Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За книгата!

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• anelin
    отговори
    От: За книгата!

Здравей! На адреса на издателството - мисля, че ще се намери някоя, прати им адрес, ще мина и ще ти я подпиша, но само ако искаш! severni@abv.bg Иначе ти благодаря за интереса и се надявам да ти хареса! Поздрави!

Остави коментар:

• dark1
    отговори

Колега дали имате още от предишната , чак сега видях темата и много бих искал да си купя, на вас ли трябва да поръчам или на адреса в началото на темата ?

Остави коментар:

• anelin
    отговори

Кой искаше да изработи корица за следващата?

Остави коментар:

• p-pleven
    отговори

Много благодаря за книгата!

Остави коментар:

• anelin
    отговори

Здравейте!
    За тези, които могат и искат - заповядайте - ще ми е особено приятно!pokana-19-03-2016.pdf

Остави коментар:

• bravel
    отговори

Привет колега бих желал да си поръчам и аз един брой еконт Варна ,офис черно море,за Данка Стоилова тел.0889105905 , наложен платеж.Ако е възможно с личен автограф от теб за мен Пламен Панайотов.Предварително благодаря.

Остави коментар:

• bravel
    отговори

Привет колега бих желал да си поръчам и аз един брой еконт Варна ,офис черно море,за Данка Стоилова тел.0889105905 , наложен платеж.Ако е възможно с личен автограф от теб за мен Пламен Панайотов.Предварително благодаря.

Остави коментар:

• vladstudio
    отговори

Получена. Благодаря за което ! Оправда очакванията ми. В очакване съм на част втора.

Остави коментар:

• Дочев
    отговори

Благодаря за книгата и за написаното в нея. Весели празници и много здраве и късмет за напред!

Остави коментар:

• anelin
    отговори

Колеги, извинявам се за причиненото неудобство, но за известно време адреса посочен по-горе е бил блокиран! Надявам се пожелалите бройка, вече да са си го получили. Ако има още някой неполучен, ще помоля да ми пише тук на ЛС! Поздрави!

Остави коментар:

• Дочев
    отговори

Аз искам една с автограф и специално подписана за Кънчо Кънчев дългогодишен председател на ЛРД Сливен от синовете му.
    Сливен, ул. Ген. Столипин, №19, стая 405. Офис на НАП.

Остави коментар:

• ivonta
    отговори

И аз получих книгите, благодаря за което, и за пожеланията !

Остави коментар:

• anelin
    отговори

Колега, адреса за куриерска поръчка е посочен по- горе : severni@abv.bg ! Цената за 1 бр. е 10.00 лв., цената за доставка не зная - зависело от куриера и до къде се доставя - офис или адрес! Така ми казаха!
    Без да искам да обидя когото и да е, приемам да изпратя безплатно брой на всеки пожелал книгата! Може би има хора на които им харесва, а не могат да си го позволят - нека ми пишат на ЛС и ви уверявам, че тайната ще е погребана!
    Приятна вечер!

Остави коментар:

• chrichri
    отговори

Добре де, искаме нещо, което да си платим, а не знаем къде е и колко струва! Пожелание, на мен специално-не ми е нужно и един електронен адрес за поръчка сякаш не е достаъчно.

Остави коментар:

• nmu
    отговори

Получих моя екземпляр, сърдечни благодарности за посвещението!

Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
X