Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R1200GS 2008

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: BMW R1200GS 2008

Честито и на тримата!Да си ги карате със здраве!..А за Адвенчъра на Боян мога да кажа,че на живо изглежда още по добре!Преди седмица покарахме заедно до Одрин

Коментар

Първоначално публикуван от ste Преглед на мнение
      Честито за BMW ! Пожелавам много хубави моменти и прекрасни спомени. А Владич как разбра, че е адвенчър ме накара да слезна до гаража за да разгледам моя, но разлика така и не намерих. Не че съм голям спец, основно го карам и съм предимно на седалката. Поздрави .
      Ами то си личи по много неща че е Адвенчър, а не стандартен модел. Най-вече по огромният резервоар, но и по други детайли де... Но за първи път виждам GS Адвенчър със ляти джанти. Те излизат от завода с колела със спици. Този сигурно е тунингован с тези колела. И седалката му е поръчкова, а не е оригиналната. Готин мотор!
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

Коментар

Благодаря за отговора. Явно пак ще слизам до гаража. Още веднъж честито на колегата, моторът е супер красавец.
        Поздрави

Коментар

В темата скоро не е писано, надявам се материала да е полезен. Макар като се замисля, на Kawasaki-то му бях "присадил допълнителен" горивен филтър, за един сезон го сменях и никога не съм виждал дори песъчинка или друг боклук вътре. А съм зареждал буквално където намеря.

https://www.youtube.com/watch?v=xdyHT3pGm_A
          LZ1NIM/P
          B pos

Коментар

Първоначално публикуван от NiksZh Преглед на мнение

В темата скоро не е писано, надявам се материала да е полезен. Макар като се замисля, на Kawasaki-то му бях "присадил допълнителен" горивен филтър, за един сезон го сменях и никога не съм виждал дори песъчинка или друг боклук вътре. А съм зареждал буквално където намеря.

https://www.youtube.com/watch?v=xdyHT3pGm_A
            Почистването е възможно, но иска ТЪРПЕНИЕ и дамски душ

Някой поръчвал ли е CPC Metal quick-disconnect coupling, за R серия на BMW? От къде? Кой модел / размер?
            Подобни има на Дукати и Трумф.

още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

Коментар

Аз си поръчвах за всеки мотор - beemer boneyards или нещо подобно беше, комплектите са по модели
              You'll never find out - I got no key hole....

Коментар

Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                Аз си поръчвах за всеки мотор - beemer boneyards или нещо подобно беше, комплектите са по модели
                Да, те са източника, но товарят с доставка ако е от УСА. Поръчах пълен комлект от УК.
                Но освен задния фланец (който сменяха 100% за тяхна сметка) това си е направо за съд с тия х0йни + фланците и начина по който се "справят" с него.
                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

Коментар

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на Вчера.

Зареждам...
                X