Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Веселин Русев - Vesur
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

Първоначално публикуван от Delido Преглед на мнение
    Който и да е, ще съм благодарен ако ми изпрати по някакъв начин снимките със следните номера: 2450; 2455; 2386; 2391; 2397; 2404; 2405; 2413; 2419; 2433; 2449.
    Да разбирам, че имаш интерес към:

Ако не си успял да ги свалиш, драсни едно лично.

Остави коментар:

• Веселин Русев - Vesur
    отговори

Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    http://www.flickr.com/photos/vesur/s...7630034628727/ Не знам кой е правил снимките,но от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ!
    Ееее, браво бе Чаро!!!

И аз благодаря.

Не знаел кой... отчел съм се тука в пост 318

Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
    Омръзна ли ви да гледате снимки?

ТУК ИМА ОЩЕ ДВА-ТРИ ТОНА, ЦВЕТНИ.

Нарочно съм ги разбъркал, за да ви е гадно и да изгледате целия слайд.
    /Само фотосесията на Таргата е на едно място/

Остави коментар:

• Delido
    отговори

http://www.flickr.com/photos/vesur/s...7630034628727/ Не знам кой е правил снимките,но от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ!
    Който и да е, ще съм благодарен ако ми изпрати по някакъв начин снимките със следните номера: 2450; 2455; 2386; 2391; 2397; 2404; 2405; 2413; 2419; 2433; 2449.

Остави коментар:

• чаро 4х4
    отговори

Остави коментар:

• Тодор Тодоров (Тошко)
    отговори

Ето едно закъсняло видео:

По-добре късно,отколкото никога.

Благодарско Тоше,отново си на ниво!
    Последно редактирано от чаро 4х4; 17-08-12, 11:19.

Остави коментар:

Гост отговори

Аэ ще те подкупя с няколко банана.

Остави коментар:

• meha1971
    отговори

Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
    Мехата ли така каэва,жалко,че нямате эадна врата эа да вляэа вътре,както Свилен.
    Не бе бай-Матьо не казвам че пак ще те бием казвам само че ти ще си след нас в класирането.А за смяна на навигатора си Чаро решава.Аз ще уважа всяко негово решение относно това.Но ако аз съм навигатора му ще дам всичко от себе си макар че това е първото ми такова състезание.

Остави коментар:

• Кольо
    отговори

То кой ли не е бил бай ти Матя...
    Тежкия му крак и празна глава си казват думата.
    Да си каже колко състезания е завършил без обръщане или без да се счупи

Ама то пък се намери кой да пита...

Остави коментар:

• чаро 4х4
    отговори

Мехата ли така каэва,жалко,че нямате эадна врата эа да вляэа вътре,както Свилен.
    Това означава,че пак си отзад,т.е.пак гониш

Остави коментар:

Гост отговори

Остави коментар:

• чаро 4х4
    отговори

Аэ предлагам Чаро да вэеме Вальо эа навигатор и после да се раэменят,както направихме ние миналата година.
    Бай Матьо, не сменям Мехата като навигатор.Нямам претенции,че съм по-добър от Вальо,все пак той си е правил джипа и го познава отлично,но трябва да се учим и двамата с Мехата да го караме.Ако някога достигнем нивото на Вальо,ще бъда доволен.Знаеш,че не се състезаваме задължително за победа,състезаваме се за наше,пък и на публиката удоволствие.Ако пък,дай Боже победим някъде,някога е тогава ще сме на върха на щастието.Ама теб ,мисля отново да те победим

Остави коментар:

Гост отговори

Аэ предлагам Чаро да вэеме Вальо эа навигатор и после да се раэменят,както направихме ние миналата година.

Остави коментар:

• vatbali
    отговори

Снимки и компромати аз поне нямам.Присъствах само на шоуто на Тошко,а докато си отида до вкъщи и се върна съм изтървал по-голямото......
    Голям звяр са направили.Невероятно проходим с огромни ходове и много мощ.Ще видиш на Сливен какво може.На моменти си мислех,че там където пробва няма минаване,а се оказа,че минава без особени проблеми.Моят белият няма да може да се конкурира с него,или поне така си мисля.Бъдещето ще покаже.
    Я се стегни малко. Тя и тополата е голяма-ама плод неражда.

Остави коментар:

• Младен Стоянов
    отговори

Снимки и компромати аз поне нямам.Присъствах само на шоуто на Тошко,а докато си отида до вкъщи и се върна съм изтървал по-голямото......
    Голям звяр са направили.Невероятно проходим с огромни ходове и много мощ.Ще видиш на Сливен какво може.На моменти си мислех,че там където пробва няма минаване,а се оказа,че минава без особени проблеми.Моят белият няма да може да се конкурира с него,или поне така си мисля.Бъдещето ще покаже.
    Не забравяй,че твоя белия го победи този звяр на Лазарово!Аз видях само последствията от търкалянето в гаража.

Остави коментар:

• чаро 4х4
    отговори

Май е имало продължение на състеэанието,моля эа малко снимки.

Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
X