Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

    Настаняването в хотел LONG BEACH с.Шкорпиловци е за три нощувки (4-6.05)
    в едноспални и двуспални апартаменти на цена 60 лв за човек с включени закуска и вечеря,
    плувен басейн с минерална вода, фитнес.

    КРАЙНА ДАТА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗА ХОТЕЛА 17.04.2017
    След тази дата ще важат цените на рецепция.

    Такси за участие в състезанието:

    -РАЛИ-РЕЙД - 300 лева
    -ТРОФИ, съгласно Чл.15. Всички състезания от веригата са тридневни и размерът на таксите е:
    • 120 лв. - платени до 17.04;
    • 150 лв. - платени 10 дни преди състезанието, т.е. до 25.04;
    • 200 лв. - платени на място.


    За спортни застраховки ще са необходими по 30 лв на състезател допълнително.



    За записвания и резервации:

    АСК Офроуд Клуб Черно Море Варна
    office@4x4varna.com
    тел.: 088 977 71 71 Пламен Тенев
    тел.: 087 881 44 62 Венелин Градев


    Заявки за участие:
    Registration form RALLY 2017.doc

    Registration form TROPHY 2017.doc

    Reservation form 2017.doc - резервациите ще се потвърждават САМО след платена сума по банкова сметка на клуба

    Първа инвестиционна банка АД
    BIC: FINVBGSF
    IBAN: BG63 FINV 9150 10UB 1603 63
    АСК Офроуд Клуб Черно Море Варна


    Моля попълнените заявки да изпращате на e-mail office@4x4varna.com


    Крайна дата за записване на участниците за състезанието – 30 Април 2017г.
    Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 18-04-17, 01:22.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

  • #2
    От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

    Настаняване на дете от 3-11,99 г , е 35 лв за ден.
    Самостоятелно настаняване е 85 лв.
    Дете от по-горния критерий с един родител е 85 лв.
    Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 01-04-17, 09:56.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

      ВАРНА ОФРОУД 2017
      ПИЛОТ НАВИГАТОР АВТОМОБИЛ КЛУБ
      ATV
      1 Валери Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър
      2 Дани Трифонов YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър
      3 Славян Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър
      4 Денис Йорданов YAMAHA RAPTOR 700
      5 Емил Комаровски YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър
      6 Валентин Нейков YAMAHA RAPTOR 750 4x4 Адвенчър
      7 Ангел Николов YAMAHA RAPTOR 700 МРК Боляри
      8 Ивайло Стоянов YAMAHA RAPTOR 700 Офроуд Пловдив
      9 Методи Павлов CanAm RENEGADE 800 Офроуд Пловдив
      10 Момчил Великов KAWAZAKI 700
      11 Веселин Кючуков YAMAHA RAPTOR 700 МРК Боляри
      12 Даниел Иванов YAMAHA RAPTOR 700 МРК Боляри
      КРОС КЪНТРИ - T1
      1 Константин Чолаков Ивайло Жеков TOYOTA HILUX Инстрой Рали Тийм
      2 Петър Минчев Пламен Николов MITSUBISHI PAJERO АСК Стари столици
      3 Станислав Стоянов Павел Радев NISSAN NAVARA
      4 Златко Георгиев Росица Иванова TOYOTA FJ CRUISER Черно Море Варна
      5 Петър Ценков OPEL ANTARA
      6 Свилен Максимов Делян Димитров JEEP CHEROKEE Networx
      7 Станислав Гайдаров Христо Георгиев MERCEDES G
      КРОС КЪНТРИ - T2
      1 Веселин Петков Юрий Петров NISSAN PATROL
      КРОС КЪНТРИ - T3
      1 Валентин Гергов Димитър Лянгов Can-Am Maverick XDS 4х4 Адвенчър
      ТРОФИ - СТАНДАРТ
      1 Боян Попов Владимир Христов OPEL FRONTERA Офроуд Клуб Средногорие
      2 Атанас Паслиев Кирил Киров LADA NIVA АСК Загора 4х4
      3 Тихомир Тодоров Димитър Боевски NISSAN PATROL Черно Море Варна
      4 Денислав Чавдаров Николай Петров JEEP GRAND CHEROKEE Термокинг Рейсинг
      5 Емил Марков Милица Велева SUZUKI JIMNY АСК Загора 4х4
      6 Росен Дечев Диди Димитрова SUZUKI VITARA АСК Загора 4х4
      7 Радослав Драгнев Благой Петров SUZUKI SAMURAI
      8 Милен Минчев Димитър Димитров NISSAN PATROL Термокинг Рейсинг
      9 Николай Колев Христомир Илиев NISSAN PATROL
      10 Стефан Стефанов АСК Загора 4х4
      ТРОФИ - МОДИФИЦИРАН
      1 Борис Борисов Венимир Великов NISSAN PATROL OFFROAD TEAM NOVA CHERNA
      2 Ваню Иванов Любомир Димитров NISSAN PATROL Черно Море Варна
      3 Даниела Стойчева Петър Добрев MERCEDES G
      4 Драгослав Янев Милен Бозуков MERCEDES G Кардраго
      5 Красимир Данаилов Иван Драганов SUZUKI SAMURAI Зверино Екстрийм
      6 Пламен Петков Георги Баджалов NISSAN PATROL Офроуд Клуб Средногорие
      7 Валентин Великов Ангел Клинков NISSAN PATROL
      8 Никола Кузманов Николай Божанов SUZUKI JIMNY Офроуд клуб 4х4 Павликени
      9 Крум Алексиев Стефан Стояновски RANGE ROVER РТ Сервиз
      10 Стоян Стоянов Милен Златев SUZUKI SAMURAI Powerwinch Bulgaria
      ТРОФИ - ПРОТОТИП
      1 Любен Динев Милен Дечев TOYOTA PROTO АСК Загора 4х4
      2 Мехмед Мехмедов Чавдар Владимиров DAIHATSU F20
      3 Стоян Францов Камен Каменов SUZUKI ZMOTA Зверино Екстрийм
      4 Педро Пинто Николай Николов Pink Panther Team
      Последно редактирано от Градев; 01-05-17, 20:48.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      [url]www.4x4varna.com[/url]

      Коментар


      • #4
        От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

        Варна Офоуд 2017

        Програма на състезанието:

        04 Май 2017г.

        14-19.30 ч. Административен преглед в секретариата на състезанието в хотел Лонг Бийч.
        16-19.30 ч. Технически преглед на автомобилите.
        20.00 ч. Заседание на спортните комисари
        21.00 ч. Брифинг за участниците в клас Крос Кънтри
        21.30 ч. Брифинг за участниците в клас Трофи и АТВ


        05 Май 2017г.

        09.30 ч. Сборен пункт на площада пред Община Бяла, гр. Бяла

        10.00 ч. Откриване на състезанието и церемониален старт в последователност Крос Кънтри, Трофи Стандарт, Трофи Модифициран, Трофи Прототип и АТВ на площада пред Община Бяла, гр. Бяла

        Придвижване и реален старт на първи състезателен ден в 11.00 ч.

        17.00 ч. Затваряне на състезателния ден.
        21.00 ч. Обявяване на предварителни резултати в секретариата на състезанието в хотел Лонг Бийч
        21.00 ч. Брифинг за участниците в клас Крос Кънтри
        21.30 ч. Брифинг за участниците в клас Трофи и АТВ

        06 Май 2017г.

        11.00 ч. Старт за втори състезателен ден
        17.00 ч. Затваряне на състезателния ден.
        21.00 ч. Обявяване на предварителни резултати в секретариата на състезанието в хотел Лонг Бийч
        21.00 ч. Брифинг за участниците в клас Крос Кънтри
        21.30 ч. Брифинг за участниците в клас Трофи и АТВ

        07 Май 2017г.

        9.00 ч. Старт за трети състезателен ден клас Крос Кънтри
        9.30 ч. Старт за трети състезателен ден клас Трофи и АТВ
        14.00 ч. Затваряне на състезателния ден.
        15.00 ч. Обявяване на резултатите, награждаване на победителите и закриване на състезанието.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        [url]www.4x4varna.com[/url]

        Коментар


        • #5
          От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

          ВАРНА ОФРОУД 2017
          ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 1, 05.05.2017
          КРОС КЪНТРИ
          № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS НАК GPS скорост ОБЩО
          клас T1
          1 1 Константин Чолаков Ивайло Жеков TOYOTA HILUX Инстрой Рали Тийм 11:00 13:52:15 2:52:15
          02:52:15
          2 5 Петър Ценков Пламен Николов OPEL ANTARA
          11:12 14:09:00 2:57:00
          02:57:00
          3 6 Свилен Максимов Делян Димитров JEEP CHEROKEE Networx 11:15 14:18:17 3:03:17
          03:03:17
          4 3 Станислав Стоянов Павел Радев NISSAN NAVARA Rally Team Nisan Navara 11:06 14:19:03 3:13:03
          03:13:03
          5 4 Златко Георгиев Росица Иванова TOYOTA FJ CRUISER Черно Море Варна 11:09 14:20:41 3:11:41 0:06 03:17:41
          6 2 Петър Минчев Кирил Панайотов MITSUBISHI PAJERO АСК Стари столици 11:03 14:12:25 3:09:25 0:10 03:19:25
          7 11 Милен Милев Пламен Русев
          Рейсинг Мания Х-Тетевен 11:21 15:46:27 4:25:27
          04:25:27
          8 10 Светослав Дончев Атанас Делев
          Рейсинг Мания Х-Тетевен 11:18 15:46:29 4:28:29
          04:28:29
          клас T2
          9 7 Веселин Петков Юрий Петров NISSAN PATROL 4x4 София 11:24 15:20:30 3:56:30
          03:56:30
          клас T3
          10 9 Владислав Велков Илиян Геогиев
          G-Force 11:30 14:44:46 3:14:46 0:12 03:26:46
          11 8 Валентин Гергов Димитър Лянгов CanAm Maverick XDS 4х4 Адвенчър 11:27 15:33:07 4:06:07
          04:06:07
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          [url]www.4x4varna.com[/url]

          Коментар


          • #6
            От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

            ВАРНА ОФРОУД 2017
            ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 1, 05.05.2017
            ATV
            № по ред стартов № ПИЛОТ Марка/Модел КЛУБ SS
            1 220 Методи Павлов CanAm RENEGADE 800 Офроуд Пловдив 11:14 14:31:10 3:17:10
            2 353 Емил Комаровски YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 11:08 14:34:30 3:26:30
            3 1 Ивайло Стоянов YAMAHA RAPTOR 700 Офроуд Пловдив 11:12 14:53:48 3:41:48
            4 696 Валентин Нейков YAMAHA RAPTOR 750 4х4 Адвенчър 11:10 15:05:15 3:55:15
            5 866 Славян Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 11:04 15:05:05 4:01:05
            6 90 Денис Йорданов YAMAHA RAPTOR 700 11:06 16:15:00 5:09:00
            7 811 Дани Трифонов YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 11:02 16:13:13 5:11:13
            8 877 Валери Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 11:00 16:42:00 5:42:00
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            [url]www.4x4varna.com[/url]

            Коментар


            • #7
              От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

              ВАРНА ОФРОУД 2017
              ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 1, 05.05.2017
              ТРОФИ
              № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS
              клас ПРОТОТИП
              1 1 Любен Динев Милен Дечев TOYOTA PROTO АСК Загора 4х4 12:38 14:56:00 2:18:00
              2 4 Педро Пинто Николай Николов Pink Panther Team 12:44 15:20:58 2:36:58
              3 3 Стоян Францов Камен Каменов SUZUKI ZMOTA Зверино 4х4 Екстрийм 12:42 15:39:09 2:57:09
              4 2 Мехмед Мехмедов Чавдар Валдимиров DAIHATSU F20 12:40 16:10:25 3:30:25
              5 5 Никола Кузманов Николай Божанов SUZUKI JIMNY Офроуд клуб 4х4 Павликени 12:46 17:50:16 5:04:16
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              [url]www.4x4varna.com[/url]

              Коментар


              • #8
                От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                ВАРНА ОФРОУД 2017
                ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 1, 05.05.2017
                ТРОФИ
                № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS НАК WP ПРЕСТОЙ ОБЩО
                клас МОДИФИЦИРАН
                1 14 Драгослав Янев Милен Бозуков MERCEDES G Кардраго 12:11 15:17:50 3:06:50

                03:06:50
                2 12 Ваню Иванов Любомир Димитров NISSAN PATROL Черно Море Варна 12:07 15:21:03 3:14:03

                03:14:03
                3 15 Красимир Данаилов Иван Драганов SUZUKI SAMURAI АСК Зверино 12:13 15:49:20 3:36:20
                0:09 03:27:20
                4 11 Борис Борисов Венимир Великов NISSAN PATROL OFFROAD TEAM NOVA CHERNA 12:05 15:39:02 3:34:02

                03:34:02
                5 17 Валентин Великов Ангел Клинков NISSAN PATROL
                12:17 16:29:23 4:12:23
                0:15 03:57:23
                6 18 Крум Алексиев Стефан Стояновски RANGE ROVER РТ Сервиз 12:19 17:13:29 4:54:29
                0:27 04:27:29
                7 19 Стоян Стоянов Милен Златев SUZUKI SAMURAI АСК Ямбол 4х4 екстрийм 12:21 17:20:38 4:59:38

                04:59:38
                8 16 Пламен Петков Георги Баджалов NISSAN PATROL Офроуд Клуб Средногорие 12:15 17:58:44 5:43:44 6:00
                11:43:44
                9 13 Даниела Стойчева Петър Добрев MERCEDES G
                12:09 DNF 4:59:38 12:00
                16:59:38
                10 20 Иван Иванов Станислав Стоянов

                12:23 DNF 4:59:38 12:00
                16:59:38
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                [url]www.4x4varna.com[/url]

                Коментар


                • #9
                  От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                  ВАРНА ОФРОУД 2017
                  ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 1, 05.05.2017
                  ТРОФИ
                  № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS НАК WP НАК GPS ОБЩО
                  клас СТАНДАРТ
                  1 39 Николай Колев Христомир Илиев NISSAN PATROL
                  11:48 14:55:05 3:07:05

                  03:07:05
                  2 33 Тихомир Тодоров Димитър Боевски NISSAN PATROL Черно Море Варна 11:36 15:20:58 3:44:58

                  03:44:58
                  3 36 Мариян Манолов Тодор Иванов
                  ТИМ Силистра 11:42 15:49:22 4:07:22

                  04:07:22
                  4 38 Милен Минчев Димитър Димитров NISSAN PATROL Термокинг Рейсинг 11:46 16:01:10 4:15:10

                  04:15:10
                  5 30 Боян Попов Владимир Христов OPEL FRONTERA Офроуд Клуб Средногорие 11:30 16:08:53 4:38:53

                  04:38:53
                  6 32 Атанас Паслиев Кирил Киров LADA NIVA АСК Загора 4х4 11:34 16:48:04 5:14:04 2:00
                  07:14:04
                  7 31 Борислав Йорданов Стоян Стоянов NISSAN PATROL
                  11:32 DNF 7:14:04 2:00 2:00 11:14:04
                  8 37 Радослав Драгнев Георги Дошков SUZUKI SAMURAI 4х4 Варна 11:44 DNF 7:14:04 4:00 2:00 13:14:04
                  9 34 Денислав Чавдаров Николай Петров JEEP GRAND CHEROKEE Термокинг Рейсинг 11:38 DNF 7:14:04 6:00 2:00 15:14:04
                  10 35 Емил Марков Яна Дечева SUZUKI JIMNY АСК Загора 4х4 11:40 DNF 7:14:04 6:00 2:00 15:14:04
                  11 40 Стефан Стефанов
                  VROMOS 250B АСК Загора 4х4 11:50 DNF 7:14:04 8:00 2:00 17:14:04
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  [url]www.4x4varna.com[/url]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                    ВАРНА ОФРОУД 2017
                    ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 2, 06.05.2017
                    КРОС КЪНТРИ
                    № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS НАК CP Престой ОБЩО
                    клас T1
                    1 1 Константин Чолаков Ивайло Жеков TOYOTA HILUX Инстрой Рали Тийм 11:00 14:25:43 3:25:43

                    03:25:43
                    2 2 Петър Минчев Кирил Панайотов MITSUBISHI PAJERO АСК Стари столици 11:15 14:42:29 3:27:29

                    03:27:29
                    3 5 Петър Ценков Пламен Николов OPEL ANTARA
                    11:03 14:30:41 3:27:41

                    03:27:41
                    4 6 Свилен Максимов Делян Димитров JEEP CHEROKEE Networx 11:06 14:42:43 3:36:43

                    03:36:43
                    5 11 Милен Милев Пламен Русев
                    Рейсинг Мания Х-Тетевен 11:27 15:18:48 3:51:48

                    03:51:48
                    6 4 Златко Георгиев Росица Иванова TOYOTA FJ CRUISER Черно Море Варна 11:12 15:06:50 3:54:50

                    03:54:50
                    7 10 Светослав Дончев Атанас Делев
                    Рейсинг Мания Х-Тетевен 11:30 15:33:22 4:03:22

                    04:03:22
                    8 3 Станислав Стоянов Павел Радев NISSAN NAVARA Rally Team Nisan Navara 11:09 DNF 4:03:22 6:00:00
                    10:03:22
                    клас T2
                    9 7 Веселин Петков Юрий Петров NISSAN PATROL 4x4 София 11:21 15:49:01 4:28:01

                    04:28:01
                    клас T3
                    10 9 Владислав Велков Илиян Геогиев
                    G-Force 11:18 14:53:33 3:35:33

                    03:35:33
                    11 8 Валентин Гергов Димитър Лянгов CanAm Maverick XDS 4х4 Адвенчър 11:24 15:24:35 4:00:35
                    0:03 03:57:35


                    ВАРНА ОФРОУД 2017
                    ВРЕМЕННО КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
                    КРОС КЪНТРИ
                    № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ ДЕН 1 ДЕН 2 ОБЩО
                    клас T1
                    1 1 Константин Чолаков Ивайло Жеков TOYOTA HILUX Инстрой Рали Тийм 2:52:15 3:25:43 6:17:58
                    2 5 Петър Ценков Пламен Николов OPEL ANTARA 2:57:00 3:27:41 6:24:41
                    3 6 Свилен Максимов Делян Димитров JEEP CHEROKEE Networx 3:03:17 3:36:43 6:40:00
                    4 2 Петър Минчев Кирил Панайотов MITSUBISHI PAJERO АСК Стари столици 3:19:25 3:27:29 6:46:54
                    5 4 Златко Георгиев Росица Иванова TOYOTA FJ CRUISER Черно Море Варна 3:17:41 3:54:50 7:12:31
                    6 11 Милен Милев Пламен Русев Рейсинг Мания Х-Тетевен 4:25:27 3:51:48 8:17:15
                    7 10 Светослав Дончев Атанас Делев Рейсинг Мания Х-Тетевен 4:28:29 4:03:22 8:31:51
                    8 3 Станислав Стоянов Павел Радев NISSAN NAVARA Rally Team Nisan Navara 3:13:03 10:03:22 13:16:25
                    клас T2
                    9 7 Веселин Петков Юрий Петров NISSAN PATROL 4x4 София 3:56:30 4:28:01 8:24:31
                    клас T3
                    10 9 Владислав Велков Илиян Геогиев G-Force 3:26:46 3:35:33 7:02:19
                    11 8 Валентин Гергов Димитър Лянгов CanAm Maverick XDS 4х4 Адвенчър 4:06:07 3:57:35 8:03:42
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    [url]www.4x4varna.com[/url]

                    Коментар


                    • #11
                      От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                      ВАРНА ОФРОУД 2017
                      ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 2, 06.05.2017
                      ATV
                      № по ред стартов № ПИЛОТ Марка/Модел КЛУБ SS ПРЕСТОЙ НАК ОБЩО
                      1 353 Емил Комаровски YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 11:02 13:54:00 2:52:00 0:02:24 2:49:36
                      2 811 Дани Трифонов YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 11:12 14:39:55 3:27:55 0:28:54 2:59:01
                      3 90 Денис Йорданов YAMAHA RAPTOR 700 11:10 14:40:05 3:30:05 0:28:55 3:01:10
                      4 696 Валентин Нейков YAMAHA RAPTOR 750 4х4 Адвенчър 11:06 14:35:15 3:29:15 0:22:23 3:06:52
                      5 866 Славян Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 11:08 14:34:00 3:26:00 0:17:14 3:08:46
                      6 1 Ивайло Стоянов YAMAHA RAPTOR 700 Офроуд Пловдив 11:04 14:53:10 3:49:10 0:18:21 3:30:49
                      7 220 Методи Павлов CanAm RENEGADE 800 Офроуд Пловдив 11:00 14:53:15 3:53:15 0:18:10 3:35:05
                      8 877 Валери Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър DNS 3:08:46 2:00:00 5:08:46


                      ВАРНА ОФРОУД 2017
                      ВРЕМЕННО ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ
                      ATV
                      № по ред стартов № ПИЛОТ Марка/Модел КЛУБ ДЕН 1 ДЕН 2 ОБЩО
                      1 353 Емил Комаровски YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 3:26:30 2:49:36 6:16:06
                      2 220 Методи Павлов CanAm RENEGADE 800 Офроуд Пловдив 3:17:10 3:35:05 6:52:15
                      3 696 Валентин Нейков YAMAHA RAPTOR 750 4х4 Адвенчър 3:55:15 3:06:52 7:02:07
                      4 866 Славян Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 4:01:05 3:08:46 7:09:51
                      5 1 Ивайло Стоянов YAMAHA RAPTOR 700 Офроуд Пловдив 3:41:48 3:30:49 7:12:37
                      6 90 Денис Йорданов YAMAHA RAPTOR 700 5:09:00 3:01:10 8:10:10
                      7 811 Дани Трифонов YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 5:11:13 2:59:01 8:10:14
                      8 877 Валери Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 5:42:00 5:08:46 10:50:46
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      [url]www.4x4varna.com[/url]

                      Коментар


                      • #12
                        От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                        ВАРНА ОФРОУД 2017
                        ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ ДЕН 2, 06.05.2017
                        ТРОФИ
                        № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS НАК WP НАК GPS ОБЩО
                        клас ПРОТОТИП
                        1 4 Педро Пинто Николай Николов Pink Panther Team 12:12 14:22:19 2:10:19 02:10:19
                        2 3 Стоян Францов Камен Каменов SUZUKI ZMOTA Зверино 4х4 Екстрийм 12:14 15:08:06 2:54:06 02:54:06
                        3 5 Никола Кузманов Николай Божанов SUZUKI JIMNY Офроуд клуб 4х4 Павликени 12:18 17:39:23 5:21:23 6:00:00 2:00:00 13:21:23
                        4 1 Любен Динев Милен Дечев TOYOTA PROTO АСК Загора 4х4 12:10 DNF 13:21:23 2:00:00 15:21:23
                        5 2 Мехмед Мехмедов Чавдар Владимиров DAIHATSU F20 12:16 DNF 13:21:23 2:00:00 15:21:23
                        клас МОДИФИЦИРАН
                        1 14 Драгослав Янев Милен Бозуков MERCEDES G Кардраго 11:35 13:54:20 2:19:20 02:19:20
                        2 12 Ваню Иванов Любомир Димитров NISSAN PATROL Черно Море Варна 11:37 14:05:49 2:28:49 02:28:49
                        3 15 Красимир Данаилов Иван Драганов SUZUKI SAMURAI АСК Зверино 11:39 14:19:49 2:40:49 02:40:49
                        4 11 Борис Борисов Венимир Великов NISSAN PATROL OFFROAD TEAM NOVA CHERNA 11:41 14:43:51 3:02:51 03:02:51
                        5 17 Валентин Великов Ангел Клинков NISSAN PATROL 11:43 17:39:36 5:56:36 6:00:00 2:00:00 13:56:36
                        6 16 Пламен Петков Георги Баджалов NISSAN PATROL Офроуд Клуб Средногорие 11:49 DNF 13:56:36 2:00:00 15:56:36
                        7 18 Крум Алексиев Стефан Стояновски RANGE ROVER РТ Сервиз 11:45 DNF 13:56:36 6:00:00 19:56:36
                        8 19 Стоян Стоянов Милен Златев SUZUKI SAMURAI АСК Ямбол 4х4 екстрийм 11:47 DNF 13:56:36 8:00:00 21:56:36
                        9 20 Иван Иванов Станислав Стоянов 11:53 DNF 13:56:36 14:00:00 27:56:36
                        10 13 Даниела Стойчева Петър Добрев MERCEDES G DNS 13:56:36 16:00:00 29:56:36
                        клас СТАНДАРТ
                        1 33 Тихомир Тодоров Димитър Боевски NISSAN PATROL Черно Море Варна 12:08 14:31:53 2:23:53 02:23:53
                        2 38 Милен Минчев Димитър Димитров NISSAN PATROL Термокинг Рейсинг 12:12 14:37:52 2:25:52 02:25:52
                        3 30 Боян Попов Владимир Христов OPEL FRONTERA Офроуд Клуб Средногорие 12:14 14:42:40 2:28:40 02:28:40
                        4 39 Николай Колев Христомир Илиев NISSAN PATROL 12:06 14:38:10 2:32:10 02:32:10
                        5 31 Борислав Йорданов Стоян Стоянов NISSAN PATROL 12:18 15:47:29 3:29:29 03:29:29
                        6 32 Атанас Паслиев Кирил Киров LADA NIVA АСК Загора 4х4 12:16 17:15:11 4:59:11 04:59:11
                        7 35 Емил Марков Яна Дечева SUZUKI JIMNY АСК Загора 4х4 12:24 17:34:55 5:10:55 05:10:55
                        8 34 Денислав Чавдаров Николай Петров JEEP GRAND CHEROKEE Термокинг Рейсинг 12:22 17:57:52 5:35:52 05:35:52
                        9 36 Мариян Манолов Тодор Иванов ТИМ Силистра 12:10 DNF 5:35:52 2:00:00 07:35:52
                        10 37 Радослав Драгнев Георги Дошков SUZUKI SAMURAI 4х4 Варна 12:20 DNF 5:35:52 2:00:00 07:35:52
                        11 40 Стефан Стефанов VROMOS 250B АСК Загора 4х4 12:26 DNF 5:35:52 2:00:00 07:35:52


                        ВАРНА ОФРОУД 2017
                        ВРЕМЕННО КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ДЕН
                        ТРОФИ
                        № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ ДЕН 1 ДЕН 2 ОБЩО
                        клас СТАНДАРТ
                        1 39 Николай Колев Христомир Илиев NISSAN PATROL 3:07:05 2:32:10 05:39:15
                        2 33 Тихомир Тодоров Димитър Боевски NISSAN PATROL Черно Море Варна 3:44:58 2:23:53 06:08:51
                        3 38 Милен Минчев Димитър Димитров NISSAN PATROL Термокинг Рейсинг 4:15:10 2:25:52 06:41:02
                        4 30 Боян Попов Владимир Христов OPEL FRONTERA Офроуд Клуб Средногорие 4:38:53 2:28:40 07:07:33
                        5 36 Мариян Манолов Тодор Иванов ТИМ Силистра 4:07:22 7:35:52 11:43:14
                        6 32 Атанас Паслиев Кирил Киров LADA NIVA АСК Загора 4х4 7:14:04 4:59:11 12:13:15
                        7 31 Борислав Йорданов Стоян Стоянов NISSAN PATROL 11:14:04 3:29:29 14:43:33
                        8 35 Емил Марков Яна Дечева SUZUKI JIMNY АСК Загора 4х4 15:14:04 5:10:55 20:24:59
                        9 37 Радослав Драгнев Георги Дошков SUZUKI SAMURAI 4х4 Варна 13:14:04 7:35:52 20:49:56
                        10 34 Денислав Чавдаров Николай Петров JEEP GRAND CHEROKEE Термокинг Рейсинг 15:14:04 5:35:52 20:49:56
                        11 40 Стефан Стефанов VROMOS 250B АСК Загора 4х4 17:14:04 7:35:52 24:49:56
                        клас МОДИФИЦИРАН
                        12 14 Драгослав Янев Милен Бозуков MERCEDES G Кардраго 3:06:50 02:19:20 05:26:10
                        13 12 Ваню Иванов Любомир Димитров NISSAN PATROL Черно Море Варна 3:14:03 02:28:49 05:42:52
                        14 15 Красимир Данаилов Иван Драганов SUZUKI SAMURAI АСК Зверино 3:27:20 02:40:49 06:08:09
                        15 11 Борис Борисов Венимир Великов NISSAN PATROL OFFROAD TEAM NOVA CHERNA 3:34:02 03:02:51 06:36:53
                        16 17 Валентин Великов Ангел Клинков NISSAN PATROL 3:57:23 13:56:36 17:53:59
                        17 18 Крум Алексиев Стефан Стояновски RANGE ROVER РТ Сервиз 4:27:29 19:56:36 24:24:05
                        18 19 Стоян Стоянов Милен Златев SUZUKI SAMURAI АСК Ямбол 4х4 екстрийм 4:59:38 21:56:36 26:56:14
                        19 16 Пламен Петков Георги Баджалов NISSAN PATROL Офроуд Клуб Средногорие 11:43:44 15:56:36 27:40:20
                        20 20 Иван Иванов Станислав Стоянов 16:59:38 27:56:36 44:56:14
                        21 13 Даниела Стойчева Петър Добрев MERCEDES G 16:59:38 29:56:36 46:56:14
                        клас ПРОТОТИП
                        22 4 Педро Пинто Николай Николов Pink Panther Team 3:04:55 2:10:19 05:15:14
                        23 3 Стоян Францов Камен Каменов SUZUKI ZMOTA Зверино 4х4 Екстрийм 2:57:09 2:54:06 05:51:15
                        24 1 Любен Динев Милен Дечев TOYOTA PROTO АСК Загора 4х4 2:18:00 15:21:23 17:39:23
                        25 5 Никола Кузманов Николай Божанов SUZUKI JIMNY Офроуд клуб 4х4 Павликени 5:04:16 13:21:23 18:25:39
                        26 2 Мехмед Мехмедов Чавдар Валдимиров DAIHATSU F20 3:30:25 15:21:23 18:51:48
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        [url]www.4x4varna.com[/url]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                          ВАРНА ОФРОУД 2017
                          КЛАСИРАНЕ ДЕН 3, 07.05.2017
                          КРОС КЪНТРИ
                          № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS НАК CP Престой ОБЩО
                          клас T1
                          1 6 Свилен Максимов Делян Димитров JEEP CHEROKEE Networx 9:08 11:56:49 2:48:49 0:05:01 2:43:48
                          2 5 Петър Ценков Пламен Николов OPEL ANTARA 9:04 11:56:12 2:52:12 0:06:06 2:46:06
                          3 2 Петър Минчев Кирил Панайотов MITSUBISHI PAJERO АСК Стари столици 9:02 11:57:08 2:55:08 0:03:45 2:51:23
                          4 1 Константин Чолаков Ивайло Жеков TOYOTA HILUX Инстрой Рали Тийм 9:00 11:58:27 2:58:27 0:00:14 2:58:13
                          5 4 Златко Георгиев Росица Иванова TOYOTA FJ CRUISER Черно Море Варна 09:12 12:15:57 3:03:57 0:00:40 3:03:17
                          6 10 Светослав Дончев Атанас Делев Рейсинг Мания Х-Тетевен 09:16 12:42:32 3:26:32 3:26:32
                          7 11 Милен Милев Пламен Русев Рейсинг Мания Х-Тетевен 09:10 12:57:41 3:47:41 2:00:00 0:02:12 5:45:29
                          8 3 Станислав Стоянов Павел Радев NISSAN NAVARA Rally Team Nisan Navara DNS 5:45:29 4:00:00 9:45:29
                          клас T2
                          9 7 Веселин Петков Юрий Петров NISSAN PATROL 4x4 София 09:18 12:52:17 3:34:17 03:34:17
                          клас T3
                          10 9 Владислав Велков Илиян Геогиев G-Force 9:06 11:49:52 2:43:52 0:00:35 02:43:17
                          11 8 Валентин Гергов Димитър Лянгов Can-Am Maverick XDS 4х4 Адвенчър 09:14 12:29:48 3:15:48 03:15:48
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          [url]www.4x4varna.com[/url]

                          Коментар


                          • #14
                            От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                            ВАРНА ОФРОУД 2017
                            КЛАСИРАНЕ ДЕН 3, 07.05.2017
                            ATV
                            № по ред стартов № ПИЛОТ Марка/Модел КЛУБ SS НАК Бонус ОБЩО
                            1 353 Емил Комаровски YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 8:45 12:06:09 3:21:09 1:01:11 2:19:58
                            2 696 Валентин Нейков YAMAHA RAPTOR 750 4х4 Адвенчър 8:48 12:06:11 3:18:11 0:55:56 2:22:15
                            3 220 Методи Павлов CanAm RENEGADE 800 Офроуд Пловдив 8:51 12:14:12 3:23:12 0:55:51 2:27:21
                            4 1 Ивайло Стоянов YAMAHA RAPTOR 700 Офроуд Пловдив 8:50 12:14:34 3:24:34 0:56:18 2:28:16
                            5 866 Славян Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 8:49 12:19:52 3:30:52 0:55:59 2:34:53
                            6 90 Денис Йорданов YAMAHA RAPTOR 700 8:47 12:19:17 3:32:17 0:56:00 2:36:17
                            7 811 Дани Трифонов YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 8:46 12:19:15 3:33:15 0:54:25 2:38:50
                            8 877 Валери Тодоров YAMAHA RAPTOR 700 4х4 Адвенчър 08:52 DNF 2:34:53 2:00:00 4:34:53
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            [url]www.4x4varna.com[/url]

                            Коментар


                            • #15
                              От: Офроуд Черно море 2017 5-7 май ИНФОРМАЦИЯ

                              ВАРНА ОФРОУД 2017
                              КЛАСИРАНЕ ДЕН 3, 07.05.2017
                              ТРОФИ
                              № по ред стартов № ПИЛОТ НАВИГАТОР Марка/Модел КЛУБ SS НАК WP ОБЩО
                              клас СТАНДАРТ
                              1 36 Мариян Манолов Тодор Иванов ТИМ Силистра 9:16 11:47:20 2:31:20 2:31:20
                              2 39 Николай Колев Христомир Илиев NISSAN PATROL 9:06 11:53:27 2:47:27 2:47:27
                              3 32 Атанас Паслиев Кирил Киров LADA NIVA АСК Загора 4х4 09:10 12:36:33 3:26:33 3:26:33
                              4 33 Тихомир Тодоров Димитър Боевски NISSAN PATROL Черно Море Варна 09:00 12:41:36 3:41:36 3:41:36
                              5 38 Милен Минчев Димитър Димитров NISSAN PATROL Термокинг Рейсинг 09:02 12:48:26 3:46:26 3:46:26
                              6 30 Боян Попов Владимир Христов OPEL FRONTERA Офроуд Клуб Средногорие 09:04 13:57:25 4:53:25 4:53:25
                              7 31 Борислав Йорданов Стоян Стоянов NISSAN PATROL 09:08 14:05:50 4:57:50 4:57:50
                              8 34 Денислав Чавдаров Николай Петров JEEP GRAND CHEROKEE Термокинг Рейсинг 09:14 DNF 4:57:50 2:00:00 6:57:50
                              9 35 Емил Марков Яна Дечева SUZUKI JIMNY АСК Загора 4х4 9:12 DNF 4:57:50 2:00:00 6:57:50
                              10 40 Стефан Стефанов VROMOS 250B АСК Загора 4х4 09:18 DNF 4:57:50 2:00:00 6:57:50
                              11 37 Радослав Драгнев Георги Дошков SUZUKI SAMURAI 4х4 Варна DNS 4:57:50 4:00:00 8:57:50
                              клас МОДИФИЦИРАН
                              1 12 Ваню Иванов Любомир Димитров NISSAN PATROL Черно Море Варна 09:30 11:59:27 2:29:27 2:29:27
                              2 14 Драгослав Янев Милен Бозуков MERCEDES G Кардраго 09:28 12:02:56 2:34:56 2:34:56
                              3 19 Стоян Стоянов Милен Златев SUZUKI SAMURAI Powerwinch 09:40 12:15:43 2:35:43 2:35:43
                              4 11 Борис Борисов Венимир Великов NISSAN PATROL OFFROAD TEAM NOVA CHERNA 09:34 12:21:36 2:47:36 2:47:36
                              5 15 Красимир Данаилов Иван Драганов SUZUKI SAMURAI АСК Зверино 09:32 12:21:29 2:49:29 2:49:29
                              6 17 Валентин Великов Ангел Клинков NISSAN PATROL 09:36 12:27:25 2:51:25 2:51:25
                              7 20 Иван Иванов Станислав Стоянов 09:42 13:56:28 4:14:28 4:14:28
                              8 16 Пламен Петков Георги Баджалов NISSAN PATROL Офроуд Клуб Средногорие 09:38 14:04:23 4:26:23 4:26:23
                              9 13 Даниела Стойчева Петър Добрев MERCEDES G DNS 4:26:23 4:00:00 8:26:23
                              10 18 Крум Алексиев Стефан Стояновски RANGE ROVER РТ Сервиз DNS 4:26:23 4:00:00 8:26:23
                              клас ПРОТОТИП
                              1 2 Мехмед Мехмедов Чавдар Валдимиров DAIHATSU F20 10:00 12:08:01 2:08:01 2:08:01
                              2 4 Педро Пинто Николай Николов Pink Panther Team 09:52 12:19:21 2:27:21 2:27:21
                              3 1 Любен Динев Милен Дечев TOYOTA PROTO АСК Загора 4х4 09:58 14:07:39 4:09:39 4:09:39
                              4 3 Стоян Францов Камен Каменов SUZUKI ZMOTA Зверино 4х4 Екстрийм 09:54 14:46:54 4:52:54 2:00:00 6:52:54
                              5 5 Никола Кузманов Николай Божанов SUZUKI JIMNY Офроуд клуб 4х4 Павликени 09:56 DNF 6:52:54 2:00:00 8:52:54
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              [url]www.4x4varna.com[/url]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

                              Зареждам...
                              X