗЕИРОВ(БЕЧО 10) МЛАДЕН СТОЯНОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 0 1
                  00:08:22:628 42 257 ИЛИАН БЕЛОВ ИВАН ИВАНОВ (BENIGI) ТОЙОТА 0
                  00:08:49:122 43 261 ВАСИЛ МАРКОВ РАДОСЛАВ ХАДЖИХРИСТОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0
                  КЛАС ЛЮБИТЕЛИ
                  00:05:32:535
                  1 316 КАМЕН НЕСТОРОВ ХРИСТО МЕДНИКАРОВ МИТЦУБИШИ МОНТЕРО 15
                  00:05:35:162 2 317 РОСЕН ТОМОВ КОСТАДИН ХУБЕНОВ РЕЙНДЖ РОВЪР 13
                  00:05:40:268 3 314 ИВАЙЛО ВЕЛЧЕВ ИВОНА ИВАНОВА НИСАН ПАТРОЛ 11
                  00:05:47:789 4 318 ИВО ИВАНОВ ДАНИЕЛ СТЕФАНОВ ВРАНГЛЕР 10
                  00:05:50:167 5 313 АНГЕЛ ПОПОВ ИЛИЯ ИЛИЕВ ДЖИП ВРАНГЛЕР 9
                  00:06:01:358 6 312 ГЕОРГИ ПОПОВ НИКОЛАЙ НЕДКОВ СУЗУКИ ВИТАРА 8
                  00:06:45:220 7 315 ТИХОМИР КОЛЕВ РАДОСЛАВ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 7
                  Последно редактирано от VE LA; 10-04-12, 17:06.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трявна 2012 - информация за състезанието

                    КЛАС РАЛИ РЕЙД
                    НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ 1-ви ден 2-ри ден общо
                    1
                    105 ОРЛИН АЛЕКСИЕВ АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 25 11 36
                    2 101 ТРАЯН ТРАЯНОВ ИСТИЛИЯН МАРИНКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 20 15 35
                    3 106 КОНСТАНТИН ЧОЛАКОВ НИКОЛАЙ ГРЪНЧЕВ НИСАН ПАТРОЛ 18 9 27
                    4 103 ПЛАМЕН ТЕНЕВ РОСЕН РАЙЧЕВ МЕРЦЕДЕС TLC 80 22 3 25
                    5 109 ЯВОР АТАНАСОВ АНДРЕЙ ИМАМОВ МИТЦУБИШИ 11 13 24
                    6 118 МЕТОДИ ПАУНОВ АСЕН ВАСИЛЕВ НИСАН ПАТРОЛ 15 2 17
                    7 104 ПЕТЪР МИНЧЕВ ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 16 16
                    8 124 МАНОЛ АТАНАСОВ АТАНАС ДЕЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 12 4 16
                    9 120 АЛЕКСАНДЪР ГРОЗДАНОВ ГЕОРГИ ЗАХАРИЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 10 6 16
                    10 117 ЕВГЕНИ МЛАДЕНОВ МАРТИН СТАНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 14 1 15
                    11 113 ХРИСТО КАЛИНКОВ ЯСЕН ДЕНЕВ ТОЙОТА ХАЙЛУКС 13 13
                    12 111 ЦВЕТОЗАР ЛАМБРЕВ ХРИСТО ЛАМБРЕВ ТОЙОТА 70 8 5 13
                    13 130 ЦВЕТАН МОЛЛОВ ТОДОР ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 0 10 10
                    14 114 ПЕТЪР ПАВЛОВ ДИМИТЪР КИРЯКОВ ЛАНД РОВЪР 9 9
                    15 110 ТАНЬО ТАНЕВ СТОЯН ВАСИЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 0 8 8
                    16 115 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ВЛАДО МИЛЕВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 7 7
                    17 131 ДИАН МИНТОВ ЦВЕТАН ИЛИЕВ МИТЦУБИШИ ШОГУН 0 7 7
                    18 133 ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВЛАДИМИР ГОЛЕМАНОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 6 6
                    19 121 ИВО ФИЛИПОВ СВЕТЛОЗАР УЗУНОВ ТОЙОТА RJ 73 5 5
                    20 128 ДИАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 4 4
                    21 122 ЕВГЕНИ ДИНКОВ КРАСИМИР ЙОРДАНОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 3 3
                    22 123 МИЛЕН ГАНЕВ ДЕСИСЛАВ ЦВЕТАНОВ ДЖИП ГРАНД ЧЕРОКИ 2 2
                    23 127 ТЕОДОР САРАКИРОС ИВАН РАДЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 1 1
                    24 129 ГЕОРГИ ХАЙТОВ ГЕОРГИ РАДЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 0 0
                    25 107 ГЕОРГИ ФИКОВ ДИМИТЪР БОЕВСКИ МЕРЦЕДЕС Г 0 0
                    26 116 БОЙКО МАНЧЕВ РОСЕН ПАВЛОВ НИСАН ПАТРОЛ 0 0
                    27 119 ИСКРЕН ИЛИЕВ НИКОЛАЙ ГОЛЕМАНОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0 0
                    28 108 СЛАВИ СЛАВОВ ПЕТЪР ПЕТРОВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 0 0
                    29 102 ВЕСЕЛИН РАДЕВ АТАНАС ГЕОРГИЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                    30 112 АЙДЪН ВАРОЛ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                    31 126 КИРИЛ ПЕТКОВ БОЖИДАР АТАНАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 280 0 0
                    НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ 1-ви ден 2-ри ден общо
                    СУПЕР ПРОФИ
                    1
                    105 ОРЛИН АЛЕКСИЕВ АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 25 11 36
                    2 101 ТРАЯН ТРАЯНОВ ИСТИЛИЯН МАРИНКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 20 15 35
                    3 103 ПЛАМЕН ТЕНЕВ РОСЕН РАЙЧЕВ МЕРЦЕДЕС TLC 80 22 7 29
                    4 106 КОНСТАНТИН ЧОЛАКОВ НИКОЛАЙ ГРЪНЧЕВ НИСАН ПАТРОЛ 18 10 28
                    5 109 ЯВОР АТАНАСОВ АНДРЕЙ ИМАМОВ МИТЦУБИШИ 15 13 28
                    6 111 ЦВЕТОЗАР ЛАМБРЕВ ХРИСТО ЛАМБРЕВ ТОЙОТА 70 14 8 22
                    7 110 ТАНЬО ТАНЕВ СТОЯН ВАСИЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 13 9 22
                    8 104 ПЕТЪР МИНЧЕВ ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 16 16
                    9 107 ГЕОРГИ ФИКОВ ДИМИТЪР БОЕВСКИ МЕРЦЕДЕС Г 12 12
                    10 108 СЛАВИ СЛАВОВ ПЕТЪР ПЕТРОВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 11 11
                    11 102 ВЕСЕЛИН РАДЕВ АТАНАС ГЕОРГИЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                    12 112 АЙДЪН ВАРОЛ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                    ПРОФИ
                    1
                    118 МЕТОДИ ПАУНОВ АСЕН ВАСИЛЕВ НИСАН ПАТРОЛ 25 9 34
                    2 117 ЕВГЕНИ МЛАДЕНОВ МАРТИН СТАНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 22 8 30
                    3 124 МАНОЛ АТАНАСОВ АТАНАС ДЕЛЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 18 10 28
                    4 120 АЛЕКСАНДЪР ГРОЗДАНОВ ГЕОРГИ ЗАХАРИЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 16 11 27
                    5 113 ХРИСТО КАЛИНКОВ ЯСЕН ДЕНЕВ ТОЙОТА ХАЙЛУКС 20 20
                    6 133 ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВЛАДИМИР ГОЛЕМАНОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 13 7 20
                    7 131 ДИАН МИНТОВ ЦВЕТАН ИЛИЕВ МИТЦУБИШИ ШОГУН 7 13 20
                    8 128 ДИАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 11 6 17
                    9 114 ПЕТЪР ПАВЛОВ ДИМИТЪР КИРЯКОВ ЛАНД РОВЪР 15 15
                    10 130 ЦВЕТАН МОЛЛОВ ТОДОР ИВАНОВ МЕРЦЕДЕС Г 0 15 15
                    11 115 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ВЛАДО МИЛЕВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 14 14
                    12 121 ИВО ФИЛИПОВ СВЕТЛОЗАР УЗУНОВ ТОЙОТА RJ 73 12 12
                    13 122 ЕВГЕНИ ДИНКОВ КРАСИМИР ЙОРДАНОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 10 10
                    14 123 МИЛЕН ГАНЕВ ДЕСИСЛАВ ЦВЕТАНОВ ДЖИП ГРАНД ЧЕРОКИ 9 9
                    15 127 ТЕОДОР САРАКИРОС ИВАН РАДЕВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 8 8
                    16 129 ГЕОРГИ ХАЙТОВ ГЕОРГИ РАДЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 6 6
                    17 116 БОЙКО МАНЧЕВ РОСЕН ПАВЛОВ НИСАН ПАТРОЛ 5 5
                    18 119 ИСКРЕН ИЛИЕВ НИКОЛАЙ ГОЛЕМАНОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 4 4
                    19 126 КИРИЛ ПЕТКОВ БОЖИДАР АТАНАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 280 0 0
                    Последно редактирано от VE LA; 09-04-12, 18:42.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трявна 2012 - информация за състезанието

                      КЛАС ТРОФИ
                      точки
                      НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ 1-ви ден 2-ри ден общо
                      1
                      201 ГАЛИН ГЕРЧЕВ КОНСТАНТИН ПАНАЙОТОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 25 11 36
                      2 220 ЙОРДАН БОНЕВ ПОЛИНА РУСЕВА МЕРЦЕДЕС Г 16 8 24
                      3 207 КАЛИН ЙОЗОВ ГЕНАДИ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 14 10 24
                      4 223 ПЛАМЕН ИСАЕВ ВАЛЕНТИН ИСАЕВ МИЦУБИШИ ШОГУН 20 3 23
                      5 227 СВИЛЕН МАКСИМОВ ПЛАМЕН ГЕНЧЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 22 22
                      6 222 СИМЕОН ПЕТРОВ ХРИСТО УЛАЙБЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 18 18
                      7 239 РУМЕН БЕЛЧИНСКИ АНТОН СТАНЧОВ НИСАН ПАТРОЛ 8 9 17
                      8 229 ЦВЕТЕЛИН ЦАНЕВ ВЕСЕЛИН ПЕШЕВ НИСАН ПАТРОЛ 1 15 16
                      9 224 ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ КРИСТИЯН КИРИЛОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 15 15
                      10 213 МЕТОДИ ПАВЛОВ ГЕОРГИ КАЛАШЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 13 13
                      11 210 ИВАН ПОПОВ МАРИЕЛА ЦЕНЕВА СУЗУКИ ВИТАРА 7 6 13
                      12 203 ДЕСИСЛАВ ГАТЕВ НИКОЛАЙ НИКОЛОВ РЕЙНЧ РОВЪР КЛАСИК 0 13 13
                      13 244 ВЛАДИМИР РАДЕНКОВ ДИМИТЪР ПАУНОВ НИСАН ПАТРОЛ 12 12
                      14 245 ОГНЯН НОВАКОВ КРАСИМИР ПЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 11 11
                      15 206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 10 10
                      16 251 АТАНАС ЗЛАТЕВ ЕЛЕНА ЗЛАТЕВА ЛЕНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 9 9
                      17 266 ЕВГЕНИ ФИЛЧЕВ ДОНЧО ЦАНЕВ ВРАНГЛЕР 0 7 7
                      18 259 ИВЕЛИН ИВАНОВ ИВАН ИВАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 6 6
                      19 256 ДАНЧО КОЛЕВ (DIDOSKIN) РОСЕН СПАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 5 5
                      20 208 ЕВГЕНИ СЕМЕРДЖИЕВ ЙОРДАН СТОЯНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 5 5
                      21 246 ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ СВЕТОСЛАВ ДОНЧЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 4 4
                      22 214 ГЮНАЙДИН МУРАД ДЕЛЯН ДИМИТРОВ ДЖИП ВРАНГЛЕР 0 4 4
                      23 252 ИВАН БОНЕВ ХРИСТО ДИМИТРОВ ЛЕНД РОВЪР 3 3
                      24 234 БОРИСЛАВ БОРИСОВ СВИЛЕН ПАНАЙОТОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 2 2
                      25 249 АЛЕКСАНДЪР ТРЕНДАФИЛОВ НИКОЛАЙ РАДОЙКОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0 2 2
                      26 241 ПЛАМЕН ПЕЕВ ПЕТЪР ЯНКОВ РЕЙНЧ РОВЪР 0 1 1
                      248 ЦВЕТОСЛАВ ЦАКОВ МАРИНА РАЧЕВА ОПЕЛ ФРОНТЕРА 0 0
                      247 ДИМИТЪР НИЧЕВ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ СУЗУКИ Х90 0 0
                      212 КАЛИН МИТРОВ ВЛАДИМИР ВЕЛКОВ СУЗУКИ САНТАНА 0 0
                      235 ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ АТАНАС АРАБАДЖИЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0 0
                      215 ЖИВКО БАКАЛОВ ДИЯН ДИНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 0 0
                      267 ДОНЧО ДОНЕВ СТЕФАН СТАНЕВ ТОЙОТА 70 0 0
                      205 ТЕОДОР ЕНЕВ МИНЧО ПАВЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 90 0 0
                      225 ОНЧО ОНЧЕВ ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      228 ЧАВДАР ВЛАДИМИРОВ МЕХМЕД МЕХМЕДОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0 0
                      250 БЛАГОВЕСТ ГАМАЛОВ ДРАГОМИР НИКОЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      209 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ ЗЛАТКОВ НИСАН ПАТРОЛ 0 0
                      264 НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ПЛАМЕН ИВАНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                      262 РУМЕН СТРУМЕНОВ МЕТОДИ ИВАНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      254 СТАНИМИР ТАМБУКОВ ЙОРДАН ДИМИТРОВ ТОЙОТА 70 0 0
                      243 НИКОЛАЙ УЗУНОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0 0
                      218 Василис Караколидис Панайотис Стоилудис Нисан Патрол 2.8 D 0 0
                      219 Христос Бадзис Михалис Каралелис Митсубиши Паджеро 3.5 0 0
                      221 СТОЯН ФРАНЦОВ ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ УАЗ ХЪНТЪР 0 0
                      211 ПЕТЪР ЧЕРНЕВ НИКОЛАЙ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ 0 0
                      258 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТИХОМИР ТРИФОНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0 0
                      255 НИКОЛАЙ ДИНКОВ ИВАН КАЛАЙДЖИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      253 ДАНАИЛ КОСТАДИНОВ МАРИЯН ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0 0
                      217 БЕХАЙДИН ЮЗЕИРОВ(БЕЧО 10) МЛАДЕН СТОЯНОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 0 0
                      242 ОГНЯН ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ГАЗ 69 0 0
                      240 ВАЛЕРИ МИТЕВ НЕДЕЛЧО НЕДЕЛЧЕВ МЕРЦЕДЕС Г 0 0
                      233 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗДРАВКА ГЕОРГИЕВА НИСАН ПАТРОЛ 0 0
                      231 СВИЛЕН СТЕФАНОВ ВЛАДИМИР ПОПОВ МЕРЦЕДЕС ЩАЕР ПУХ 0 0
                      257 ИЛИАН БЕЛОВ ИВАН ИВАНОВ (BENIGI) ТОЙОТА 0 0
                      238 КРАСЕН ПЕНЧЕВ ДИАНА ПЕНЧЕВА ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 73 0 0
                      260 ХРИСТО БУЮКЛИЕВ СТОЯН СТОЯНОВ ЛЕНД РОВЪР 90 0 0
                      261 ВАСИЛ МАРКОВ РАДОСЛАВ ХАДЖИХРИСТОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                      263 ЗЛАТОМИР ПЕТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТРОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      202 ПЕТЪР ДОБРЕВ БЛАГОЙ ПЕТРОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 0 0
                      226 МИХАИЛ МАЛЧЕВ ПЕТЪР ИВАНОВ ЛАДА НИВА 0 0
                      232 ДИМИТЪР ВЪЛЕВ ДРАГОСТИН ВЪЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 0 0
                      204 ИВАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0 0
                      216 НИКОЛАЙ КОЛЕВ ТИХОМИР ТОНЧЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      236 НИКОЛАЙ КЕСОВ АЛЕКСАНДЪР КЕСОВ ОПЕЛ ФРОНТЕРА 0 0
                      точки
                      НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ 1-ви ден 2-ри ден общо
                      СУПЕР ТРОФИ
                      1
                      201 ГАЛИН ГЕРЧЕВ КОНСТАНТИН ПАНАЙОТОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 25 13 38
                      3 210 ИВАН ПОПОВ МАРИЕЛА ЦЕНЕВА СУЗУКИ ВИТАРА 18 11 29
                      2 213 МЕТОДИ ПАВЛОВ ГЕОРГИ КАЛАШЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 22 6 28
                      6 206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 20 7 27
                      4 203 ДЕСИСЛАВ ГАТЕВ НИКОЛАЙ НИКОЛОВ РЕЙНЧ РОВЪР КЛАСИК 8 15 23
                      5 214 ГЮНАЙДИН МУРАД ДЕЛЯН ДИМИТРОВ ДЖИП ВРАНГЛЕР 12 9 21
                      7 215 ЖИВКО БАКАЛОВ ДИЯН ДИНЕВ НИСАН ПАТРОЛ 15 3 18
                      10 211 ПЕТЪР ЧЕРНЕВ НИКОЛАЙ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ 9 8 17
                      9 218 Василис Караколидис Панайотис Стоилудис Нисан Патрол 2.8 D 11 5 16
                      11 212 КАЛИН МИТРОВ ВЛАДИМИР ВЕЛКОВ СУЗУКИ САНТАНА 16 16
                      12 208 ЕВГЕНИ СЕМЕРДЖИЕВ ЙОРДАН СТОЯНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 6 10 16
                      8 209 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ ЗЛАТКОВ НИСАН ПАТРОЛ 13 2 15
                      13 219 Христос Бадзис Михалис Каралелис Митсубиши Паджеро 3.5 10 4 14
                      14 205 ТЕОДОР ЕНЕВ МИНЧО ПАВЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 90 14 14
                      15 217 БЕХАЙДИН ЮЗЕИРОВ(БЕЧО 10) МЛАДЕН СТОЯНОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 7 1 8
                      16 202 ПЕТЪР ДОБРЕВ БЛАГОЙ ПЕТРОВ МЕРЦЕДЕС Г 300 0 0
                      17 204 ИВАН ИВАНОВ ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0 0
                      18 216 НИКОЛАЙ КОЛЕВ ТИХОМИР ТОНЧЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      ТРОФИ
                      1
                      223 ПЛАМЕН ИСАЕВ ВАЛЕНТИН ИСАЕВ МИЦУБИШИ ШОГУН 22 8 30
                      2 220 ЙОРДАН БОНЕВ ПОЛИНА РУСЕВА МЕРЦЕДЕС Г 18 10 28
                      3 207 КАЛИН ЙОЗОВ ГЕНАДИ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 15 13 28
                      4 227 СВИЛЕН МАКСИМОВ ПЛАМЕН ГЕНЧЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 25 25
                      5 239 РУМЕН БЕЛЧИНСКИ АНТОН СТАНЧОВ НИСАН ПАТРОЛ 11 11 22
                      6 222 СИМЕОН ПЕТРОВ ХРИСТО УЛАЙБЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 20 20
                      7 229 ЦВЕТЕЛИН ЦАНЕВ ВЕСЕЛИН ПЕШЕВ НИСАН ПАТРОЛ 5 15 20
                      8 244 ВЛАДИМИР РАДЕНКОВ ДИМИТЪР ПАУНОВ НИСАН ПАТРОЛ 14 4 18
                      9 224 ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ КРИСТИЯН КИРИЛОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 16 16
                      10 245 ОГНЯН НОВАКОВ КРАСИМИР ПЕТКОВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 13 3 16
                      11 256 ДАНЧО КОЛЕВ (DIDOSKIN) РОСЕН СПАСОВ МЕРЦЕДЕС Г 9 5 14
                      12 251 АТАНАС ЗЛАТЕВ ЕЛЕНА ЗЛАТЕВА ЛЕНД РОВЪР ДЕФЕНДЕР 12 12
                      13 259 ИВЕЛИН ИВАНОВ ИВАН ИВАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 10 10
                      14 246 ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ СВЕТОСЛАВ ДОНЧЕВ ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 8 2 10
                      15 266 ЕВГЕНИ ФИЛЧЕВ ДОНЧО ЦАНЕВ ВРАНГЛЕР 0 9 9
                      16 252 ИВАН БОНЕВ ХРИСТО ДИМИТРОВ ЛЕНД РОВЪР 7 7
                      17 249 АЛЕКСАНДЪР ТРЕНДАФИЛОВ НИКОЛАЙ РАДОЙКОВ ДЖИП ЧЕРОКИ 0 7 7
                      18 234 БОРИСЛАВ БОРИСОВ СВИЛЕН ПАНАЙОТОВ МИЦУБИШИ ПАДЖЕРО 6 6
                      19 241 ПЛАМЕН ПЕЕВ ПЕТЪР ЯНКОВ РЕЙНЧ РОВЪР 0 6 6
                      20 248 ЦВЕТОСЛАВ ЦАКОВ МАРИНА РАЧЕВА ОПЕЛ ФРОНТЕРА 4 4
                      21 247 ДИМИТЪР НИЧЕВ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ СУЗУКИ Х90 3 3
                      22 235 ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ АТАНАС АРАБАДЖИЕВ ДЖИП ЧЕРОКИ 2 2
                      23 267 ДОНЧО ДОНЕВ СТЕФАН СТАНЕВ ТОЙОТА 70 1 1
                      24 233 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗДРАВКА ГЕОРГИЕВА НИСАН ПАТРОЛ 0 1 1
                      225 ОНЧО ОНЧЕВ ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      228 ЧАВДАР ВЛАДИМИРОВ МЕХМЕД МЕХМЕДОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0 0
                      250 БЛАГОВЕСТ ГАМАЛОВ ДРАГОМИР НИКОЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      264 НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ПЛАМЕН ИВАНОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                      262 РУМЕН СТРУМЕНОВ МЕТОДИ ИВАНОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      254 СТАНИМИР ТАМБУКОВ ЙОРДАН ДИМИТРОВ ТОЙОТА 70 0 0
                      243 НИКОЛАЙ УЗУНОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0 0
                      221 СТОЯН ФРАНЦОВ ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ УАЗ ХЪНТЪР 0 0
                      258 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТИХОМИР ТРИФОНОВ СУЗУКИ ДЖИМНИ 0 0
                      255 НИКОЛАЙ ДИНКОВ ИВАН КАЛАЙДЖИЕВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      253 ДАНАИЛ КОСТАДИНОВ МАРИЯН ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ 0 0
                      242 ОГНЯН ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ГАЗ 69 0 0
                      240 ВАЛЕРИ МИТЕВ НЕДЕЛЧО НЕДЕЛЧЕВ МЕРЦЕДЕС Г 0 0
                      231 СВИЛЕН СТЕФАНОВ ВЛАДИМИР ПОПОВ МЕРЦЕДЕС ЩАЕР ПУХ 0 0
                      257 ИЛИАН БЕЛОВ ИВАН ИВАНОВ (BENIGI) ТОЙОТА 0 0
                      238 КРАСЕН ПЕНЧЕВ ДИАНА ПЕНЧЕВА ТОЙОТА ЛАНД КРУЗЕР 73 0 0
                      260 ХРИСТО БУЮКЛИЕВ СТОЯН СТОЯНОВ ЛЕНД РОВЪР 90 0 0
                      261 ВАСИЛ МАРКОВ РАДОСЛАВ ХАДЖИХРИСТОВ МИТЦУБИШИ ПАДЖЕРО 0 0
                      263 ЗЛАТОМИР ПЕТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТРОВ СУЗУКИ ВИТАРА 0 0
                      226 МИХАИЛ МАЛЧЕВ ПЕТЪР ИВАНОВ ЛАДА НИВА 0 0
                      232 ДИМИТЪР ВЪЛЕВ ДРАГОСТИН ВЪЛЕВ ЛАНД РОВЪР ДИСКАВЪРИ 0 0
                      236 НИКОЛАЙ КЕСОВ АЛЕКСАНДЪР КЕСОВ ОПЕЛ ФРОНТЕРА 0 0
                      Последно редактирано от VE LA; 10-04-12, 17:09.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Трявна 2012 - информация за състезанието

                        КЛАС ЛЮБИТЕЛИ
                        1 316
                        КАМЕН НЕСТОРОВ ХРИСТО МЕДНИКАРОВ МИТЦУБИШИ МОНТЕРО
                        2 317 РОСЕН ТОМОВ КОСТАДИН ХУБЕНОВ РЕЙНДЖ РОВЪР
                        3 314 ИВАЙЛО ВЕЛЧЕВ ИВОНА ИВАНОВА НИСАН ПАТРОЛ
                        4 318 ИВО ИВАНОВ ДАНИЕЛ СТЕФАНОВ ВРАНГЛЕР
                        5 313 АНГЕЛ ПОПОВ ИЛИЯ ИЛИЕВ ДЖИП ВРАНГЛЕР
                        6 312 ГЕОРГИ ПОПОВ НИКОЛАЙ НЕДКОВ СУЗУКИ ВИТАРА
                        7 315 ТИХОМИР КОЛЕВ РАДОСЛАВ ЦВЕТКОВ ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР
                        КЛАСИРАНЕ КЛАС ТРАЯЛ
                        място НОМЕР ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ
                        1 306
                        СВЕТЛИН ДИМИТРОВ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ СУЗУКИ САМУРАЙ
                        2 309 АЛЕКСАНДЪР НЕНОВ ЙОРДАН НИКОЛОВ СУЗУКИ ВИТАРА
                        3 307 ИВО БОРИСОВ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ СУЗУКИ ВИТАРА
                        4 304 ГЕОРГИ ПЕТРОВ КРИСТИЯН ЯНКУЛОВ УАЗ 469 Б
                        5 301 ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ДАЙХАЦУ РОКИ
                        6 302 МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ НЕНОВ НИСАН ПАТРОЛ
                        7 308 КРАСИМИР ПАВЛОВ МАРТИН РАЛЧОВСКИ УАЗ 469
                        8 305 ГЕОРГИ СТОЯНОВ ГЕОРГИ ИВАНОВ НИСАН ПАТРОЛ
                        9 303 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ТОДОР ПЕТРОВ НИСАН ПАТРОЛ
                        КЛАС МОТО
                        НОМЕР ПИЛОТ МОТОЦИКЛЕТ
                        1 ПЛАМЕН ЙОЦОВ
                        КЛАС UTV
                        НОМЕР ПИЛОТ модел,марка
                        1 ЦАНКО ЦАНКОВ
                        2 ЕДИ Багдасарян
                        Последно редактирано от VE LA; 10-04-12, 12:44.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 4,385 в 21:28 на 18-02-20.

                        Зареждам...
                        X