Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Банерните реклами на форума

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Банерните реклами на форума

Провокиран от това мнение: http://www.offroad-bulgaria.com/show...81#post2356981
    реших днес да "поразцъкам" банерите, които ми поднася форума.

Затова отварям тази тема за да споделим това-онова за линкове, на които сме "кликали".

Този линк /банера е със скиор/ ме отведе до абсолютно празен форум. А от толкова време се рекламира... Даже не са се постарали да попълнят FAQ. Чудна работа...
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

От: Банерните реклами на форума

Нали си плащат, да правят каквото искат .
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

Коментар

Колкото и да изглежда невероятно нещата са всъщност много прости... Някой, някъде е спечелил по някой евро проект субсидия за изграждане на "младежка социална медия"... примерно... После му търсят резултат... Как го търсят... еми като гледат Гемиус... Какво показва Гемиус..., показва импресии... И работата се завърта... Единственият проблем е, че такива проекти са си за жълти стотинки...

Голямата реклама, за големите пари, се плаща на "големи" медии...
      VPetrov.photography

Коментар

Офф вече не е ли голяма?

Интересно ми стана защо поне в този форум не са регистрирани 20-50 участника, защо няма теми, па макар и кухи.
        Тези, които вземат субсудии за площ поне разорават земята.

Преди време бях кликнал на онова чудо, което е голяма колкото чаша за чай и ти зарежда разредения акумулатор, за да запалиш и разни други лапнишаранковски истории. Там работата ясна-все някой ще се върже.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Коментар

Аз по-горе голяма съм я сложил в кавички... ;-) Иначе да, Офф-групата като импресии е направо лидер... Но... големите реклами нещо я подминават... Той Владо е по наясно с тия работи и може по-добре да ги обясни... Това което аз съвсем логично си мисля е, че общо българският пазар на реклама е доколкото съм запознат примерно 200 - 300 милиона годишно... Има някаква логика, процентно от тази сума да се харчи от рекламодателите в медии, според това колко процента от читателите "държи" дадена медия... Явно не е тази логика друга е, но нея аз не я разбирам...
          VPetrov.photography

Коментар

лукойл рекламират по техни данни за 80млн.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

Коментар

Да се чувстват поканени, ще получат възможно най-добрите условия и изключително добро отношение. Обещавам и лично, само там да си наливам бензин... Иначе като си говорим за реклами, ето, по повод на днешната дискусия вече има и реклама по мой вкус... Одобрявам и препоръчвам, какво..., всеки да се сети сам... (не е гоблени...)
              VPetrov.photography

Коментар

Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                .... Одобрявам и препоръчвам, какво..., всеки да се сети сам... (не е гоблени...)
                Имат поръчка
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

Коментар

Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Да се чувстват поканени, ще получат възможно най-добрите условия и изключително добро отношение. Обещавам и лично, само там да си наливам бензин... Иначе като си говорим за реклами, ето, по повод на днешната дискусия вече има и реклама по мой вкус... Одобрявам и препоръчвам, какво..., всеки да се сети сам... (не е гоблени...)
                  Видях го и с удоволствие разглеждам снимките и като ми остане време чета по малко.http://www.ecovapor-tips.com/bg2/Ети Ето една откровена измама. Писах им рецензия в сайта, но не я публикуват.
                  Последно редактирано от s_s1; 05-12-13, 13:59.

Коментар

Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    http://www.ecovapor-tips.com/bg2/Ети Ето една откровена измама. Писах им рецензия в сайта, но не я публикуват.
                    Абсолютно същото направих и мен естествено не публикуваха. Чета и не вярвам на очите си, възможно ли е толкова нагло да се лъже.

Коментар

Майстор над майсторите:

http://vitaminl.tv/video/1602?ref=fbs
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

Коментар

Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Майстор над майсторите:

http://vitaminl.tv/video/1602?ref=fbs
                        Мммдааа интересен подход за реклама, да вземеш пичуете дето са stunt riders, да покажат колко е здрав тоя "пистов бегач"
                        Последно редактирано от valdivladi; 12-12-13, 09:33. Причина: пунктоация
                        "Bis dat qui cito dat"

Коментар

Още 1 банер водещ до сайт в разработка: http://www.vodnilegla.com/?utm_sourc...mpaign=etarget
                          А аз се бях засилил да си купувам.

Коментар

Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            ... Ето една откровена измама. Писах им рецензия в сайта, но не я публикуват.
                            Че там коментарите каточели са писани от един и същи човек. Как да пуснат друго нещо?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

Коментар

Отново се сетих за тази забравена тема. Вече свикнах умишлено да цъкам на всякакви банери. И така цъкам на банера на оффмедията. Отваря ми се страницата, но върху нея ми се показва друг правоъгълник с някаква тъпа реклама, който ми пречи да видя статията. В горния десен ъгъл има "Х" за затваряне на страницата. Цъкам иии не се затваря... "Не съм уцелил..." си казвам. Цъкам пак и най-накрая се затваря, но компа ми зависва. Гледам, че са се отворили още 2 други прозореца единия на някакъв сайт за соц. проучвания, а другия рекламен на банка. Та въпроса ми е: как да цъкам, за да затварям прозорци и да не ми се отварят нови?

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                              X