Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аудио регулатор, потенциометър и аз незнам какво точно...

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

Извинявам се, че близо 10 години по-късно възраждам тази тема, но имам абсолютно същия проблем и съм много объркан, не знам какво да правя. Ако някой може да ми разтълкува горенаписаното, бих бил страшно благодарен!

Коментар

Намираш стара компютърна мишка и ползваш енкодера от колелото ако успееш да го разпоиш. Ако си баровец - поръчваш си го същия от фирма за електронни части и сменяш.
      davc: А-бе, на исландски - свиня, svinia ли е!

Коментар

Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ако си баровец - поръчваш си го същия от фирма за електронни части и сменяш.
        Хахаха ако си баровец в сервиза - срещу 10-12 лева енкодер и труд и си готов... свалят ги от авторадиа---не си струва да разваляш мишката

Коментар

Баси, той струва лев или два ако е от хубавите, какво му се борят да го свалят - еле па от авторадио?
          davc: А-бе, на исландски - свиня, svinia ли е!

Коментар

Толкоз струва - ама ги няма - а развалени и изтърбушени радиа пълно....

Коментар

Че са дефицитни, дефицитни са. За да се сдобие човек с такъв енкодер, трябва да си направи труда да се разходи до някой магазин за електронни компоненти, да го поръча онлайн и прочие почти непосилни задачи. Уви, не ги продават в хипермаркетите и моловете...
              Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Че са дефицитни, дефицитни са. За да се сдобие човек с такъв енкодер, трябва да си направи труда да се разходи до някой магазин за електронни компоненти, да го поръча онлайн и прочие почти непосилни задачи. Уви, не ги продават в хипермаркетите и моловете...
                Ами уморително е да обясняваш основни неща на разбирачи...
                Специално за Иццо - да в магазините имат един два модела но по традиция не стават - я оста ще е по дълга я краката ще се по друг начин абе....
                Долу горе магазините за електроника силно оредяха - специално за Софията останаха Кацарски Елимекса и оня там в центъра забравих му името и...
                иначе в нета (алито) наистина има... Ама поръчвай чакай.... кой ще ти чака един месец?
                ТМЕ - има неподходящи... уж идва до седмица и струва няколко левчета ама доставкатааааааа....
                А клиента иска веднага
                А всеки сериозен и уважаващ себе си майстор има едно килерче със всякаква скраб... и вади вади вади.....

Ама пък от друга страна пък - може и да не съм прав...

Коментар

Според теб, това което се предлага по магазините не пасва, но това което ще бъде извадено от някоя скрапирана техника ще е точно това което търсиш? Хм... Хайде малко по-сериозно и обективно.
                  Освен изброените от теб, два магазина, има още десетки, като си пропуснал, вероятно несъзнателно си пропуснал и най-големият и зареден магазин - Комет.
                  Да споменавам ли за Фарнел? Хайде да ги спомена, че както се разбра си зорлия. Е, доставката им е от порядъка на 24 до вратата ти. А рекордът им ако си спомням добре, беше 12ч. Това от английският им склад...
                  Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                  X