Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 години след срока

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: 4 години след срока

Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
    Здравейте, искам да попитам , че открихме старо свинско месо във фризера на около 3 години ставали за консумация. Сложили сме го в пликове и сме го затрупали със други продукти. Знам, че има периоди за съхранение на продукти и особено на меса. Благодаря предварително
    В казармата ядохме консерви с 10 години изтекъл срок на годност и дълбоко замразен коч от 1968 година . Това 1988 година Нищо му няма на месото.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Коментар

През 92-92г. майка ми търгуваше с едни консерви от гр. Левски, изтекли преди 2г. Даде ги в тогавашното ХЕИ. От там върнаха становище с удължен срок още 2 години. И това без всякакъв рушвет. все пак бяха социалистически.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

Коментар

Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        На кво я хвана?
        На српска плескавица.
        Когато човек нe чувства привързаност, той е постигнал освобождение!

Lancia Delta HF Integrale Evolucione

Коментар

Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
          Здравейте, искам да попитам , че открихме старо свинско месо във фризера на около 3 години ставали за консумация. Сложили сме го в пликове и сме го затрупали със други продукти. Знам, че има периоди за съхранение на продукти и особено на меса. Благодаря предварително
          Ако няма сланина много по него,защото именно тя почва да гръни и съхранение при -20 не е проблем.При дълбоко замразяване на -60 вече и меса със сланина не е проблем да се ядат.Проблема е че всички белтъци са избягали и месото е без вкусови качества.В казармата имахме замразени говежди четвъртини със син печат 1962г.Познай кво им се случи.Така че,слагай подправки и действай.

Коментар

Да бе, избягали белтъците. Нищо им няма от замръзване.
            Кредитна политика по davc: Добър дълг е като си взема яхта на вересия, лош дълг е като я гепят данъчните. (Или Гагич...)

Коментар

След повече от 3-4 месеца настъпва прекристализация и дребните кристали се превръщат в едри.Именно в тоя процес мисля,че изчезват всички вкусови качества наред с част от белтъка.

Коментар

Ако не се гътнеш от ботулизъм, значи става.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

Коментар

Първоначално публикуван от hurbo Преглед на мнение
                  След повече от 3-4 месеца настъпва прекристализация и дребните кристали се превръщат в едри.Именно в тоя процес мисля,че изчезват всички вкусови качества наред с част от белтъка.
                  Вкусовите (или изобщо кулинарните) качества намаляват ама хранителната стойност няма кой да я отнеме. Веществата си остават същите, просто вече са скъсани някои надмолекулни връзки. Впрочем същите, които се късат и при готвене.
                  Кредитна политика по davc: Добър дълг е като си взема яхта на вересия, лош дълг е като я гепят данъчните. (Или Гагич...)

Коментар

Първоначално публикуван от hurbo Преглед на мнение
                    В казармата имахме замразени говежди четвъртини със син печат 1962г.Познай кво им се случи.
                    Само да вмъкна- пращали са ме старши на артелния камион до "Брънковци". От там сме товарили точно такива четвъртини, само че на нас казваха, че са бизонски...
                    Человек, който, бидейки изобличаван, остава твърдоглав, неочаквано ще се съкруши, и не ще има за него изцеление.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 15:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                    X