Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос в Мездрея`09 (Берковица)

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Мотокрос в Мездрея`09 (Берковица)

Искам да съобщя на всички любители на Ендурото и Мотокроса че на 18-19 април ще се проведе традиционният Мотокрос в село Мездрея в близост до град Берковица. Каним всички, които искат да участват и да направим едно хубаво мотоциклетно състезание.

До: Мотокрос в Мездрея (Берковица)

Има време до тогава, но може би ще ви навестим една групичка от Враца. Пък дори и само за разходката и да погледаме

Коментар

На състезанието ще има и много награди !! (Даже и мотори)

Коментар

Чух,че щяло да има награда един тон въглища за най-лош състезател
        Hyundai Terracan 2.9CRDI 163p.s. LSD 2004
        Hyundai Coupe 2.7 V6 2003
        Vw Passat 2.8 V6 4Motion (Torsen) 2000
        Gilera RX 125 Arizona

Коментар

Дай малко повече инфо горе долу ще бъде пистата и искам да те попитам дали ще може да се кара атв? (Знам, че може да звучи тъпо, но понеже е доста блиско до Монтана, та искам да се пробвам на пистата дори и да не е по време на състезанието?)
          Горе главата, дори и да е празна!!

Коментар

Колега, това ли е пистата?

?
            Горе главата, дори и да е празна!!

Коментар

Ако някой ще ходи от София и има място за 1 мотор и 1 ламя нека свирне, че ми се кара там
              DCRT®

Коментар

Хм 92.393 km от София... Аз все повече се навивам да гълтам прах по съзтезания, а в съседната тема казват, че с традиционни е най-добре да се започне. Ще дойда поне да видя за какво става въпрос. Няма да се пускам от раз в съзтезанието, ама тогава има ли смисъл да си мъкна мотора? в смисъл дали може да се комбинира гледането с някакво каране преди или след него по пистата? Ива ти като казваш , че ти се кара това ли имаш предвид или ще се пускаш да се съзтезаваш?

Коментар

Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                  Хм 92.393 km от София... Аз все повече се навивам да гълтам прах по съзтезания, а в съседната тема казват, че с традиционни е най-добре да се започне. Ще дойда поне да видя за какво става въпрос. Няма да се пускам от раз в съзтезанието, ама тогава има ли смисъл да си мъкна мотора? в смисъл дали може да се комбинира гледането с някакво каране преди или след него по пистата? Ива ти като казваш , че ти се кара това ли имаш предвид или ще се пускаш да се съзтезаваш?
                  Яска, ти ако си мислиш, че на традиционните всички са про-състезатели... Вземи си мотора и се пусни за кеф, никой няма да ти се смее да знаеш. За самочувствие така!

Коментар

Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                    Ива ти като казваш , че ти се кара това ли имаш предвид или ще се пускаш да се съзтезаваш?
                    Не, смятам да люпя семки За това ми начинание обаче ми е силно необходим мотора!
                    Стига се лигави и идвай да караме.
                    Аз имам няколко състезания в Б-лиценз и дори не съм последна. А в традиционните мотокросове много от състезателите в А и Б лиценз си правят тренировка, така че нивото не е по-ниско от това на Б-лиценз.
                    DCRT®

Коментар

хехех явно няма какво да му мисля толкова. Не ме е страх, че ще изложа - то е ясно - най-много да не завърша. Щеше ми се да видя поне за какво става въпрос, ама... май ще гледам от трасето Добре, кажете тогава какво трябва: застраховка? записване предварително? в Петък ли трябва да се иде, че да поразуча трасето? колко обиколки е съзтезанието? Аз номер трябва да си лепна сигурно, че нямам, иначе мотора си ми е подготвен..нещо друго, което трябва да знам? кога са тренировките, има ли квалификации? Има ли нещо хотел с място да си държиме моторите или на палатки ли..то ще е студ? Нямам си идея
                      Ива, за твоя мотор не мога още да ти кажа , защото съм обещал на други отдавна да се возим заедно, пък ремаркето ми е за 2-ма..

Коментар

Аз не съм организатор но ще се опитам да отговоря на част от въпросите
                        Състезанието не е лошо и всяка година организаторите го правят все по добре
                        Всяка година след състезанието се пускат да "пробват писта" хора
                        до сега не е имало проблем
                        за спането
                        наблизо са
                        Берковица 10-на км
                        Монтана 25 км(за Монтана мога да се разтърча и да резервирам хотел или бунгала за колеги от форума)
                        звъннкайте 0887257058 , 0887257058 и 0887279744
                        ако имам друга информация ще пиша

и не на последно ще се радвам да се запозная с Ива

Коментар

Колко обиколки се карат? Колко манша?
                          Има ли някакви специфични изисквания като застраховки,лицензи, номера на моторите?
                          [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

Коментар

Първоначално публикуван от borisgp Преглед на мнение
                            Колко обиколки се карат? ....
                            Имаш предвид колко време+обиколки... Ти от суперкроса се побърка тотално...

Коментар

Колко манша ще се карат(по колко време) + колко обиколки към всеки от тях? Има ли някакви специфични изисквания като застраховки,лицензи, номера на моторите?

ПП
                              За мейн ивента питам
                              Последно редактирано от borisgp; 12-03-09, 19:35.
                              [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                              X