Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

Царския път е ясен обаче заради папата ще е затворен и доколкото разбирам от съобщението

Обходният маршрут в посока Бургас е от пътен възел „Пловдив-Запад“ при 119-ти км на АМ „Тракия“ по път I-8 към с. Поповица, а след това по път II-66 Поповица - Чирпан към пътен възел „Плодовитово“ при 165-ти км на АМ „Тракия“, и обратно за пътуващите към София.

точно участъка през Труд ще е недостъпен. Папата щял да ходи и в Раковски според вас пътя за Брезово дали ще е отворен.
    Някой минавал ли е по тези пътища скоро добре ли е пътя или да тръгвам с тойотата
    Знам че алтернативата е Хасково-Казанлък-Карлово обаче тук ще си ползван половината магистрала
    п.п. Кофтито е че не пишат до кога ще е затворен след обяд - пише до приключване на събитието
    Прикачени файлове
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

От: Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

Минавал съм през Свежен преди 3 години точно от Карлово към Хасково.
    По това време асвалта беше в добро състояние. Пътя е много живописен.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

Коментар

Красив маршрут с поразбит асфалт, но проходим за всяка кола.

Коментар

Минах два пъти днес през Труд и Граф Игнатиево - в 12,00 и около 13,30ч. Беше пълно с полиция, но отворено, включително и магистралата.
        В миналото ще остане, каквито сме били...

Коментар

В едната посока минах към 15.30 навигацията показваше отворен път без забавяне , беше отворено но наистина имаше полицай на всяко черно пътче.
          Явно чакаха да затварят
          На връщане още в Песнопой навигацията показа +20 минути между Труд и Графа и реших да не рискувам, наистина има доста дупки и неравности но се минава с повишено внимание , след Брезово се оправя.
          Пътя е готин и за разходка ,за малко да спра и за гъби мисля че по тези поляни щеше да има

Благодавя на отзовалите се!

п.п. Горките полицай голям го я*оха , ако градушката в дето ме валя е паднала и там , добре че беше един навес да се скрия
          088455338две
          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
          Джамбазов 2010г..

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
          X