Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Конкурс за модератор на форума

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Sofia
    отговори
    То като гледам голяма част от форумците позеленя, и ти, Жоро, също! Честито!

Остави коментар:

• Жоро Хаджиев
    отговори
    Верче, вместо да вземеш да порастнеш, от ден на ден гледам, че ставаш по-зелена!
    Честито!

Остави коментар:

• VE LA
    отговори
    Благодаря!Надявам се да ви бъда полезна с информация за състезанията!

Остави коментар:

• alex_markov
    отговори
    Първоначално публикуван от Венцислав Петров
    Уважаеми участници във форума. В частта за 4х4 състезания този форум има нов модератор и новия модератор е дама!

Мисля не е необходимо да представям г-жа Вера Лагадова тя е достатъчно известна на всички, които имат нещо общо с 4х4 и офроуд състезания.

Моля всички да се стремим да създаваме по възможност най-малко работа на модератора и да я улесняваме в работата и.
    Поздравления и успех

Остави коментар:

• Дявол Коледа
    отговори
    Дявол Коледа

Отличен избор поздравления

Остави коментар:

• Венцислав Петров
    отговори
    Уважаеми участници във форума. В частта за 4х4 състезания този форум има нов модератор и новия модератор е дама!

Мисля не е необходимо да представям г-жа Вера Лагадова тя е достатъчно известна на всички, които имат нещо общо с 4х4 и офроуд състезания.

Моля всички да се стремим да създаваме по възможност най-малко работа на модератора и да я улесняваме в работата и.

Остави коментар:

• mitkov
    отговори
    благодарим за доверието
    и за високата оценка

Остави коментар:

• Венцислав Петров
    отговори
    Тъй като този форум основно се пълни от мнения свързани с Ендуро и 4х4 състезанията, негови модератори ще бъдат модераторите на тези два форума. Т.е. Първите модератори тук са Mitkov и Краси, да не говорим че те се справят перфектно с управлението на форума Мотори и АТВ което се надявам че и тук ще е така.

Остави коментар:

• alex_markov
    отговори
    Модератор (Звучи Гордо) в раздел организирани мероприятия - Най-не организираният човек - Аз - звучи смешно
    В раздела има и състезания - аз съм се Заклел Никога (много тежка дума която обикновенно не използвам, но поне до сега съм го спазвал и не съм се състезавал) да не участвам - Какво излезна - Не ставам за тази работа (Пък и съм мързелив).
    Но винаги ми се е искало да съм в Зеленичко, така по-гот изглежда Жалко че няма да стане (Освен ако не ме направят Почетен Модератор)

Остави коментар:

• zzlatev
    отговори
    Блрагодаря за доверието, но и аз като Митко ще си направя самоотвод. Работата ми е доста динамична и няма да имам нужното време за една наистина сериозна работа по толкова обширен форум. Пък и ще съсредоточа усилия към темата на нашия клуб и две дини под една мишница май ще са ми много . Но Алекс Марков е универсален пътешественик и е много подходящ според мен.

Остави коментар:

• ДиДжейДавел
    отговори
    Първоначално публикуван от Tsanko_D
    Аз предлагам Алекс Марков.
    Твърдо и аз за Алекс Марко,Стефан и Яро!

Остави коментар:

• Цанко
    отговори
    Аз предлагам Алекс Марков.

Остави коментар:

• Sofia
    отговори
    Жалко, щото ти си най в течение с предстоящите събития и поддържаш най-близък контакт с организаторите.

Остави коментар:

• Митко/fulda/
    отговори
    Изключително съм поласкан от доверието Ви

НО ! За мое съжаление / или радост / нямам нито възможността , нито времето да модерирам този интересен раздел от Форума
    За което , моля да ме извините

Остави коментар:

• Дявол Коледа
    отговори
    Дявол Коледа

Ама и аз съм една склероза разбира се че Фулдата е най-добрата кандидатура за състезанията аз съм за него

Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
X