Обява

Свий
Няма добавени обяви.

10 години по-късно. Перевал Дятлова.

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• I.Stoyanov
    отговори
    От: 10 години по-късно. Перевал Дятлова.

И кО станА с тиЯ снимки сЯ

Остави коментар:

• п-к A.Moralez
    отговори

Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Това е провокация! Бях скапан от една китайка в самолета, и веднага щом Хеликоптера ме хвърли при Моралес, се мих с течност за чистене на оптика. Тоньким слоем! Иначе изобщо не изглеждам така, ами млад, строен, и въобще!
    Да, и НИКОГА не сядайте в самолета до китайци! На връщане беше още по-лошо, с дебел китаец. Тия чудни хора се държат сякаш са сами в нужника. В компанията на чашите и смартфоните си. Даже тежко професионалните руски стюардеси понякога се колебаят. Над 40 знаят само китайски, или каквото аз си представям за китайски. Под 40 знаят английски в разни странни форми, но пък се държат като американски пубертети. Двете им форми са еднакво гнусни.
    о!ты живой-здоровый!а то пропал куда-то после перевала.инопланетяне не уносили тебя никуда?

Остави коментар:

• п-к A.Moralez
    отговори

о!ты живой-здоровый!
    Последно редактирано от п-к A.Moralez; 21-08-18, 10:26.

Остави коментар:

• turtey
    отговори

Искаш ли монитор не каза.

Остави коментар:

• bojitch
    отговори

Защо, бре? Какъв е проблемът?

Остави коментар:

• Стефан
    отговори

Мда. Номерът със снимките не минава((
    Съседът - компютърджия бил на море. Утре ще мисля кого да товаря с тъпите си проблеми.

Остави коментар:

• Стефан
    отговори

Това е провокация! Бях скапан от една китайка в самолета, и веднага щом Хеликоптера ме хвърли при Моралес, се мих с течност за чистене на оптика. Тоньким слоем! Иначе изобщо не изглеждам така, ами млад, строен, и въобще!
    Да, и НИКОГА не сядайте в самолета до китайци! На връщане беше още по-лошо, с дебел китаец. Тия чудни хора се държат сякаш са сами в нужника. В компанията на чашите и смартфоните си. Даже тежко професионалните руски стюардеси понякога се колебаят. Над 40 знаят само китайски, или каквото аз си представям за китайски. Под 40 знаят английски в разни странни форми, но пък се държат като американски пубертети. Двете им форми са еднакво гнусни.

Остави коментар:

• п-к A.Moralez
    отговори

у них хозяин есть.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от п-к A.Moralez; 19-08-18, 20:02.

Остави коментар:

• Bogoljub Gagic
    отговори

Първоначално публикуван от п-к A.Moralez Преглед на мнение
    снимки имам,но не мога да ги публикува
    Военная тайна?

Остави коментар:

• п-к A.Moralez
    отговори

снимки имам,но не мога да ги публикува

Остави коментар:

• Джоу (x3mrjoe)
    отговори

Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    ...
    Обаче културологичен шок в Русия?
    Еее, барем изчакай впечатления и снимки де !
    Последно редактирано от Ясен; 19-08-18, 00:07.

Остави коментар:

• turtey
    отговори

Монитор ще ти подаря. Само някой да го вземе от къщи. Хубав е.

Обаче културологичен шок в Русия?
    Последно редактирано от Ясен; 19-08-18, 00:07.

Остави коментар:

• Ясен
    отговори

реално ли имаш нужда от монитор? През хамърхед ще е занимавка.

Остави коментар:

• Стефан
    отговори

Още малко, да махна снимките, на които не се вижда хептен нищо, и да си спомня за какво са останалите. А то сами по себе си - всичките са безсмислени.
    Че и мониторът любезно умря, и сега ще ги боря през оня хамърхед, който пък грее безобразно.
    Пак тогава ще се свържа с оператора, който пишеше и трека, освен битовите глупости.
    Прощавайте, разбира се, за забавянето. Кому - как, а за мене това е културологичен шок. Не знам дали е въпрос на редките пътувания, на възрастта, или на мирогледа. Но е.

Остави коментар:

• Стефан
    отговори

На мястото, по нашите мерки, офроуд особено няма. Къси стръмни откоси, камънак. Лошото му е, че се сам се свлича. Камиончето не върти колелата, а пеизажът се променя. Каменопад, и сам заминаваш с него. Неразбираема година - жега, и сухо. Мансите също се оплакват. Освен от градските бракониери, и от времето.
    Комарите и зверските мухи не ги хапят, изобщо. Ние се пръскаме непрекъснато с няква смрад, и даже помага три минути. После сам се шамаросваш по лицето, и пръска кръв. Тече в ръкавите, под яката, в палатката уж ги няма, ма нахлузваш ръкавиците, за да не не боли много.
    По голяма нужда - не си струва по друго време, освен между 2 и 4 нощеска. То пак е светло, ма тогава им било студено. И верно - изобщо не ти откъсват нищо, най-много да ти станат тесни панталоните от няколко комара, това не се брои. Не пищят, и не бръмчат като нашите, просто внезапно ставаш грапав. Което вярно - и до алергозани не се стига.

Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
X