Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХУСКВАРНА 630

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• ХУСКВАРНА 630

Колеги,закупих Хускварна 630 SMR 2012,с лек удар в предницата и имам нужда от някой детайли,насочете ме къде бих могъл да ги намеря.Пишете имали някой "доцент" по хускварните с който да се запознаем Пишете тук,за да развием една полезна тема.Благодаря Ви
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

От: ХУСКВАРНА 630

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_002270.jpg
Прегледи:1
Размер:143.8 КБ
ID:5690932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_002273.jpg
Размер:144.3 КБ
ID:5690933
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

Този мотор мисля , че беше с крива и строшена предница , съмнява ме , че удара е бил лек , сигурно има поражения и по рамата. Части в Ибей , предницата е Marzocchi 50mm. , имаше нова за около 500ев. Махни резервоара и радиаторите ,и направи снимки за да се види състоянието на рамата.

Коментар

...да,такава е,единия кол е на две,другия е крив,но са за боклука,рамата не е засегната,свалях още преди да я взема,двигателя е 6.Очаквах по сериозно поражение.Благодаря за посоката
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

Аз също го заглеждах този мотор , и се радвам , че го е взел човек от форума , мотора си заслужава парите , и знаеш истинската причина поради която се продава нов мотор. Пожелавам ти да го стегнеш и да си го караш докато ти омръзне. Най-лесно ще провериш рамата , като монтираш нова предница и премериш междуосието. Имай предвид , че ако горе е мръднала само с един милиметър , на оста ще са сантиметри. В момента има едно Marzocchi от 510 за 330ев. , но е без мостовете , има и една предница от КТМ690 пълен комплект за 500ев. , което мисля е по-добрия вариант.

Коментар

спазарих го за неустойма цена,колега,и беще наказуемо ако не го бях взел Цяло лято го наблюдавах и когато обявата изчезна се скъсах от яд,но преди седмица се появаи отново,чух се с момчето и вече е мой,благодарение и на едни мой истински приятели с който бях Прати ми линк за тия предници,къди ги наблюдаваш,моля.Благодаря за пожеланието,и на теб желая успех.Калник,табло,коловете,маска,гардове...това ми е необходимо...Успех.
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

запалихме двигателя веднага след пристигането в нас,един кабел беше преклъцан на кофти невидимо място.
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

http://www.ebay.de/itm/Husqvarna-ori...AAAOSwT6pVpTZl

http://www.ebay.de/itm/Scheinwerfer-...gAAOSwT5tWIqzb

http://www.ebay.de/itm/Marzocchi-Shi...gAAOSwrklVK6N3

http://www.ebay.de/itm/KTM-690-SMC-2...4AAOSwDNdVlrCv

Ако не бързаш , изчакай за предницата , защото често пускат нови Marzocchi за 500ев. и то с пълнители. Фара е скъп , но може да си вземеш маска Полиспорт като на моя мотор , има къси, дълги , габарит. Табло също има , но е 240ев.

Коментар

...много благодаря колега,много Не бързам чак толкова,ще следя обявите и ще коментираме тук процеса На коловете кое кой размер гледаме,на моята в горната част на държача е 54 мм,в долната част на втория държач е 58 мм.
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

...намирам няколко обяви на предници,а под снимката има изброени моделите за който стават.Възможно ли е да са съвместими някой детайли,и ако да с кои,нямам никакво познание за хъскитата
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                      ...много благодаря колега,много Не бързам чак толкова,ще следя обявите и ще коментираме тук процеса На коловете кое кой размер гледаме,на моята в горната част на държача е 54 мм,в долната част на втория държач е 58 мм.
                      Значи е с Marzocchi 45 , по-старите модели са с 50мм. , такава ще намерим по-лесно. Тройниците/мостовете/ прави ли са?

Коментар

...да,прави са Значи се измерва долната част/мъжката/тя я 45мм
                        Последно редактирано от profesionalista; 15-11-15, 23:38.
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

Я снимай твоята предница за да видя какво е здраво , защото имам едно Marzocchi 45 , но е за ремонт , омаслява , и е за ендуро. Но ботушите и коловете са еднакви , ако стане да прехвърлиш карантията от твоята ще минеш много евтино.

Коментар

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_002313.jpg
Размер:118.1 КБ
ID:5691365Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_002315.jpg
Размер:149.4 КБ
ID:5691366Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_002319.jpg
Размер:160.8 КБ
ID:5691367Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_002317.jpg
Размер:96.9 КБ
ID:5691368...от центъра на оста до горе дължината е 84 см,при горния държач е 54 мм,при долния е 58мм,а долната,ммъжката част е дебела 45 мм.Държача или тройника се е наред.На коловете не съм сигурен долната част дали е наред,но ще я разглабям,горната е дната е счупена,другата огъната
                            Последно редактирано от profesionalista; 16-11-15, 18:22.
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

Коментар

От удара е блокирала в свито положение , трябва да е по-дълга. За тройниците много се съмнявам , че са прави.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                              X