Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • slavi99
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Всичко беше хубаво и организирано а най вече имаше много участници и беше много забавно, пистата беше добре и приятна за каране!!!

    Остави коментар:


  • benkata
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Пуснете крайното класиране по точки де,борбата е оспорвана и след челните позиций...

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Това е крайното класиране от ТСШ-2014г. Общо участници-75. Искам да благодаря на всички които уважиха с участие нашия шампионат.На всички организатори на състезанията за добрата подготовка на пистите,на колегите от съдийския екип, на всички спонсори,на тези хора които останаха зад кадър а всъшност помагаха през цялото време.
    Ще се радвам хора присъствали и взели участие да споделят своето мнение тук за нас е важно..Още веднъж благодаря на всички....

    Клас 65сс.
    1.Християн Даков- Етрополе
    2.Христо Петков- Троян
    3.Петър Станков- Видин

    Клас 85сс.
    1.Хриато Велев- София
    2.Виктор Касабов- Левски
    3.Тошко Николаев- Лехчево

    МХ 1
    1.Денислав Ангелов- Бяла
    2.Калоян Илиев- Троян

    МХ 2
    1.Людмил Александров- Видин
    2.Любомир Васев- Дупница
    3.Николай Стойков- София

    МХ 3 125/250
    1.Томислав Томов- Берковица
    2.Еди Михайлов- Монтана
    3.Мариела Гогова- Берковица

    МХ 3 250/450
    1.Илиян Гоцов- Монтана
    2.Захари Томов- Берковица
    3.Тодорин Янков- Берковица

    МХ- Жени
    1.Теа Маркова- Видин
    2.Мариела Готова- Берковица
    3.Александра Антелова- София

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Ето класирането от Финалния кръг в гр.Кула:

    65сс.

    1.Християн Даков
    2.Виктор Бориславов
    3.Мишел Рацов

    85сс.

    1.Момчил Иванов
    2.Виктор Касабов
    3.Христо Велев

    МХ1

    1.Денислав Ангелов
    2.Калоян Илиев
    3.Веселин Иванов

    МХ2

    1.Любомир Васев
    2.Ненад Иеремич
    3.Людмил Александров

    МХ3-125/250

    1.Томислав Томов
    2.Николай Стойков
    3.Еди Михайлов

    МХ3-250/450

    1.Мартин Тодоров
    2.Делян Иванов
    3.Илиян Гоцов

    Това е класирането от самото състезание...

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Традиционен мотокрос гр. Кула -2014г.
    16.08.2014г. и 17.08.2014г.
    4-ти кръг ТСШ

    ПРОГРАМА
    СЪБОТА – 16.08.2014г.- 1- свободна.

    10.00 ч. – 10.25 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    10.30 ч. – 10.55 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    11.00 ч. 11.25 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
    11.30 ч. – 11.55 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450
    12.00 ч. – 12.25 Свободна тренировка - клас МХ - Жени

    СЪБОТА – 16.08.2014г.- 2- свободна.

    13.00 ч. – 13.25 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    13.30 ч. – 13.55 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    14.00 ч. 14.25 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
    14.30 ч. – 14.55 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.
    15.00 ч. – 15.25 Свободна тренировка - клас МХ - Жени

    СЪБОТА – 16.08.2014г.- Квалификация.

    15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
    16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас МХ-2 /MX-1
    16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
    17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.
    17.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас МХ - Жени


    Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата.При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Ето и класирането от 3-ти кръг в с.Ковачица.Благодаря на всички състезатели за интереса който проявяват към нашия Шампионат...

    МОТОКРОС КЛАС 65см3
    кръг 3
    с. Ковачица
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Християн Даков 110 1 50 100
    2 Христо Петков 76 2 44 88
    3 Петър Станков 40 3 40 40
    4 4 0 0
    5 5 0 0
    6 6 0 0
    7 7 0 0
    8 8 0 0
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0

    МОТОКРОС КЛАС 85см3
    кръг 3
    с. Ковачица
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Христо Велев 88 1 44 94
    2 Тошко Николаев 5 2 18 54
    3 Викктор Касабов 13 3 50 50
    4 Ивайло Коцев 85 4 44 44
    5 Радослав Бисеров 44 5 40 40
    6 Вили Василев 777 6 40 40
    7 Денис Владимиров 7 7 34 34
    8 Мирослав Колев 39 8 31 31
    9 Денис Цанков 77 9 28 28
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    МОТОКРОС КЛАС MX1
    кръг 3
    гр. Ковачица
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Бисер Асенов 191 1 0 50
    2 Денислав Ангелов 99 2 47 47
    3 Калоян Илиев 20 3 47 47
    4 Тодор Стоянов 21 4 0 44
    5 Георги Исидоров 125 5 0 44
    6 Детелин Данков 28 6 0 36
    7 Георги Марков 979 7 0 32
    8 Стамен Захариев 8 8 0 15
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0

    МОТОКРОС КЛАС MX2
    кръг 3
    с. Ковачица
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Людмил Александров 88 1 44 88
    2 Николай Стойков 123 2 40 80
    3 Любомир Васев 377 3 50 50
    4 Симеон Венев 27 4 0 50
    5 Веселин Иванов 6 5 0 37
    6 Емил Ценов 64 6 0 31
    7 7 0 0
    8 8 0 0
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    МОТОКРОС КЛАС MX3-250
    кръг 3
    с. Ковачица
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Томислав Томов 252 1 50 100
    2 Еди Евгениев 111 2 42 82
    3 Йордан Йорданов 88 3 42 71
    4 Мариела Гогова 5 4 36 62
    5 Цветан Найденов 250 5 0 44
    6 Борис Коцев 8 6 33 33
    7 Ивайло Бързашки 75 7 31 31
    8 Кристиян Любомиров 21 8 30 30
    9 Любомир Лазаров 11 9 0 29
    10 Любомир Гайтански 15 10 29 29
    11 Георги Дамянов 664 11 0 25
    12 Теодор Ковачев 678 12 25 25
    13 Еди Иванов 333 13 25 25
    14 Емил Георгиев 41 14 0 22
    15 Пепи Петров 334 15 22 22
    16 Николай Николов 777 16 0 16
    17 Кристиян Кръстев 71 17 0 14
    18 Пламен Иванов 89 18 0 14
    19 19 0 0
    20 20 0 0

    МОТОКРОС КЛАС MX3-450
    кръг 3
    с. Ковачица
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Илиян Димитров 121 1 47 94
    2 Захари Томов 25 2 40 80
    3 Тодорин Янков 17 3 36 76
    4 Мартин Маринов 117 4 47 47
    5 Стефан Горанов 777 5 0 33
    6 Радослав Сираков 151 6 31 31
    7 Дилян Иванов 132 7 31 31
    8 Павлин Първанов 34 8 0 30
    9 Колъо Ковачев 678 9 28 28
    10 Венцислав Василев 58 10 0 25
    11 11 10 10
    12 12 9 9
    13 13 8 8
    14 14 7 7
    15 15 6 6
    16 16 5 5
    17 17 4 4
    18 18 3 3
    19 19 2 2
    20 20 1 1

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Традиционен мотокрос с. Ковачица -2014г.
    09.08.2014г. и 10.08.2014г.
    3-ти кръг ТСШ


    ПРОГРАМА

    СЪБОТА – 09.08.2014г.- 1- свободна.

    10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
    11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450


    СЪБОТА – 09.08.2014г.- 2- свободна.

    13.00 ч. – 13.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    13.35 ч. – 14.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    14.10 ч. 14.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
    14.45 ч. – 15.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.


    СЪБОТА – 09.08.2014г.- Квалификация.

    15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
    16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас МХ-2 /MX-1
    16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
    17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


    Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата.При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    За съжаление искам да съобщя,че неделния старт в гр.Мизия бе отменен предвид създалата се обстановка и трагедията случила се през ноща в града.Всички учасници и екипите им бяхме единодушни в това решение.Искам да благодаря от името на организаторите на това състезание на всички 54-ри записали се учасници за присъсгвието у уважението от тяхна страна да посетят състезанието.Засега не е ясно за кога ще бъде отложено ще информираме когато има яснота по въпроса.За съжаление от този кръг на ТСШ няма да бъдат добавени точки във временото класиране така,че класирането от 1-ви кръг с.Мездлея важи за 3-ти кръг в с.Ковачица.
    Всички състезатели са се прибрали успешно по родните си места няма подтрадали учасници от наводнението.

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Инфармация за обстановката: От силния дъжд няма поражения по трасето така че всичко си върви по план събота и неделя го дават жега...Заповядайте!!!!!

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Традиционен мотокрос гр.Мизия -2014г.
    02.08.2014г. и 03.08.2014г.
    2-ри кръг ТСШ


    ПРОГРАМА

    СЪБОТА – 02.08.2014г.- 1- свободна.

    10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
    11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450


    СЪБОТА – 02.08.2014г.- 2- свободна.

    13.00 ч. – 13.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    13.35 ч. – 14.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    14.10 ч. 14.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
    14.45 ч. – 15.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.


    СЪБОТА – 02.08.2014г.- Квалификация.

    15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
    16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас МХ-2 /MX-1
    16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
    17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


    Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата. Състезателите са длъжни да спазват програмата.При неспазване на часовия график състезателите ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Ето класирането от Първи Кръг...

    МОТОКРОС КЛАС 65см3
    кръг 1
    гр. Мездрея
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Християн Даков 110 1 50 50
    2 Христо Петков 76 2 44 44
    3 3 0 0
    4 4 0 0
    5 5 0 0
    6 6 0 0
    7 7 0 0
    8 8 0 0
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    МОТОКРОС КЛАС 85см3
    кръг 1
    гр. Мездрея
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Христо Велев 88 1 50 50
    2 Ивайло Коцев 85 2 44 44
    3 Радослав Бисеров 44 3 40 40
    4 Тошко Николаев 5 4 36 36
    5 5 0 0
    6 6 0 0
    7 7 0 0
    8 8 0 0
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    МОТОКРОС КЛАС MX1
    кръг 1
    гр. Мездрея
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Бисер Асенов 191 1 50 50
    2 Тодор Стоянов 21 2 44 44
    3 Георги Исидоров 125 3 44 44
    4 Детелин Данков 28 4 36 36
    5 Георги Марков 979 5 32 32
    6 Стамен Захариев 8 6 15 15
    7 7 0 0
    8 8 0 0
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    МОТОКРОС КЛАС MX2
    кръг 1
    гр. Мездрея
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Симеон Венев 27 1 50 50
    2 Людмил Александров 88 2 40 40
    3 Николай Стойков 123 3 38 38
    4 Веселин Иванов 6 4 37 37
    5 Мартин Маринов 17 5 36 36
    6 Емил Ценов 64 6 31 31
    7 7 0 0
    8 8 0 0
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    МОТОКРОС КЛАС MX3-250
    кръг 1
    гр. Мездрея
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Томислав Томов 252 1 50 50
    2 Цветан Найденов 250 2 44 44
    3 Еди Евгениев 111 3 40 40
    4 Борис Коцев 8 4 33 33
    5 Йордан Йорданов 88 5 29 29
    6 Любомир Лазаров 11 6 29 29
    7 Мариела Гогова 5 7 26 26
    8 Георги Дамянов 664 8 25 25
    9 Емил Георгиев 41 9 22 22
    10 Николай Николов 777 10 16 16
    11 Кристиян Кръстев 71 11 14 14
    12 Пламен Иванов 89 12 14 14
    13 Николай Петров 99 13 0 0
    14 Цанко Вутков 7 14 0 0
    15 Милен Николаев 114 15 0 0
    16 Радослав Цветанов 45 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    МОТОКРОС КЛАС MX3-450
    кръг 1
    гр. Мездрея
    име фамилия състезателен № класиране точки общо точки
    1 Илиян Димитров 121 1 47 47
    2 Тодорин Янков 17 2 40 40
    3 Захари Томов 25 3 40 40
    4 Стефан Горанов 777 4 33 33
    5 Любомир Гайтански 4 5 31 31
    6 Павлин Първанов 34 6 30 30
    7 Венцислав Василев 58 7 25 25
    8 8 0 0
    9 9 0 0
    10 10 0 0
    11 11 0 0
    12 12 0 0
    13 13 0 0
    14 14 0 0
    15 15 0 0
    16 16 0 0
    17 17 0 0
    18 18 0 0
    19 19 0 0
    20 20 0 0
    Състезатели не завършили манша не получават точки.

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Искам да подам малко инфо.за този шампионат: Вече минаха два междинни кръга в Белоградчик и с. Рупци-Видинско при това при добра подготовка и голям интерес.Вече в тези състезания се включват 35-40състезатели и при това само от региона и смятам,че итереса към тоя спорт си възвръща и все повече и учасници и публика се увеличават с което смятам че сме на прав път с идеяна за този Шампионат.Предстоят останалите 3 кръга през Август месец и се надявам да се вклю и други очасници от цяла България да дойдат и да се включат в тези състезания а защо не и да приемат идеята и други състезания и да се присейдинят към нас. Календара за предстоящите състезания ги има във форума.

    Остави коментар:


  • savata-76
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    там сме но дано не ги местите много

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    Традиционен мотокрос с. Мездрея -2014г.
    12.04.2014г. и 13.04.2014г.


    ПРОГРАМА

    СЪБОТА – 12.04.2014г.- 1- свободна.

    10.00 ч. – 10.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    10.35 ч. – 11.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    11.10 ч. 11.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250
    11.45 ч. – 12.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450


    СЪБОТА – 12.04.2014г.- 2- свободна.

    13.00 ч. – 13.30 Свободна тренировка – клас 65сс/ клас 85сс
    13.35 ч. – 14.05 Свободна тренировка - клас МХ-2 /MX-1
    14.10 ч. 14.40 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-125-250сс.
    14.45 ч. – 15.15 Свободна тренировка - клас Непр./ МХ3-250-450сс.



    СЪБОТА – 12.04.2014г.- Квалификация.

    15.30 ч. – Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място – клас 65сс/ клас 85сс
    16.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас МХ-2 /MX-1
    16.30 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-125-250сс.
    17.00 ч. - Свободна +генерална тренировка, 3 обиколки за място
    - клас Непрофесионалисти/ МХ3-250-450сс.


    Забележка: Организаторите запазват правото за промяна на програмата.

    Остави коментар:


  • yamaha_69
    отговори
    От: Традиционен Северозападен Шампионат-2014г.

    1. Мездрея- 12-13.04.2014г.
    2. Мизия- 02-03.08.2014г.
    3. Ковачица- 09-10.08.2014г.
    4. Кула- 16-17.08.2014г.

    Състезанията ще се проведът в един формат,това е крайно уточнен калензар,като има опция за още едно състезание-Монтана-23-24.08.2014г. засега не потвърдено.Класиране по точки за всеки клас.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
X