Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми инфо за каст устройствата

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Трябва ми инфо за каст устройствата

Както се разбира искам от андроид телефон да си пускам на телевизор. Примерно клипове,филми... .кои устройства са по-добри. Телевизора какъв трябва да е. Абе тънкости които да знам.
    Има някакви хромкаст,еникаст,миракаст...
    Sent from my Nokia s fenerche

Телевизора незнам какво точно трябва да поддържа,но инсталирам миракаст на телефона и пускам всичко от телефона директно на телевизора.

Ако ползваш само ютууб,не ти трябва нищо освен телевизора да има ютууб,моя телевизор няма андроид и въпреки това,работи със всичко и всички устройства,някакво 42 инча сони KDL 42 BRAVIA

п.п ще трябва да смениш нокията с фенерчето!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 г.
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

Коментар

Нокията е бъзик.
      Имам два по стари тв, които си имат хдми и си работят. Няма смарт,няма андро. А директно с туба май кълвеш текст през дистанционно,което не е хуманно.
      Ясен ми е принципа,ама да не е да взема и да се окаже че другото е в пъти по-добро.
      Sent from my Nokia s fenerche

Коментар

Трябва ти "смарт бокс" - включва се към HDMI и прави телевизора "смарт". Гледай като купуваш да е с клавиатурка а не да ковеш текст по дистанционното.
        По продавалника има колкото искаш, ама не давай повече от 100 лева .

Коментар

Щом имаш hdmi слагай смарт бокс с wifi същото е ,че и в някои случаи и по добре.

Когато екстрите са вградени в тв има две предимства при мен.
          1.Ползваш едно дистанционно
          2.Имаш достъп до дистанционното освен през инфраред,така и през wifi мрежата.

Второто давам пример,легнали сме си,децата надули телевизора към един през ноща...не е нужно да ставам и да ходя срещу телевизора да хване дистанционното.

От спалнята цъкам през локалната мрежа и заспивам.А те разбират,защото на телевизора им изписва кой го управлява и се сещат че са прекалили
          Последно редактирано от Roninn; 24-08-20, 09:24.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 г.
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

Коментар

Ето това

Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200824_164820858~2.jpg Прегледи:0 Размер:191.3 КБ ID:6638346

ми пристигна преди няколко дни, но не знам защо го бяха спряли от Митницата, та в петък се разправях с тях.

Телевизора ми е дърт и, понеже не знам кога ще отделя 1000лв за нов, си взех тази джаджа, като специално търсих да е и/или 5GHz, защото пък миналата година едно от нещата заради които си избрах точно този телефон с който съм е, че има и Wifi Direct, което пък ме устройва перфектно за директна визуализация на голям екран ако нещо ми е интересно на момента и е подходящо за това.
            Трябваше ми точно такава, без връзка с интернет, за да показва само това което пускам през телефона, въпреки че в упътването пише, че май има и директна връзка с интернет, а и некъв кабел в комплекта, който не знам за какво е.
            Преди доста време един приятел имаше такава, поиграхме си, и ми хареса, но беше прост Miracast без кабели, само с директна връзка с устройството което предава.

Нямам време да се занимавам с джаджата, та още не съм я пробвал.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

Коментар

• Roninn
              Roninn коментира
              Редактиране на коментар
              Аз май това съм го пробвал,внимавай да не го огънеш и счупиш,лесно е!Аз го натроших и после управях

• Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Мисля да го забия в единият HDMI и да не го барам докато не махна телевизора, но първо ще трябва да видя дали и как бачка.
              Така или иначе мен ме интересува само Miracast, а ако има друго ще е бонус.

Ползвам chrome cast на три различни телевизора. Необходим е HDMI и WIFI. Каст-ва от аднроид, РС и МАС, филми, клипове, музика или като втори екран на РС.

Коментар

Как се справят вашите кастващи джаджи като им дадете да кастват от телефона 4К? Язе ползвам распбери с либреелек и честно казано се замотва. Ако пусна каст директно от телефона към телевизора, има едно забавяне около 0.25 секунди, което си е достатъчно да осере усещането, особено при realdrift или подобна игра.
              42

Коментар

Не съм ползвала от телефон 4К. Hо-новите устройства го поддържат. Kато слушам геймърите младежи около мен, каст за игри не е геймърско
                Последно редактирано от Primrouse; 29-08-20, 09:24.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                X