Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трисезонни обувки за Рила и Пирин

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: Трисезонни обувки за Рила и Пирин

Бих си позволил да предложа обувките на Meindl. Кожени, много удобни, има с гумен борд. Със сигурност непромокаеми и много здрави. Стават за планина през всички сезони, разбира се като изключим високата планина през зимата, където си трябват много твърди технични обувки. Бих могъл да дам и по-подробна информация, ако има интерес. За бюджетни...незнам как да ги определя то си е индивидуално. Тези са от порядъка на 200 +\-. За мен в планината от обувки и раница не се пести, защото все пак трябва и комфорт за да е удоволствието пълно.

Коментар

Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Я едно питане. "Планика" читав избор ли е за три и четирисезонни обувки? Имайте предвид, че повече от 90% ще се носят в градски условия.
      Повече от читав избор, защото условието ще изяде подметката за отрицателно време. Мисля, че в случая кубинки или боти в комбинация с топъл чорап ще свършат повече работа.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

Коментар

Някой може ли да сподели впечатленя от Адидас GSG-9 или HAIX Ranger модела? Иска ми се висока обувка, който да ползвам и лятото. Някак не върви в топлото да ползва бозавите зимни ,,Криспи", модел ,,Канада"...Та, колебанието ми е между Адидас и Хаикс.
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
        X