Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Свий
Това е залепена тема.
X
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    От: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Да, и тази година ще има обучение за начинаещи, деца и юноши ! Първият курс ще се проведе на 19 и 20 февруари, като скоро ще пусна подробности !
    Подробности можете да прочетете в тази тема, а по-късно и тук ще пусна инфо !

Остави коментар:

• ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори

Първоначално публикуван от mirenazh Преглед на мнение
    Тази година ще има ли обучение за начинаещи за АТV? Кога и къде, какви са условията за записване? Моля за подробна информация.
    Да, и тази година ще има обучение за начинаещи, деца и юноши ! Първият курс ще се проведе на 19 и 20 февруари, като скоро ще пусна подробности !
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-01-11, 09:14.

Остави коментар:

• mirenazh
    отговори

Тази година ще има ли обучение за начинаещи за АТV? Кога и къде, какви са условията за записване? Моля за подробна информация.

Остави коментар:

• s_s1
    отговори
    От: До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Първоначално публикуван от MARVI Преглед на мнение
    Здравейте. Искам да попитам дали дете на 10 години може да участва в ATV шампионат? Попринцип ние се занимаваме с рали спорт, но наскоро купихме на брат ми АТВ и затова питам дали е възможно. Прочетох, че има клас junior, но каква е минималната възрастова граница? Детето има много хъс и му ври отвътре, но понеже по улиците не може да се кара, та поне ако може да се кара по състезания, ей така за кефа Благодаря предварително!
    Няма ограничение на минималната възраст. Но в клас мини джуниър има ограничение за макс. кубатура на двигателя-250 см3.

Остави коментар:

• MARVI
    отговори
    От: До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Здравейте. Искам да попитам дали дете на 10 години може да участва в ATV шампионат? Попринцип ние се занимаваме с рали спорт, но наскоро купихме на брат ми АТВ и затова питам дали е възможно. Прочетох, че има клас junior, но каква е минималната възрастова граница? Детето има много хъс и му ври отвътре, но понеже по улиците не може да се кара, та поне ако може да се кара по състезания, ей така за кефа Благодаря предварително!

Остави коментар:

• s_s1
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Еееее, не може да бъде Моркова да даде фира...това е абсурд, да не би да са затворили книжарниците в Търговище
    Не всичко е лепило!

Остави коментар:

• ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори

Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Между тренировките леко се разхождах из горичките берейки цветя с жълтия дзвер на жена ми, че моркова даде фира.
    Еееее, не може да бъде Моркова да даде фира...това е абсурд, да не би да са затворили книжарниците в Търговище

Остави коментар:

• s_s1
    отговори

След Възкресението Христово, да Ви е честито на всички мисля,че всички вече сме се подготвили за чалъндж къп-а, аз например правих три-разови тренировки, а някои мои приятели само дву-разови, защото обеда им нежно преливаше и се отичаше във вечеря, докато аз си тренирах по план: сутрин, обед и дълга тренировка за вечеря. Между тренировките леко се разхождах из горичките берейки цветя с жълтия дзвер на жена ми, че моркова даде фира. Та в този ред на мисли, ако гос'ин Кмета е още със самоходното шаси може да разнася скара бира по трасето. Ще му бъда мноого благодарен, че половин час да караш без почивка много нанагорно ми идва.

Остави коментар:

• brake
    отговори

Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
    Па не ме разбрахте правилно бре Зора ми е че няма да има кой да мина при все такива светила в групата. Та си търсим по калпава такава да се разпиша все някъде .

Ама пък може Христов да нареди едно по-гадно гьолче или пък пързалка та да има къде да закъсвате, че там му е силата на самосвалчето

Слабов шшшшшт за тактиката бре и за е...то шшшшшшшшшт.
    Митко,добре си беше ти докато участвах и аз,винаги имаш шанса да минеш напред докато ровя като диво прасе баира нагоре! В следващия кръг може отново да се появя на тепиха,че няма да оставяме сами старите бойни другари с тракторчетата!
    Тюркеджиев старши
    Последно редактирано от brake; 02-04-10, 08:24.

Остави коментар:

• Стефан Слабов
    отговори

Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
    Па не ме разбрахте правилно бре Зора ми е че няма да има кой да мина при все такива светила в групата. Та си търсим по калпава такава да се разпиша все някъде .

Ама пък може Христов да нареди едно по-гадно гьолче или пък пързалка та да има къде да закъсвате, че там му е силата на самосвалчето

ПП Споко ще има кого да задминеш .... обещавам (ако трябва ще се жертвам )

Остави коментар:

• kmeta
    отговори

Остави коментар:

• Tpunep
    отговори

Eх, Слабов Слабов при един автобус дЕца как да не се пропие човек, и все пак ако нещо не се оправите със Кмето, кво да правиш ша помагаме...

Остави коментар:

• Стефан Слабов
    отговори

Специално за Кмета ще променим правилника за клас "Адвенчър", но и там го чакат "хард-кетъринг" състезатели - Трите Пера и Генчев
    аааааааааа НЕ да се разберем - никакви промени на правилника!!! Кмета си го взимам при мен, той е част от тактиката на отбора
    Той не е от пиячите - той е от е..чите

Остави коментар:

• ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори

Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
    Е да ама Кмета кара ГОЛЯМА, ама много голяма четворка.....
    Специално за Кмета ще променим правилника за клас "Адвенчър", но и там го чакат "хард-кетъринг" състезатели - Трите Пера и Генчев

Остави коментар:

• Стефан Слабов
    отговори

Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
    Дали не си говорим за същото, но пък и нали все някой трябва да го прочете !?! Цитат от правилника за тази година:

ІІІ. КЛАСОВЕ

Състезателите се разделят в няколко класа в зависимост от задвижването на машините, пол и възраст на състезателите.
    • Клас Mini Junior – участници на възраст до 10 години. Няма ограничения за задвижването на състезателните машини.
    • Клас Junior – участници на възраст от 10 до 14 години. Няма ограничения за задвижването на състезателните машини. При желание на състезателя от клас "Junior" и разрешение от Организатора е възможно стартиране в клас "2WD" или "4WD".
    • Клас Жени – Няма ограничения за задвижването на състезателните машини.
    • Клас "ADVENTURE" - за любители и начинаещи без ограничение в кубатурата, машини със задно задвижване.
    • Клас 2WD– машини със задвижване само на задния мост.
    • Клас 4WD – машини със задвижване на четирите колела.
    Е да ама Кмета кара ГОЛЯМА, ама много голяма четворка.....

Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
X