Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Що пък реши, че ВИПа е в задната?
    Щот той кара. А зад него тоя дето си гледа телефона е един от зам-овете му.

ПиАр-ката явно са я настанили на третия ред седали, да не досажда.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

Що пък реши, че ВИПа е в задната?
      Щот му виждам задния анфас да седи на мястото отдясно, което шофьорът от НСО услужливо поднася към всяко изпреварвано МПС
      Призываю французов стать на колени и покаяться за белого мерзавца Дантеса, застрелившего простого русского нигру Пушкина!

Коментар

• Винаги има вип, този път може да е отпред, а тия поемат удара, изотзад
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

Винаги има вип, този път може да е отпред, а тия поемат удара, изотзад
          Това, което се вижда за тия отзад е, че не ебават да слагат колани даже след приключението на простата п@тка

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (80).png
Прегледи:519
Размер:387.4 КБ
ID:6616530
          Призываю французов стать на колени и покаяться за белого мерзавца Дантеса, застрелившего простого русского нигру Пушкина!

Коментар

• veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Така става с всяка патка, дет не си и ковнал плавниците, ако овреме не си я шатнал

• icos
            icos коментира
            Редактиране на коментар
            Види се охраната на виповете е сигурна колкото превенцията срещу коронавируса. Или ръсенето със светена вода, да речем. Некви неизвестни те снимат как нанкаш с пищов до главата(ей богу, наистина не схващам идеята. Ако потенциалният убиец не си носи собствен може би да ползва служебен?) Моташ се нанам-навам с охрана, която те бута силом едва ли не под тировете. И на всичкото отгоре си оставил един стотинакилограмов глиган зад гърба си без колан, та ако стане нещо като челен удар да излезе барабар с премиерското тяло чак през предното стъкло...

• veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Добива сериозен наклон, ма със сигурност от гавазите нищо не зависи, не биха и оцелели, ако продумат, съдейки как коскоджамити министри ставаха разсилни и глашатаи. А и да фотографират .. Поглед отгоре ще да е

• Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

Това, което се вижда за тия отзад е, че не ебават да слагат колани даже след приключението на простата п@тка

Име:Screenshot (80).png
Прегледи:519
Размер:387.4 КБ
ID:6616530
          Тия дни ще ме вози колега - бивш командир на група за задържане, известно време е бил и шофьор на пилотна кола в кортеж на ВИП дирници. Ше го питам къв е смисъла от подобна диспозиция.
          NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
          Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• Просто випа не е вип. Иначе професионалната охрана не е проста работа, ако и често да е изпълнявана от прости хора.
            Всеки трети е шести

Коментар

• Тоя смешник Папазов винаги ми е бил антипатичен с фалшивите си преструвки. Бил съжалявал, а накрая се вижда как се изживява като тъпа мутра...

https://www.vesti.bg/bulgaria/hvanah...-pytia-6111342
              Човек не знае, когато печели какво губи и когато губи, какво печели!

Коментар

• Ми не е смешник. Имаше го и в другата тема, ма не, идеалист бил, дрън дрън, какъв да е в клуба ,,народен
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

• На тия трябва да им дам да изчистят мойто комби,поне да свършат нещо полезно.

Комбито да се бута с дьрт железен камион файда няма,може да впечатлиш някой с Голф ма тоя с камиона му е все тая за тенекийките ти па ако ще да са 3 тона.

Не подценявайте третия ред седалки на тия,място има колко искаш и седалките са удобни,нямаш врата и не се сваля прозореца,другото си е там.

Играят си,а какво трябва да се прави едно време се учеше в Германия и шофьорите им бяха шофьори,а не да кара като тъща ми / кой иска снимки ?/
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

Коментар

• Абе Нощните Вуци на Пу откога се ползват с дипломатически привилегии у нас? Ей тоя чоткий поц с трайка, който ме превари невъзмутимо отдясно имаше отпред светлини като на НСО

Коментар

• icos
                      icos коментира
                      Редактиране на коментар
                      Естествено че не е. Преди това минаха и други оптимизатори, но точно тоя брадат пийч с байраците, тужурката-залдостановка и мигащите синьо- бели ламби ми дойде в повече.

• davc
                      davc коментира
                      Редактиране на коментар
                      Никви права нямат (разбира се). Ма са вуцИ на джуджето (и нали тук - курица не птица...)!

• icos
                      icos коментира
                      Редактиране на коментар
                      .................

• Чиста форма на слабоумие и олигофрения!!
                    ''Странно защо'', срещана често в пътния трафик на България

Коментар

• Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Този клип не е ли достатъчно доказателство за да се припише на ТИР-аджията опит за убийство?

• BENZBOSS
                      BENZBOSS коментира
                      Редактиране на коментар
                      Аз пък предлагам да ги оставим Господ да ги накаже такива 😆

• Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Този е в камион, дето празен тежи 18 тона. Може да избие много хора преди да го настигне справедливостта.

• Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    Ъъъъ...мисля в тази тема покрай катастрофата с кортежа на една тъпа кърджалийска п@тка беше станал въпрос за професионализма на НСО. Там защитни тактики на каране и прочее шитня. Та случайно попаднах на тази му визуализация, на която очевадно се вижда как пилотната кола очевадно си кара спокойно в лявата лента, докато колата с вери импортмънт персоната очевадно се бута надясно у простолюдието, рискувайки да захапе някой калник или да се надене в някой камион, неразбрал намека. При това се бута надясно при изпреварване, през останалото време не. Ке паса, дето се вика? Бойко е забравил, че вече не е бодигард или що?
                    ВИП-ът иска като пътува да гледа чисто пространство пред себе си, което предстои "да покори" (а не калниците на съпровождащия да му се пречкат на кръгозора...).

ПП затова и седи на предния ред
                    Последно редактирано от jkd; 30-06-20, 02:35.

Коментар

• Айде да се изложа сам в темата.клипа от 2.2 минута.Карам без да мисля,всъчщност мисля си за моите работи,бързам да стигна до адрес,да видя кой къде работи...толкова се бях замислил,че чак и полицаите щях да подмина.Даже лелята с колата дето спря,си викам,тя що кара срещу мен ???Добре че съм по голям от нея...резил,срамувам се!

https://youtu.be/qpCXT1BY3kw

Случват се и такива работи,баси.Имам си и глоба разбира се!

Та за шофьорите в Пловдив,ние се оглеждаме и в еднопосочна улица в двете посоки,даже и отгоре също !
                      Последно редактирано от Roninn; 06-07-20, 14:06.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 г.
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

Коментар

• Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        ВидИото е частно. Трябва да го направиш държавно.
                        - Не подскажете ли в который концлагерь нас везут?
                        - Не знаю, не интересуюсь политикой.

Коментар

• Roninn
                          Roninn коментира
                          Редактиране на коментар
                          Корегирано!

• Roninn коментира
                        Днес, 14:23
                        Корегирано!
                        Ама друг път:

Име:123456.png
Прегледи:116
Размер:14.1 КБ
ID:6620803

- Не подскажете ли в который концлагерь нас везут?
                        - Не знаю, не интересуюсь политикой.

Коментар

• disko04
                          disko04 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ронин е размислил дали да се самокритикува... ;-)))

• Roninn
                          Roninn коментира
                          Редактиране на коментар
                          На мен ми говори на Български.

Има някакъв дерт,сменям на обществен,даже една чавка се появява.Излизам и влизам пак,отново е частен.

• disko04
                          disko04 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Кой "български" искаш?

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
                      X