Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на надежден кучегон за носене от жена!

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

Единствените случаи, в които нося газена плякалка с пиперени патрони е когато караме колело извън града, заради песовете на пастирите, нихната м@м@. Устройват си редовно забавления от сорта "да видим колко бързо може да върти педалите велосипедистът"
    Как и полагается негру, Пушкин нигде толком не работал и писал рэп. Погиб в перестрелке...

Коментар

• ivo-police
      ivo-police коментира
      Редактиране на коментар
      А виждал ли си какво става когато със супер кучегон попаднеш на глухо куче ....само като се сетя и почвам да се смея самичък като лудите.

• icos
      icos коментира
      Редактиране на коментар
      Аз обикновено ползвам кучегон четиридесет и четвърти размер подметка, досега не съм попадал на толкова глухо куче

• ivo-police
      ivo-police коментира
      Редактиране на коментар
      Ееее моята подметка е доста по малка 38 размер ли беше или калибър ,не знам как му викат вече.

Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    ... Устройват си редовно забавления от сорта "да видим колко бързо може да върти педалите велосипедистът"
    Според мен това с педалирането е неправилно.

Правилното е като се спуснат към теб както си караш да спреш - повечето губят интерес.

Ако се опиташ да избягаш се настървяват и те гонят.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

Коментар

Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение

Според мен това с педалирането е неправилно.

Правилното е като се спуснат към теб както си караш да спреш - повечето губят интерес.

Ако се опиташ да избягаш се настървяват и те гонят.
      Аз не педалирам, направо слизам и прилагам кучегона 44 номер, досега не съм ползвал плякалката даже Ама жената е бъзлива и един път сама щяла да се пребие от стремеж да офейка бързо.
      Как и полагается негру, Пушкин нигде толком не работал и писал рэп. Погиб в перестрелке...

Коментар

Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение

.
        Достатъчно е едно само да не загуби интерес....не плаче майка бежанова плаче майка стоянова...

Л.Р. Дискавари 1

Коментар

Аз не педалирам, направо слизам и прилагам кучегона 44 номер, досега не съм ползвал плякалката даже
          Предвид заглавието на темата - не познавам много жени с 44 номер обувка. Даже май нито една не познавам.

Иначе и аз нося 46-48 номер, 130 литра разпределени на 197 см тяло създадено за грях, ама като ми скочиха на караминьол две каракачани без спъвачки - леко ми омекнаха коловозите
          NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
          Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

Предвид заглавието на темата - не познавам много жени с 44 номер обувка. Даже май нито една не познавам.

Иначе и аз нося 46-48 номер, 130 литра разпределени на 197 см тяло създадено за грях, ама като ми скочиха на караминьол две каракачани без спъвачки - леко ми омекнаха коловозите
            Именно. Две каракачанки са кофти опция, затова мъкна газената плякалка(на пастирите също е забавна играта "донеси велосипедиста" ноооо изстрел обикновено ги докарва бързо на сцената). Жената носи спрей за животни и електрошок. Абе еваси приключението това, да си сред природата...

Коментар

Именно. Две каракачанки са кофти опция, ...
              А мечка?

Коментар

• icos
                icos коментира
                Редактиране на коментар
                Те като са с кучета заради мечките достатъчно основание ли е да си разнообразяват скуката, пускайки ги срещу хора?
                П.П. Куче в гората без спъвачка се води вреден дивеч по закон, май?

• сто
                сто коментира
                Редактиране на коментар
                Е то тогава и ловните трябва да са със спъвачки, така ли? Ми не е вярно, важи само за овчарските. Отделно е написано подивели и скитащи кучета в ловностопанските райони, не овчарски, домашни или ловни.

• Чавдар (V93)
                Чавдар (V93) коментира
                Редактиране на коментар
                Ами те не ги пускат срещу хора. Просто кучетата си се мотаят около стадото и налитат на всякакви цели, преминаващи в близост. Да не говорим, че в някои случаи и при най-добро желание не могат да ги контролират. На село по едно време стадото го съпровождаха 5-6 кучета, които не бяха собственост на пастира. Познай от 3 пъти колко (не) го слушаха!

Това за спъвачките е отпаднало преди три години. Но аргумент "те не могат да ги контролират" не работи. Аз така може да си видя двама гавази срещу мечките и да не мога да ги контролирам

Коментар

• Чавдар (V93)
                Чавдар (V93) коментира
                Редактиране на коментар
                Това, че един факт не ти/ми харесва, не го прави по-малко реален. Разбира се, винаги можеш да се оплачеш на арменския поп.

• icos
                icos коментира
                Редактиране на коментар
                Не познавам арменския.Да видиш обаче при определени обстоятелства как изведнъж се оказва, че могат и искат да ги контролират.

• Чавдар (V93)
                Чавдар (V93) коментира
                Редактиране на коментар
                E тъй де. И аз нося за такива случаи газеник, че при мен има утежняващо обстоятелство. Обикновено съм с куче и, ако не налетят на хора, на чуждо куче налитат безотказано и направо могат да го убият.

Това за спъвачките е отпаднало преди три години. ..
              Според лекса не е отпаднало:

Чл. 73. (1) Индивидуално ловуване на хищници се извършва във всички дни на седмицата.
              (2) (Отм. - ДВ, бр. 15 от 2009 г.)
              (3) (Доп. - ДВ, бр. 41 от 2003 г., доп. от ДВ, бр. 41 от 2003 г. е отменено с Решение № 12586 от 22.11.2016 г. на ВАС - ДВ, бр. 19 от 2017 г., в сила от 28.02.2017 г.) Унищожаването на подивели и скитащи кучета и котки в ловностопанските райони се извършва във всички дни на седмицата.
              (4) На нивото на лакетната става на кучетата, придружаващи стадата от домашен добитък, се поставя спъвачка с дължина 30 см.

Коментар

• С такива кучета се работи с брадва. Първо с тъпото, при рецидив с другия край. След това не налитат и се оказват много добре дресирани.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение

Според лекса не е отпаднало:
                  Отпаднала е частта oт правилника, приравняваща овчарските кучета без спъвачка към подивелите подлежащи на отстрел, след решение на ВАС.

П.П. няма нужда от брадва, любезността отваря врати. "Кучето/ кучетата ще си хванеш ли или ще си го/ги носиш?"
                  Последно редактирано от icos; 16-01-20, 18:58.

Коментар

• Това с любезността работи като има пастир
                    Който също може да бъде съветван при нужда.
                    Щото някои кучета и хора разбират само от гьостерица.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      С такива кучета се работи с брадва. ...
                      Ахъм, ще си разнасяш секира. Пък и да я размахваш. Да речем, че става, ако просто минаваш от там и после не смяташ да се вясваш. Ама ако си по-постоянен обитател на района някакси не върви да трепеш кучета ...

Коментар

• veskov
                        veskov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ако си постоянен обитател и не се разбереш със сайбиите на псетията, по-добре е първо кучето да даде фира. Ако не ти стиска- търсиш друго място за разпускане.
                        пп защо едно стадо в Балкана се съпровожда от кучета с и без спъвачка и тези без спъвачката те гонят само, ако прекалено си наближил стадото? Колко е ,,прекалено" е друг въпрос, но ако си с куче и дете?

• veskov
                        veskov коментира
                        Редактиране на коментар
                        ................
                        Последно редактирано от veskov; 16-01-20, 21:45.

• veskov
                        veskov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Самодържец
                        #103.2
                        Самодържец коментира
                        Днес, 21:21
                        Кой точно орган в държавата му премести колата на релсите?
                        Обикновения гражданин орган ли е ? Мой въпрос, не отговор на твоя. Според мен е да, но стигне ли се до там, значи много сме утекли.

• За да няма излишни коментари.
                      По принцип, не е това начина, но в някои случаи друг начин няма.

Коментар

• Самодържец
                        Самодържец коментира
                        Редактиране на коментар
                        Със съжаление се съгласявам с тебе.

• По темата: очевадно жената трябва не да си носи, а да си води кучегон...ииии евентуално мечкогон. И вече кучегонът да бута количка с изброения дотук инвентар

Коментар

• Самодържец
                        Самодържец коментира
                        Редактиране на коментар
                        Така е. Аз като си представих жена си с брадва...

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                    X