Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми въздушна пушка

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: Препоръчайте ми въздушна пушка

Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    Какво искаш да кажеш, че дулната скорост важи за всички? Защо е важна звуковата скорост?
    Висока скорост и лек проектил, вее се. Демек хваща по някое време, на където си поиска заради това поради, което летят самолетите...и друсат
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

Коментар

От: Препоръчайте ми въздушна пушка

Темата ми помогна да стесня възможностите и съобразявайки заложения "бюджет" да реша. Мислех да ходя до София,но стигнах само до В.Търново.
      И така, след "умуване" и консултации "скочих" на една въздухарка -Cometa fenix gp 4.5mm. и първите впечатления са добри. Монтирах руска оптика 3-9х40.
      А днес на улицата говорих с нашият "косажия" и милият, как само се вживя във величайша роля-срокове, документи,глоби от 500лв. и т. н.
      Изтърпях го защото всеки има нужда от "моментна слава", а се познаваме отлично - петък ще пусна бумажката за уведомление въпреки, че 20 дж. не ги хваща режима. Спокойствието ми е ценно.
      (Идеята е да не се случи някой надъхан младок да ми губи време и нерви.В рамките на общината няма такава опасност - всички се познаваме.)

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
      X