Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

    Ето класирането след 2-ри кръг Бала.


    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 65см3
    кръг 2
    гр. Бяла
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Виктор Бориславов 31 1 50 100
    2 Мирослав Димитров 7 2 44 44
    3 Алекс Мирчев 29 3 0 42
    4 Антон Ивайлов 123 4 0 40
    5 Виктория Георгиева 259 5 0 40
    6 Александър Йовчев 131 6 38 38
    7 Калин Радев 11 7 34 34
    8 Николай Иванов 46 8 30 30
    9 Радослав Русев 93 9 15 15
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 85см3
    кръг 2
    гр. Бяла
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Димитър Грозданов 22 1 42 89
    2 Християн Даков 110 2 42 82
    3 Мишел Рацов 32 3 36 72
    4 Николай Малинов 64 4 50 50
    5 Кристиян Иванов 139 5 0 47
    6 Димитър Шимов 12 6 0 32
    7 Денис Цанков 77 7 0 30
    8 Кристиан Толев 7 8 0 28
    9 Мирослав Келев 39 9 16 16
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX2
    кръг 2
    гр. Бяла
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Любомир Васев 377 1 45 95
    2 Момчил Иванов 131 2 44 86
    3 Алекс Димитров 36 3 29 65
    4 Томислав Томов 252 2 26 58
    5 Виктор Касабов 13 5 23 52
    6 Тони Цветков 22 6 45 45
    7 Кристиян Ангелов 25 7 0 42
    8 Жулиян Георгиев 33 8 36 36
    9 Харли Горов 24 9 30 30
    10 Християн Христов 84 10 29 29
    11 Румен Мирчев 781 11 0 28
    12 Димитър Димитров 7 12 0 27
    13 Мартин Мирославов 75 13 22 22
    14 Михаил Кехайов 134 14 20 20
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX1
    кръг 2
    гр. Бяла
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Денислав Ангелов 99 1 47 97
    2 Ивайло Иванов 131 2 40 74
    3 Георги Исидоров 125 3 32 66
    4 Мартин Тодоров 6 4 0 44
    5 Хакан Халми 64 5 40 40
    6 Симеон Венев 79 6 0 40
    7 Седат Захиров 100 7 38 38
    8 Христо Миновски 180 8 18 18
    9 Ивелин Манев 2 9 18 18
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-250
    кръг 2
    гр. Бяла
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Йордан Йорданов 111 1 42 82
    2 Мариела Гогова 202 2 38 72
    3 Людмил Александров 88 3 25 72
    4 Радослав Бисеров 44 4 24 51
    5 Цонко Пеев 113 5 0 47
    6 Веселин Маринов 67 6 42 42
    7 Пламен Велков 15 7 34 34
    8 Александър Ценов 10 8 0 33
    9 Еди Евгениев 11 9 0 31
    10 Глория Дяксова 7 10 30 30
    11 Борис Марков 441 11 28 28
    12 Емил Георгиев 41 12 0 25
    13 Ергин Ахмет 78 13 24 24
    14 Георги Тодоров 3 14 22 22
    15 Николай Цветанов 99 15 0 20
    16 Тошко Петров 5 16 0 14
    17 Пенчо Калоянов 800 17 13 13
    18 Христо Христов 63 18 10 10
    19 Мартин Маринов 131 19 0 11
    20 Марио Тодоров 222 20 0 9
    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-450
    кръг 2
    гр. Бяла
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Илиян Гоцов 221 1 30 68
    2 Захари Томов 225 2 25 63
    3 Атанас Петров 47 3 36 61
    4 Юлиян Райчев 29 4 50 50
    5 Владимир Попов 90 5 0 47
    6 Любомир Лазаров 22 6 24 47
    7 Веселин Малинов 64 7 42 42
    8 Янко Зоков 71 8 0 38
    9 Колъо Ковачев 678 9 18 38
    10 Тони Цветков 0/22 10 36 36
    11 Петър Петров 41 11 0 30
    12 Тодорин Янков 17 12 0 30
    13 Павлин Първанов 34 13 9 29
    14 Боян Янков 14 14 28 28
    15 Кадир Масар 25 15 25 25
    16 Мирослав Самуилов 23 16 0 23
    17 Пламен Петров 94 17 14 14
    18 Йонко Йонков 50 18 14 14
    19 Любомир Гайтански 15 19 0 12
    20 Божидар Шуманов 206 20 0 11
    Всички състезатели не завършили манша не вземат точки и са извън списъка!

    Коментар


    • #17
      От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

      Ето класирането след 3-ти кръг Белоградчик.


      ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 65см3
      кръг 3
      гр. Белоградчик
      име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
      1 Виктор Бориславов 31 1 0 100
      2 Антон Ивайлов 123 2 44 88
      3 Виктория Георгиева 259 3 44 88
      4 Петър Станков 40 4 50 50
      5 Мирослав Димитров 7 5 0 44
      6 Алекс Мирчев 29 6 0 42
      7 Александър Йовчев 131 7 0 38
      8 Калин Радев 11 8 0 34
      9 Николай Иванов 46 9 0 30
      10 Радослав Русев 93 10 0 15
      11 11 0 0
      12 12 0 0
      13 13 0 0
      14 14 0 0
      15 15 0 0
      16 16 0 0
      17 17 0 0
      18 18 0 0
      19 19 0 0
      20 20 0 0
      ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 85см3
      кръг 3
      гр. Белоградчик
      име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
      1 Християн Даков 110 1 50 132
      2 Мишел Рацов 32 2 44 126
      3 Димитър Грозданов 22 3 0 89
      4 Денис Цанков 77 4 40 70
      5 Николай Малинов 64 5 0 50
      6 Кристиян Иванов 139 6 0 47
      7 Димитър Шимов 12 7 0 32
      8 Кристиан Толев 7 8 0 28
      9 Мирослав Келев 39 9 0 16
      10 10 0 0
      11 11 0 0
      12 12 0 0
      13 13 0 0
      14 14 0 0
      15 15 0 0
      16 16 0 0
      17 17 0 0
      18 18 0 0
      19 19 0 0
      20 20 0 0
      ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX2
      кръг 3
      гр. Белоградчик
      име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
      1 Томислав Томов 252 1 50 108
      2 Любомир Васев 377 2 0 95
      3 Момчил Иванов 131 3 0 86
      4 Алекс Димитров 36 2 0 65
      5 Виктор Касабов 13 5 0 52
      6 Тони Цветков 22 6 0 45
      7 Кристиян Ангелов 25 7 0 42
      8 Жулиян Георгиев 33 8 0 36
      9 Харли Горов 24 9 0 30
      10 Християн Христов 84 10 0 29
      11 Румен Мирчев 781 11 0 28
      12 Димитър Димитров 7 12 0 27
      13 Мартин Мирославов 75 13 0 22
      14 Михаил Кехайов 134 14 0 20
      15 15 0 0
      16 16 0 0
      17 17 0 0
      18 18 0 0
      19 19 0 0
      20 20 0 0
      ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX1
      кръг 3
      гр. Белоградчик
      име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
      1 Денислав Ангелов 99 1 0 97
      2 Ивайло Иванов 131 2 0 74
      3 Георги Исидоров 125 3 0 66
      4 Мартин Тодоров 6 4 0 44
      5 Хакан Халми 64 5 0 40
      6 Симеон Венев 79 6 0 40
      7 Седат Захиров 100 7 0 38
      8 Христо Миновски 180 8 0 18
      9 Ивелин Манев 2 9 18
      10 10 0 0
      11 11 0 0
      12 12 0 0
      13 13 0 0
      14 14 0 0
      15 15 0 0
      16 16 0 0
      17 17 0 0
      18 18 0 0
      19 19 0 0
      20 20 0 0
      ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-250
      кръг 3
      гр. Белоградчик
      име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
      1 Мариела Гогова 202 1 44 116
      2 Йордан Йорданов 111 2 0 82
      3 Людмил Александров 88 3 0 72
      4 Радослав Бисеров 44 4 14 65
      5 Мартин Маринов 131 5 50 61
      6 Цонко Пеев 113 6 0 47
      7 Марио Тодоров 222 7 38 47
      8 Веселин Маринов 67 8 0 42
      9 Еди Иванов 333 9 36 36
      10 Пламен Велков 15 10 0 34
      11 Александър Ценов 10 11 0 33
      12 Цветан Иванов 21 12 31 31
      13 Еди Евгениев 11 13 0 31
      14 Глория Дяксова 7 14 0 30
      15 Борис Марков 441 15 0 28
      16 Емил Георгиев 41 16 27 27
      17 Тошко Петров 5 17 14 26
      18 Ергин Ахмет 78 18 0 24
      19 Георги Тодоров 3 19 0 22
      20 Николай Цветанов 99 20 0 20
      ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-450
      кръг 3
      гр. Белоградчик
      име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
      1 Илиян Гоцов 221 1 50 118
      2 Захари Томов 225 2 22 85
      3 Колъо Ковачев 678 3 36 74
      4 Любомир Лазаров 22 4 20 67
      5 Атанас Петров 47 5 0 61
      6 Юлиян Райчев 29 6 0 50
      7 Владимир Попов 90 7 0 47
      8 Веселин Малинов 64 8 0 42
      9 Дилян Иванов 1 9 40 40
      10 Янко Зоков 71 10 0 38
      11 Тони Цветков 0/22 11 0 36
      12 Петър Петров 41 12 0 30
      13 Тодорин Янков 17 13 0 30
      14 Павлин Първанов 34 14 0 29
      15 Боян Янков 14 15 0 28
      16 Кадир Масар 25 16 0 25
      17 Мирослав Самуилов 23 17 0 23
      18 Пламен Петров 94 18 0 14
      19 Йонко Йонков 50 19 0 14
      20 Божидар Шуманов 206 20 0 11
      Всички състезатели не завършили манша не вземат точки и са извън списъка!

      Коментар


      • #18
        От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

        не стеми сумирали точките отсъстезанието в Мездрея иБелоградчик -Емил Георгиев 41 МХ-3 до 250цц

        Коментар


        • #19
          От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

          1.Мездрея-23-24.04.2016г.
          2.Бяла-30.4-01.05.2016г.
          3.Белоградчик-07-08.05.2016г.
          4.Мизия-06-07.08.2016г.
          5.Кула-13-14.08.2016г.-Финал

          Междинни кръгове на ТСШ

          6.Кнежа-27-28.08.2016г.
          7.Лехчево-24-25.09.2016г.

          Коментар


          • #20
            От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

            Това е подледното решение на Организациония комитет на ТСШ.

            4.Мизия-06-07.08.2016г.

            5.Кула-13-14.08.2016г.
            6.Лехчево-24-25.09.2016г.-Финал

            Междинни кръгове на ТСШ

            Кнежа-27-28.08.2016г.

            Коментар


            • #21
              От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

              Мизия отпада , на нейно място Кнежа-27-28.08.2016

              Коментар


              • #22
                От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                Ето програмата за 4-кръг гр.Кула..

                Традиционен мотокрос гр. Кула-2016г.
                13.08.2016г. и 14.08.2016г.
                4-ти кръг ТСШ


                ПРОГРАМА
                СЪБОТА – 13.08.2016г.- 1- свободна.

                10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450

                СЪБОТА – 13.08.2016г.- 2- свободна.

                13.30 ч. – 14.00 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                14.05 ч. – 14.35 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                14.40 ч. 15.10 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
                15.15 ч. – 15.45 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.

                17.00 ч. - Брифинг със състезателите- Присъствие задължително!

                СЪБОТА – 13.08.2016г.- Квалификация.

                17.30 ч. – Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
                18.00 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас МХ-2 /MX-1
                18.30 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
                19.00 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


                Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата и трябва да са в зоната за изчакване преди да бъдат пуснати от съдия по трасето.
                При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.



                Традиционен мотокрос гр. Кула- 2016г.
                13.08.2016г. и 14.08.2016г.
                4-ти кръг ТСШ

                ПРОГРАМА

                НЕДЕЛЯ – 14.08.2016г.

                08.30 ч. – 08.45 Свободна тренировка – клас МХ-2 /MX-1
                08.45 ч. – 09.00 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                09.00 ч. 09.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450
                09.15 ч. - 09.30 Свободна тренировка - клас 85сс/65сс

                Откриване- 10.00 ч.


                НЕДЕЛЯ – 14.08.2016г.

                10.30 ч. - Старт 65сс, 85сс 10 мин.+ 2 обиколки 1- манш
                11.00 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-125-250/ 15 мин + 2 обиколки 1- манш
                11.30 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-250-450/ 15 мин + 2 об. 1- манш
                12.00 ч. - Старт MX-2 /МХ1, /20 мин + 2 об. 1- манш


                13.00 ч. - Старт 65сс, 85сс 10 мин.+ 2 обиколки 2- манш
                13.30 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-125-250 /15мин + 2 обиколки 2- манш
                14.00 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-250-450/ 15 мин + 2 об. 2- манш
                14.30 ч. - Старт MX-2 /МХ1, /20 мин + 2 об. 2- манш

                15.30 ч. - Награждаване

                Забележка: Състезателите са длъжни да спазват програмата.10 мин. Преди старта състезателите трябва да са в зоната за изчакване.
                Само състезатели завършили манша вземат точки за генералното класиране.

                Коментар


                • #23
                  От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                  Някой да има програмата за кнежа ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                    Ето класирането след 4-ти кръг гр.Кула..От името на съдийския екир и организациония комитет на ТСШ се извиняваме за случая в клас МХ2 с #252,който не е завършил 1-ви манш и по правилника на шампионата не взема точки от него. Официално 3-ти в GP Кула в клас МХ2 е Виктор Касабов #13.

                    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 65см3
                    кръг 4
                    гр. Кула
                    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                    1 Виктор Бориславов 31 1 50 150
                    2 Виктория Георгиева 259 2 34 122
                    3 Антон Ивайлов 123 3 18 106
                    4 Петър Станков 40 4 40 90
                    5 Мирослав Димитров 7 5 44 88
                    6 Алекс Мирчев 29 6 0 42
                    7 Александър Йовчев 131 7 0 38
                    8 Калин Радев 11 8 0 34
                    9 Николай Иванов 46 9 0 30
                    10 Радослав Русев 93 10 0 15
                    11 11 0 0
                    12 12 0 0
                    13 13 0 0
                    14 14 0 0
                    15 15 0 0
                    16 16 0 0
                    17 17 0 0
                    18 18 0 0
                    19 19 0 0
                    20 20 0 0
                    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 85см3
                    кръг 4
                    гр. Кула
                    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                    1 Мишел Рацов 32 1 44 170
                    2 Димитър Грозданов 22 2 50 139
                    3 Християн Даков 110 3 0 132
                    4 Денис Цанков 77 4 34 104
                    5 Димитър Шимов 28 5 40 72
                    6 Николай Малинов 64 6 0 47
                    7 Захари Захариев 16 7 34 34
                    8 Кристиян Иванов 139 8 0 32
                    9 Кристиан Толев 7 9 0 28
                    10 Мирослав Келев 39 10 0 16
                    11 11 0 0
                    12 12 0 0
                    13 13 0 0
                    14 14 0 0
                    15 15 0 0
                    16 16 0 0
                    17 17 0 0
                    18 18 0 0
                    19 19 0 0
                    20 20 0 0
                    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX2
                    кръг 4
                    гр. Кула
                    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                    1 Любомир Васев 377 1 44 139
                    2 Томислав Томов 252 2 20 128
                    3 Виктор Касабов 13 3 38 90
                    4 Момчил Иванов 131 2 0 86
                    5 Алекс Димитров 36 5 0 65
                    6 Иван Петров 142 6 50 50
                    7 Тони Цветков 22 7 0 45
                    8 Кристиян Ангелов 25 8 0 42
                    9 Жулиян Георгиев 33 9 0 36
                    10 Харли Горов 24 10 0 30
                    11 Християн Христов 84 11 0 29
                    12 Румен Мирчев 781 12 0 28
                    13 Димитър Димитров 7 13 0 27
                    14 Мартин Мирославов 75 14 0 20
                    15 Михаил Кехайов 134 15 0 20
                    16 16 0 0
                    17 17 0 0
                    18 18 0 0
                    19 19 0 0
                    20 20 0 0
                    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX1
                    кръг 4
                    гр. Кула
                    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                    1 Ивайло Иванов 131 1 50 134
                    2 Георги Исидоров 125 2 44 110
                    3 Денислав Ангелов 99 3 0 97
                    4 Мартин Тодоров 6 4 0 44
                    5 Хакан Халми 64 5 0 40
                    6 Симеон Венев 79 6 0 40
                    7 Любомир Гайтански 15 7 40 40
                    8 Седат Захиров 100 8 0 38
                    9 Христо Миновски 180 9 0 18
                    10 Ивелин Манев 2 10 0 18
                    11 11 0 0
                    12 12 0 0
                    13 13 0 0
                    14 14 0 0
                    15 15 0 0
                    16 16 0 0
                    17 17 0 0
                    18 18 0 0
                    19 19 0 0
                    20 20 0 0
                    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-250
                    кръг 4
                    гр. Кула
                    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                    1 Мариела Гогова 202 1 50 166
                    2 Радослав Бисеров 44 2 34 99
                    3 Йордан Йорданов 111 3 0 82
                    4 Еди Иванов 333 4 40 76
                    5 Людмил Александров 88 5 0 72
                    6 Тошко Петров 5 6 38 64
                    7 Мартин Маринов 131 7 0 61
                    8 Венилин Велчев 78 8 28 52
                    9 Цонко Пеев 113 9 0 47
                    10 Марио Тодоров 222 10 0 47
                    11 Веселин Маринов 67 11 0 42
                    12 Дилян Иванов 20 12 40 40
                    13 Пламен Велков 15 13 0 34
                    14 Александър Ценов 10 14 0 33
                    15 Цветан Иванов 21 15 0 31
                    16 Еди Евгениев 11 16 0 31
                    17 Ивайло Бързашки 75 17 30 30
                    18 Глория Дяксова 7 18 0 30
                    19 Христо Христов 63 19 26 26
                    20 Николай Цветанов 99 20 0 20
                    ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-450
                    кръг 4
                    гр. Кула
                    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                    1 Илиян Гоцов 221 1 50 168
                    2 Захари Томов 225 2 40 125
                    3 Любомир Лазаров 133 3 42 109
                    4 Колъо Ковачев 678 4 31 105
                    5 Атанас Петров 47 5 0 61
                    6 Павлин Първанов 34 6 28 57
                    7 Юлиян Райчев 29 7 0 50
                    8 Владимир Попов 90 8 0 42
                    9 Веселин Малинов 64 9 0 40
                    10 Янко Зоков 71 10 0 38
                    11 Тони Цветков 0/22 11 0 36
                    12 Георги Георгиев 79 12 35 35
                    13 Христо Димитров 5 13 34 34
                    14 Петър Петров 41 14 0 30
                    15 Тодорин Янков 17 15 0 30
                    16 Боян Янков 14 16 0 28
                    17 Пламен Първанов 121 17 26 26
                    18 Кадир Масар 25 18 0 25
                    19 Мирослав Самуилов 23 19 0 23
                    20 Пламен Петров 94 20 0 14
                    Всички състезатели не завършили манша не вземат точки и са извън списъка!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                      Програмата за 5-ти кръг гр.Кнежа.


                      Традиционен мотокрос гр. Кнежа-2016г.
                      27.08.2016г. и 28.08.2016г.
                      5-ти кръг ТСШ


                      ПРОГРАМА
                      СЪБОТА – 27.08.2016г.- 1- свободна.

                      10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                      10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                      11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                      11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450

                      СЪБОТА – 27.08.2016г.- 2- свободна.

                      13.30 ч. – 14.00 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                      14.05 ч. – 14.35 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                      14.40 ч. 15.10 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
                      15.15 ч. – 15.45 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.

                      16.30 ч. - Брифинг със състезателите- Присъствие задължително!

                      СЪБОТА – 27.08.2016г.- Квалификация.

                      17.00 ч. – Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
                      17.30 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас МХ-2 /MX-1
                      18.00 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
                      18.30 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


                      Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата и трябва да са в зоната за изчакване преди да бъдат пуснати от съдия по трасето.
                      При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.


                      Традиционен мотокрос гр. Кнежа- 2016г.
                      27.08.2016г. и 28.08.2016г.
                      5-ти кръг ТСШ

                      ПРОГРАМА

                      НЕДЕЛЯ – 28.08.2016г.

                      08.30 ч. – 08.45 Свободна тренировка – клас МХ-2 /MX-1
                      08.45 ч. – 09.00 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                      09.00 ч. 09.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450
                      09.15 ч. - 09.30 Свободна тренировка - клас 85сс/65сс

                      Откриване- 10.00 ч.


                      НЕДЕЛЯ – 28.08.2016г.

                      10.30 ч. - Старт 65сс, 85сс 10 мин.+ 2 обиколки 1- манш
                      11.00 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-125-250/ 15 мин + 2 обиколки 1- манш
                      11.30 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-250-450/ 15 мин + 2 об. 1- манш
                      12.00 ч. - Старт MX-2 /МХ1, /20 мин + 2 об. 1- манш


                      13.00 ч. - Старт 65сс, 85сс 10 мин.+ 2 обиколки 2- манш
                      13.30 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-125-250 /15мин + 2 обиколки 2- манш
                      14.00 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-250-450/ 15 мин + 2 об. 2- манш
                      14.30 ч. - Старт MX-2 /МХ1, /20 мин + 2 об. 2- манш

                      15.30 ч. - Награждаване

                      Забележка: Състезателите са длъжни да спазват програмата.10 мин. Преди старта състезателите трябва да са в зоната за изчакване.
                      Само състезатели завършили манша вземат точки за генералното класиране.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                        Класирането след 5-ти кръг.

                        ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 65см3
                        кръг 5
                        гр. Кнежа
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Виктория Георгиева 259 1 44 166
                        2 Виктор Бориславов 31 2 0 150
                        3 Мирослав Димитров 7 3 50 138
                        4 Антон Ивайлов 123 4 0 90
                        5 Петър Станков 40 5 0 88
                        6 Алекс Мирчев 29 6 0 42
                        7 Александър Йовчев 131 7 0 38
                        8 Калин Радев 11 8 0 34
                        9 Николай Иванов 46 9 0 30
                        10 Радослав Русев 93 10 0 15
                        11 11 0 0
                        12 12 0 0
                        13 13 0 0
                        14 14 0 0
                        15 15 0 0
                        16 16 0 0
                        17 17 0 0
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0
                        ТСШ- МОТОКРОС КЛАС 85см3
                        кръг 5
                        гр. Кнежа
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Мишел Рацов 32 1 44 214
                        2 Димитър Грозданов 22 2 50 189
                        3 Християн Даков 110 3 0 132
                        4 Димитър Шимов 28 4 40 112
                        5 Денис Цанков 77 5 0 104
                        6 Николай Малинов 64 6 0 47
                        7 Захари Захариев 16 7 0 34
                        8 Кристиян Иванов 139 8 0 32
                        9 Кристиан Толев 7 9 0 28
                        10 Мирослав Келев 39 10 0 16
                        11 11 0 0
                        12 12 0 0
                        13 13 0 0
                        14 14 0 0
                        15 15 0 0
                        16 16 0 0
                        17 17 0 0
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0
                        ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX2
                        кръг 5
                        гр. Кнежа
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Томислав Томов 252 1 47 175
                        2 Любомир Васев 377 2 25 164
                        3 Виктор Касабов 13 3 40 130
                        4 Момчил Иванов 131 2 0 86
                        5 Алекс Димитров 36 5 0 65
                        6 Иван Петров 142 6 0 50
                        7 Тони Цветков 22 7 0 45
                        8 Кристиян Ангелов 25 8 0 42
                        9 Георги Тотев 262 9 40 40
                        10 Жулиян Георгиев 33 10 0 36
                        11 Валери Миновски 180 11 34 34
                        12 Харли Горов 24 12 0 30
                        13 Християн Христов 84 13 0 29
                        14 Румен Мирчев 781 14 0 28
                        15 Димитър Димитров 7 15 0 27
                        16 Мартин Мирославов 75 16 0 20
                        17 Михаил Кехайов 134 17 0 20
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0
                        ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX1
                        кръг 5
                        гр. Кнежа
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Ивайло Иванов 131 1 44 178
                        2 Георги Исидоров 125 2 0 110
                        3 Денислав Ангелов 99 3 0 97
                        4 Седат Захиров 100 4 50 88
                        5 Любомир Гайтански 15 5 36 76
                        6 Христо Миновски 180 6 40 58
                        7 Мартин Тодоров 6 7 0 44
                        8 Симеон Венев 79 8 0 40
                        9 Хакан Халми 64 9 0 40
                        10 Ивелин Манев 2 10 0 18
                        11 11 0 0
                        12 12 0 0
                        13 13 0 0
                        14 14 0 0
                        15 15 0 0
                        16 16 0 0
                        17 Цветан Иванов 21 17 0 0
                        18 18 0 0
                        19 19 0 0
                        20 20 0 0
                        ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-250
                        кръг 5
                        гр. Кнежа
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Мариела Гогова 202 1 45 211
                        2 Тошко Петров 5 2 47 111
                        3 Еди Иванов 333 3 33 109
                        4 Радослав Бисеров 44 4 0 99
                        5 Йордан Йорданов 111 5 0 82
                        6 Марио Тодоров 222 6 32 79
                        7 Венилин Велчев 78 7 27 79
                        8 Мартин Маринов 131 8 13 74
                        9 Людмил Александров 88 9 0 72
                        10 Цветан Иванов 21 10 36 57
                        11 Ивайло Бързашки 75 11 27 57
                        12 Цонко Пеев 113 12 0 47
                        13 Веселин Маринов 67 13 0 42
                        14 Дилян Иванов 20 14 0 40
                        15 Пламен Велков 15 15 0 34
                        16 Александър Ценов 10 16 0 33
                        17 Еди Евгениев 11 17 0 31
                        18 Глория Дяксова 7 18 0 30
                        19 Христо Христов 63 19 0 26
                        20 Николай Цветанов 99 20 0 20
                        ТСШ- МОТОКРОС КЛАС MX3-450
                        кръг 5
                        гр. Кнежа
                        име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
                        1 Илиян Гоцов 221 1 44 212
                        2 Захари Томов 225 2 50 175
                        3 Колъо Ковачев 678 3 36 141
                        4 Любомир Лазаров 133 4 20 129
                        5 Павлин Първанов 34 5 30 87
                        6 Георги Георгиев 79 6 36 72
                        7 Атанас Петров 47 7 0 61
                        8 Юлиян Райчев 29 8 0 50
                        9 Владимир Попов 90 9 0 42
                        10 Веселин Малинов 64 10 0 40
                        11 Янко Зоков 71 11 0 38
                        12 Тони Цветков 0/22 12 0 36
                        13 Христо Димитров 5 13 0 34
                        14 Петър Петров 41 14 0 30
                        15 Тодорин Янков 17 15 0 30
                        16 Боян Янков 14 16 0 28
                        17 Пламен Първанов 121 17 0 26
                        18 Кадир Масар 25 18 0 25
                        19 Мирослав Самуилов 23 19 0 23
                        20 Пламен Петров 94 20 0 14
                        Всички състезатели не завършили манша не вземат точки и са извън списъка!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                          съдийството епод всякаквакритика,имам три състезания инад 75 точки аизобщо ме няма в класирането,излиза че се състезаваме щото няма какво да правиме,следят се само определени състезатели като седа ва гръб на този и онзи,писах ипреди но никой неправи корекций и не се взима забележка отстрани изглежда несериозно цялото организиране натози формат,Емил Георгиев 41 МХ3

                          Коментар


                          • #28
                            От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                            Веднага отгварям и се извинявам за пропуска за Емил Георгиев№41 ,действинелно е пропуснат в таблицата за класирането по не обясними за мен причини, но в никакав случай умишлено или целенасочено.Подобен коменгар,че се следят и подпират оделни състезатели без основание е най-малкото обидно към съдийския екип и нама да бъдат допуснати подобни.Формата е пожелание и никой не е длъжен да участва в него.Няма да допуснем безоснователни обвинения и да превърнем този спорт в махленски.Затова вече се извиних за пропуска надявам се да получим същото от теб. №41 Мездрея-25т....Белоградчик-27....Кнежа-19..Общо71

                            Коментар


                            • #29
                              От: Традиционен Северозападен Шампионат-2016г.

                              Традиционен мотокрос с. Лехчево-2016г.
                              24.09.2016г. и 25.09.2016г.
                              6-ти кръг ТСШ


                              ПРОГРАМА
                              СЪБОТА – 24.09.2016г.- 1- свободна.

                              10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                              10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                              11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                              11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450

                              СЪБОТА – 24.09.2016г.- 2- свободна.

                              13.30 ч. – 14.00 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
                              14.05 ч. – 14.35 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
                              14.40 ч. 15.10 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
                              15.15 ч. – 15.45 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.

                              16.30 ч. - Брифинг със състезателите- Присъствие задължително!

                              СЪБОТА – 24.09.2016г.- Квалификация.

                              17.00 ч. – Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
                              17.30 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас МХ-2 /MX-1
                              18.00 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
                              18.30 ч. - Проба старт+Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място- клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


                              Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата и трябва да са в зоната за изчакване преди да бъдат пуснати от съдия по трасето.
                              При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.



                              Традиционен мотокрос с. Лехчево- 2016г.
                              24.09.2016г. и 25.09.2016г.
                              6-ти кръг ТСШ

                              ПРОГРАМА

                              НЕДЕЛЯ – 25.09.2016г.

                              08.30 ч. – 08.45 Свободна тренировка – клас МХ-2 /MX-1
                              08.45 ч. – 09.00 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
                              09.00 ч. 09.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450
                              09.15 ч. - 09.30 Свободна тренировка - клас 85сс/65сс

                              Откриване- 10.00 ч.


                              НЕДЕЛЯ – 25.09.2016г.

                              10.30 ч. - Старт 65сс, 85сс 10 мин.+ 2 обиколки 1- манш
                              11.00 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-125-250/ 15 мин + 2 обиколки 1- манш
                              11.30 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-250-450/ 15 мин + 2 об. 1- манш
                              12.00 ч. - Старт MX-2 /МХ1, /20 мин + 2 об. 1- манш


                              13.00 ч. - Старт 65сс, 85сс 10 мин.+ 2 обиколки 2- манш
                              13.30 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-125-250 /15мин + 2 обиколки 2- манш
                              14.00 ч. - Старт Непр. ,МХ-3-250-450/ 15 мин + 2 об. 2- манш
                              14.30 ч. - Старт MX-2 /МХ1, /20 мин + 2 об. 2- манш

                              15.30 ч. - Награждаване

                              Забележка: Състезателите са длъжни да спазват програмата.10 мин. Преди старта състезателите трябва да са в зоната за изчакване.
                              Само състезатели завършили манша вземат точки за генералното класиране.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

                              Зареждам...
                              X