Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Протестите - начин на употреба

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Предсрочни избори точно в този момент едва ли ще доведат до нещо. А Гешев не че "има намерение". Той вече Е започнал политическа кариера и използва с пълна сила безконтролната власт, която има. Прави си ПР-а за държавна сметка, мачка такива, които възприема като политически противници (примерно "десните екстремисти"), а вероятно и тези, които биха могли да финансират някаква алтернатива на статуквото.
    Чавдарее, Чавдаре! За каква агитка става дума?

Искам винаги да съм най-бързия, дори и на паркинга!
    Колин Макрий

Коментар

• Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

Чавдарее, Чавдаре! За каква агитка става дума?
      Като ви гледам, няколко броя сте едва ли не на пълен работен ден тук.

П.П. А за Цвъ-то нищо не казвате. Що така? Някакви предположения защо и онази древна професия социолозите даже не го и споменават?

Коментар

• caribi
        caribi коментира
        Редактиране на коментар
        Не е им е спуснато отгоре, все още , ама време бол. Ще захлебят и там

• Леко четиво за преди сън - https://pik.bg/%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1...ews959379.html
      Колин Макрий

Коментар

• Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Бах ти липсата на хигиена!

• коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        А всъщност 95% в десятката ))))))))))))))))

• Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Та, какво било за Цвъ-то? Или не смеете да гъкнете да не би после да се наложи да сменяте дудука, на който свирите?

• Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение

Аз пък от цЕлата дискусия разбрах, че според artefekt ако не е Бойко и ако не го изчакаме да си вземе своето до редовни избори (пък що ли не и след това), всичко друго е на разсипия. Ми това и преди си го знаех, двамцата с Цвета си му бяхте фенове. Даже никакъв те нямаше в политиката преди поредните протести срещу тиквата, ма сега не пропускаш. Или имаш конкретни доказателства за връзката на Христо с Маджо? Ми дай ги, що се стискаш. Само да не са тиражираните в меидите на Шиши, че тях ги знам наизуст. Ако събереш смелост, може да коментираш и "Ало, Ваньо...", къщата в Барселона, загрижеността на държавата за пристанището в Росенец или договора за студен резерв. Ако си фен на дръндареца - едва ли.
      Абе мухльо....какво месиш Цвета непрекъснато...не се ли разбрахме предишния път, че се излагаш...

Коментар

• сто
        сто коментира
        Редактиране на коментар
        Трябва, кириливчо, трябва да се чувстваш виновен. Още повече че явно си търсиш месия. Аз агитирам да наринем тези, не е важно как и с кого. Агитирам и да се научим да нариваме и следващите. Овреме, не като им мине мандата, залагайки на друг месия. Да гласуваш за тиквата през 2009 може, ако си бил съвсем сляп.
        Ей ти да ти го припомня от тогава: https://csd.bg/fileadmin/user_upload...ko_Borisov.pdf

• Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Що ли си мисля, че говорите за различни "Цвети"?

• Kirilpm
        Kirilpm коментира
        Редактиране на коментар
        стотарке, аз месия не си търся, ти много настоятелно предлагаш твоя месия и само някой да се осъмни в Него, веднага започваш люта отбрана с пяна на уста.
        2009 гласувах за тиквата щото ми беше хем симпатичен, хем един такъв ентелегентен, да не си помислиш, че е имало нещо общо с нариването на предишните утайки.И резултати има, понеже герб не се състои само от тиквата, Бургас за 10 години, дръпна с 30 години напред, ако си излизал от пенсионерското кафене и си отскачал до "лайноморието" не можеш да го отречеш.В София се наляха многократно повече пари, но нещо ми се губят резултатите, щото само с пари и тикви не става, трябват и хора с акъл.Сега отивам да се чувствам виновен, нали така се разпореди

• Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение

Абе мухльо......
      Яаа гледай ти до къде я докарАхме.
      Човек не знае, когато печели какво губи и когато губи, какво печели!

Коментар

• zmiata29
        zmiata29 коментира
        Редактиране на коментар
        Аз ви казах, до изборите и сватба ще има, вие.... не.

• Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
      Мислим вече се уточнявахме,, че баш с театрото в Резидентурата Каскетът не е нарушил никакъв закон.
      Уточнихте си се вие, специалистите. Ние, лаиците не сме. Още се чудим що за способ беше, що за чудо.
      Suzuki Jimny 1.3 16V 2009

Коментар

• Еми кажете де. Въпросът биде поставен всеки път, когато някой спомене въпросното "нахлуване".Каква разпоредба е нарушил Каскетът, когато с брадясалата си и татуирана тумба гавази влезе в обителта на Резидента? Резидентът някакъв светия ли се явява, тоест осенява ли благодатта на имунитета Му сгради и съратници?
        Призываю французов стать на колени и покаяться за белого мерзавца Дантеса, застрелившего простого русского нигру Пушкина!

Коментар

• veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Закононарушение може и да няма, всъщност то отдавна няма, щото после по правило съдът ги пуска. Ма тази тумба тюфлеци вече арестувА все невинни министри в болници, спящи майки с деца в сгрешена къща и кво ли не. То затова НСО не може да го варди, та си направи и собствено. Депутатите и те ще вземат от полицията, а после що не вардели бабичките по селата.

• icos
          icos коментира
          Редактиране на коментар
          И аз не съм ги чел. Обаче явно от НСО, които направо изхвърлиха Бойкикев в морето пред конака на Ахмед ага Росенлията са ги чели, щом са допуснали прокурорската шайка през вратата на Резидента. Или пък въпросното театро е устройвало и двете страни.

• veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Имаш ли спомен този защо напусна, сам
          https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...BA%D0%BE%D0%B2

Леко четиво за преди сън - https://pik.bg/%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1...ews959379.html
        Не че нещо, но наистина ли не ти се повръща от тия двамата? Вземи коята и да е от сказките им, събери останалите пропуснати факти, вярно ще спиш леко. Те ти и другия
        https://pik.bg/%D1%85%D0%B0%D1%80%D0...ews947034.html
        пп за необърналите внимание отговор за унгарското бебе заради приятелски съвет към Бойко
        https://www.mediapool.bg/georgi-mark...ews310240.html
        Последно редактирано от veskov; 16-09-20, 08:58.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

• Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Еми кажете де. Въпросът биде поставен всеки път, когато някой спомене въпросното "нахлуване".Каква разпоредба е нарушил Каскетът, когато с брадясалата си и татуирана тумба гавази влезе в обителта на Резидента? Резидентът някакъв светия ли се явява, тоест осенява ли благодатта на имунитета Му сгради и съратници?
          Неприязънта ти към президента те кара яко да си стискаш яко очите за действията на чекиста с каскет.

Нахлуването в президентството (както и предхождащите нахлувания по министерства и други държавни институции) не беше продиктувано от някаква процесуално-следствена необходимост, а беше чиста проба демонстрация на сила от човек, който се е засилил с 200 към властта.
          Политическата. Каквато не му се полага

Вся власть каскетам!

Коментар

• icos
            icos коментира
            Редактиране на коментар
            Анджак, точно това беше. Действията на чекиста с каскет си бяха действия точно на чекист с каскет и мерак за политическа кариера. Някъде да съм го оспорвал?

П.П. Това, че Каскетът по същество е психопат-кариерист(или поне за такъв се представя) прави ли Резидента по-малко Резидент? Всъщност конфликтът с Каскета даде ...ъъъъ... мъченически ореол и рестарт на неговата собствена кариера, след като беше яко затънала в дребни битовизми като живот под чехъл и двоен оклад на конкубинка/ съпруга..
            Последно редактирано от icos; 16-09-20, 09:40.

• Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

Неприязънта ти към президента те кара яко да си стискаш яко очите за действията на чекиста с каскет.

Нахлуването в президентството (както и предхождащите нахлувания по министерства и други държавни институции) не беше продиктувано от някаква процесуално-следствена необходимост, а беше чиста проба демонстрация на сила от човек, който се е засилил с 200 към властта.
          Политическата. Каквато не му се полага

Вся власть каскетам!
          А какво друго освен неприязън заслужава този "обединител" на нацията Преди доста страници и аз попитах защо е допуснато от НСО-охраната това "нахлуване" щом е незаконно. Щом няма процесуално еди какви си необходимости, застават калашник срещу калашник и до там. Тия маскираните с таран ли са разбили вратата, мятайки шокови и сълзотворни гранати?
          Колин Макрий

Коментар

А какво друго освен неприязън заслужава този "обединител" на нацията Преди доста страници и аз попитах защо е допуснато от НСО-охраната това "нахлуване" щом е незаконно. Щом няма процесуално еди какви си необходимости, застават калашник срещу калашник и до там. Тия маскираните с таран ли са разбили вратата, мятайки шокови и сълзотворни гранати?
            Другари гербери, а стига с тази изтъркана опорка за "обединителя"! Някъде нагоре из темата ви показах, че даже не сте оригинални. Просто сте ново издание на Партията-Майка и повтаряте действията и. Това с "обединителя", дето трябвало да харесва управляващите към даден момент, БСП вече го играха с Желев. Накарайте политическите си курви, които ви вършат мръсната работа по лайномятането, да си напрегнат малко фантазията.

А за нахлуването - можеш да извадиш човека от милицията, но милицията от него - не. Милиционери, сър ....

Коментар

• Krelion
              Krelion коментира
              Редактиране на коментар
              Президентът на републиката се избира пряко от народа за срок от пет години и съгласно Конституцията на Република България символизира единството на нацията и представлява държавата в международните отношения.

Президентът е самостоятелна институция в системата на държавните органи. Неговите правомощия са посочени в основния закон на страната.

Държавният глава не принадлежи към нито една от трите власти – законодателна, изпълнителна и съдебна, но взаимодейства с всяка от тях.

Държавният глава има право да отправя обръщения към народа и към Народното събрание. Чрез тях той изразява позиция като обединител на нацията.

Президентът информира обществеността и Народното събрание по основни въпроси на осъществяването на държавната власт в кръга на своите правомощия."

Само цитирам!

• Чавдар (V93)
              Чавдар (V93) коментира
              Редактиране на коментар
              Прочети и съответното решение на КС, който е бил сезиран от другарите ви от БСП

• Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
            ... Ние, лаиците не сме. Още се чудим що за способ беше, що за чудо.
            А то проблема на България са точно овластените лаици.

И огромната съпротива и неразбиране, срещу усъвършенстването на правилата такива да не се овластяват.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

Коментар

• Въпроси, въпроси...

Коментар

• Венсеремос

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20200916-112937.png
Прегледи:134
Размер:164.4 КБ
ID:6645939
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Това Мими ако дойде по долни гащи при мен може друго да се случи.
                  Бойко също няма да и прости, и той си е простак...

• Да питам нещо, може ли?
                Нали си спомняте, как Ердоган закара 10 000 мигранти на границата с Гърция и почна един балкански цирк? Сега чета, че Бойко се е срещнал с Ердоган... Да питам: Защо Ердоган не натиска ЕС с номера, дето го пиложи на Гърция, зимата, преди Ковид пандемията, като докатра няколко автобуса с мигранти и ги натири за БГ?
                Бъдете живи и здрави!

Коментар

• cecoa1
                  cecoa1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Сигурно сам ще си отговориш, че е защото Бойко му е приятел... А не щото с Гърция имат стара вражда, и като цяло от тях нема кво да губи. Както и, че няма друга изгодна сухопътна връзка с Европа, освен през България. Въобще причини има много да не го прави, а за обратното йок.

• p-pleven
                  p-pleven коментира
                  Редактиране на коментар
                  Това важи ли за няколко милярда, изкаране с леки "неудобства", няколко седмици?

• cecoa1
                  cecoa1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Важи. Няколко милиарда за Турция са нищо. А влошаване на отношенията с нас и с Европа, не се знае колко може да им струва. Отделно, тия неща не са само за пари, има е разни други аспекти. Но щом ти изнася да вярваш, че Ердоган се лишава от тия циркове заради приятелството на Боко, твоя си работа. Може даже да кажеш, че Боко му плаща кеш под масата(с пачки с ФалконЯ), за да ни спаси от бежанците... Той и затова краде, щото иначе официално не може да изпише тоя разход... Фантазии колкото искаш.

Активност за темата

Свий

Тук са 13 потребители онлайн. 10 потребители и 3 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
              X