Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Протестите - начин на употреба

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
    Все си мислех, че медиите у нас са собственост на КОЙ. Кои медии гледате /четете/, с медийния комфорт към гореспоменатите, ако може , поименно, че да ги чета и аз?
    Поименно; вестници
    медиапул ,,капитал,дненвик,бивол.
    Тивита - 7-8сми,Евроком, битиви=бошковтиви ,европа.

Само най Обективните посочвам...

Simson S51b 1982 DDR
    MZ EТZ 250 1983 DDR
    Mercedes E320 CDI 2003
    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

Коментар

• sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Че кой ти купува вестници ?

• Между другото, ще ме извинявате, ама сигурно пропускам доста неща. Просто не ме вълнува толкова кой къде се изтегнал по улиците всеки ден. Но цялата работа доколкото разбрах аз, започна от един палячо с едно корито, дето не можал да стигне до кея на Доганя. И той даже не повярва колко му обърнаха внимание и се възгордя много, даже се появиха и негови привърженици(де бяха на предните избори, че го няма нещо из парламента). Тоя въпросния доколкото съм му гледал битието е от трън, та на глог, дето има далавера там е. Като беше министър що не се бори с тъмните сили, ми сега иска някой да свърши неговата работа?
    п.п.Много ми е жега навън, и явно ми е скучно, щом съм почнал и политиката тук да следя. Живи и здрави, няма да ви тормозя повече.
    Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI
    Ford Mondeo MK5

Коментар

• Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
      Между другото, ще ме извинявате, ама сигурно пропускам доста неща. Просто не ме вълнува толкова кой къде се изтегнал по улиците всеки ден. Но цялата работа доколкото разбрах аз, започна от един палячо с едно корито, дето не можал да стигне до кея на Доганя. И той даже не повярва колко му обърнаха внимание и се възгордя много, даже се появиха и негови привърженици(де бяха на предните избори, че го няма нещо из парламента). Тоя въпросния доколкото съм му гледал битието е от трън, та на глог, дето има далавера там е. Като беше министър що не се бори с тъмните сили, ми сега иска някой да свърши неговата работа?
      п.п.Много ми е жега навън, и явно ми е скучно, щом съм почнал и политиката тук да следя. Живи и здрави, няма да ви тормозя повече.
      Някак неуместно щеше да бъде , ако Пинокио беше дебаркирал пред морския палат на благодетеля му Иво Прокопиев.

А като министър , Боко му попречи да направи Съдебна реформа , и Той подаде оставка.
      Последно редактирано от nbajani; 01-08-20, 15:54.
      Simson S51b 1982 DDR
      MZ EТZ 250 1983 DDR
      Mercedes E320 CDI 2003
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

Коментар

• Много смешно, вие колко сладки постове или служби сте напускали доброволно, само защото ви се отказва да променяте нещата към по-добро?!

Аз съм го правил, макар и на много по-ниско ниво, пак заради герберска попара.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

Коментар

• deyan_h
          deyan_h коментира
          Редактиране на коментар
          Аз само две

• Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
        Някак неуместно щеше да бъде , ако Пинокио беше дебаркирал пред морския палат на благодетеля му Иво Прокопиев.
        Е със същия успех можеше да скочи на ул.Стар беловодки път в София, ако не се лъжа, пак не пускат простосмъртни. По-наръки е, дет се вика, пък и собственика същия. Там поне съм ходил и знам каква е хавата, е преди 12 години май някъде....
        Ford Mondeo MK5

Коментар

А като министър , Боко му попречи да направи Съдебна реформа , и Той подаде оставка.
          Демек се изслу по тъча. Ножа бил в него, хляба....сега се оплаква.
          Ford Mondeo MK5

Коментар

• Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            ...закона за контрол на пишещото се в интернет...
            Както е тръгнало, това ще се случи, просто някой "Гешев" ще се амбицира по някое време. Може би ще има някакви протести, ама ние на протести не вярваме, нали - елементарни са им лозунгите, които скандират, трябва да скандират цитати от научни трудове може би.. Предишният гешефтар не реагира дори когато спря сигнала на БНР ,нищо не последва, само някакви "мисирки" протестираха - чудо голямо. Цяла банка фалираха, милиарди изчезнаха и кво - предполагаемо виновен един, ама не ни го дават от Сърбия, а разследващия случая стана главен гешефтар. Премиера пцува като каруцар, раздава правосъдие и бизнеси по телефона, гали простата п..ка от Кърджали по главата, останалите от политбюро му целуват ръка пред камерите - бай Тошо ряпа да яде. Народът се радва /ний прости и той прост/ - идилия. Желаещите нещо по-добро един по един си хващат пътя през границата и с тях си отива малкото останал потенциал за нещо смислено в общественото ни устройство. Пак казвам - задайте си въпроса защо сме калпазаните на Европа, защо ние, а не някои други. За себе си съм си отговорил - не сме дорасли за общественото устройство, в което ни се иска да живеем. И в Турция, и в Сирия, и в Афганистан, и в Ирак, и в Либия не са дорасли, нищо, че им донесоха демокрация с танкове и самолети даже. Такива народи могат да живеят само с "бащица", той дори да изчезне, търсят нов да сложат. Руснаците са типичен пример. И си мисля, че, докато дораснем, ще сме изчезнали като генофонд. Малко ли са изчезналите народи, за които историята пази само спомени. Докато игнорираме безобразията около нас, сакън да не си нарушим малко рахатлъка, докато гледаме на протестите като на гадно неудобство - няма надежда за по-добро. Промяната идва първо в главите, после намира израз в живота, както са установили много учени глави.
            На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
            "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Коментар

• Krelion
              Krelion коментира
              Редактиране на коментар
              Аз пък се чудя, защо в Германия е пълно с Румънци ,Унгарци,Поляци!?Нали уж те са много по-добре от нас.И дали и тях ги смятат за дезертьори в страните им?

• Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Много смешно, вие колко сладки постове или служби сте напускали доброволно, само защото ви се отказва да променяте нещата към по-добро?!

Аз съм го правил, макар и на много по-ниско ниво, пак заради герберска попара.
            Ми аз сладка служба за 15 години стаж не съм имал...демек държавна. Е, имах полу-държавна в Софийска вода, напуснах с цел някакво развитие. Иначе си беше добра, макар и на най-ниско ниво. Е, не успях да се развия там, ма не бяха Герб виновни, а шуробаджанащината. Ма не се оплаквам, намерих си друга работа, не съм се женил за тях.
            Ford Mondeo MK5

Коментар

• cecoa1
              cecoa1 коментира
              Редактиране на коментар
              Каква значи да си наляга парцалите?!
              Очевидно за да се махнеш, когато виждаш, че не можеш да вършиш работата в обществен интерес, за която си там, не е защото си от тия отишли за кюфтета и изгоди.
              Като си човек на място, не си траеш, а си подаваш оставката, когато виждаш нередни неща. А в случая и след това се бори срещу това което е видял.

• santaclash
              santaclash коментира
              Редактиране на коментар
              Объркването идва от това, че доста хора приемат делата на бай Ристя от онова време като "работа в обществен интерес". Което е много далече от истината.

• cecoa1
              cecoa1 коментира
              Редактиране на коментар
              Сега е момента, като си казал едно, да кажеш и две.

Поименно; вестници
            медиапул ,,капитал,дненвик,бивол.
            Тивита - 7-8сми,Евроком, битиви=бошковтиви ,европа.

Само най Обективните посочвам...
            Европа я отпиши, объркал си се нещо, тя е в другия лагер, БТВ се опитва да се продаде и е по-ниска от тревата с такива гешефтари насреща си, та кой остана- една телевизия, едно печатно издание и две интернет издания - много нещо, страшна трибуна.Останалите над 90% от медиите какви ги смяташ? На печатното и интернетното издание, /подкрепяно от Америка за България/, гешефтарите му подгониха собственика, защото не слушал. Подстрекавал бил шефа на агенцията по приватизация да продаде неизгодно държавните дялове в ЕРП-тата. Той пострекател, онзи извършител, но гонят само подстрекателя, пък извършителя /Караниколов/ работи /работеше/ министър на тиквата. На "Бивол" пък се дължи популяризирането на повечето от известните откровени кражби на управляващите, но него гешефтурата не го чете и не се самосезира. Тъжна картинка, ама наша, родна.
            "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Коментар

• Пенчо
              Пенчо коментира
              Редактиране на коментар
              Ивчо, не го ли оправдаха тези дни?

• Krelion
              Krelion коментира
              Редактиране на коментар
              Искаш да кажеш,че 7/8 е телевизия!?

• ag ro
              ag ro коментира
              Редактиране на коментар
              Специално за тази нелепост го оправдаха, но не знам да са му свалили запора върху имуществото от КПКОНПИ. Те явно свалят запрещенията избирателно - за БТК /по делото КТБ/ го свалили навреме, за да може Спас Русев и компания да направят продажба за над милиард и да гушнат печалба почти 100 %. Парите, вместо в несъстоятелността на КТБ, потънаха в родната мафия. Така поне твърди мустакатия разбойник от Белград, но съвпада и с известните ми факти.

• „Отровното трио“ в пряка финансова обвързаност с Васил Божков.Вярно ли е това или и този сайт е герберистки?

https://tribune.bg/bg/obshtestvo/otr...vasil-bozhkov/
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

Коментар

• ag ro
              ag ro коментира
              Редактиране на коментар
              Кой може да стане водач на протест? Пък и само с един не става при дълги протести. Човекът трябва да е известен с нещо поне донякъде. Да има харизма и талант да води хора. Ако трябва и да издържи проверка назад до детството си, значи търсим ангел господен. По-добре да се отказваме от протестите отсега.

• artefekt
              artefekt коментира
              Редактиране на коментар
              Не четеш...

• sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              А все ще се намери някой . Спомнете си на Кошлуков където сега му искат оставката от къде му тръгна биографията .

• Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
            Аз пък се чудя, защо в Германия е пълно с Румънци ,Унгарци,Поляци!?Нали уж те са много по-добре от нас.И дали и тях ги смятат за дезертьори в страните им?
            Не е"уж", по-добре са. И никой никого не смята за дезертьор. Пълно, пълно, колко да е пълно, ако сметнем разликата в числеността на народите? Тези хватки и Волгин по БНР ги прилага - съчинява някакво твърдение, явно невярно, приписва го към някоя кауза и започва да го разобличава с надеждата да компрометира каузата. Защо го прави - не знам, но няма предаване, в което да не възхвали Русия и да не громи либералната демокрация. Забелязвам, че и по форумите има такова явление - защо го правят - също не знам.

Коментар

• cecoa1
              cecoa1 коментира
              Редактиране на коментар
              Дай да те улесня, просто дай пример за държава, от която са си тръгнали над 20% от населението последните 10-15 години.

ПП: И да има, не е от хубаво

• Asen Kushlev
              Asen Kushlev коментира
              Редактиране на коментар
              Ето Цецо, да не кажеш че сме ние единствени онеправдани: "През последните 30 години Румъния е загубила 14% от населението, Молдова 16.9%, Украйна 18%, Босна и Херцеговина 19.9%, България и Литва 20.8%, Латвия 25.3% от населението." От тук, има го и по други сайтове, този излезе на прима виста https://www.actualno.com/analysis/s-...s_1485338.html .

• cecoa1
              cecoa1 коментира
              Редактиране на коментар
              На мен жокер не ми трябва, но сам виждаш, че сме на второ място...

• Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение

Не е"уж", по-добре са. И никой никого не смята за дезертьор. Пълно, пълно, колко да е пълно, ако сметнем разликата в числеността на народите? Тези хватки и Волгин по БНР ги прилага - съчинява някакво твърдение, явно невярно, приписва го към някоя кауза и започва да го разобличава с надеждата да компрометира каузата. Защо го прави - не знам, но няма предаване, в което да не възхвали Русия и да не громи либералната демокрация. Забелязвам, че и по форумите има такова явление - защо го правят - също не знам.
            Явно щото е Волгин, а не е Рейнски или Темзов.
            Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
            Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

• От фейсбука на една позната:

Пешо не бил доволен от Иванчо. Затова решил да бие на Гошо два шамара, за да се вдигне шум и да видят всички, колко е лош Иванчо. Гошо се възмутил какво общо има той и защо него бият, а не Иванчо. Обяснили му, че ако е истински патриот и той ще започне да бие шамари на случайни хора, за да се вдигне много шум и да разберат всички, ама наистина всички колко лош е Иванчо. И така всички си биели шамари и вдигали шум, а Иванчо ги гледал отстрани и се почесвал тържествено по топките.

Посвещава се на всички героични българи, които блокират улици, пътища и магистрали.

NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
              Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• коко келеша
                коко келеша коментира
                Редактиране на коментар
                А ти откъде знаеш, че не го гарантира? Пак ли звездите ти го казаха или имаш депеша от Конституционния съд? Ама и ти си прав де - щом има място за тълкуване, ралтата е ясна.

• cecoa1
                cecoa1 коментира
                Редактиране на коментар
                Няма шамари още. А за затворените улици е виновен Борисов. Може да ги освободи основно по два начина, това, че не го прави, трябва да говори нещо и на тия, които само затворените улици им пречат.
                Или все още някой си мисли, че на тия палаткаджии им е зор да правят гадно на обикновенните хора?!
                Идва полицията, маха блокадите, или Боко хвърля оставка, и резултата е същия. Е, страх го е, че ако пробва първото, може малко нещата да се объркат, и да му се наложи пак второто. Затова и хитро изчаква, но вината за блокадите си е негова.

• MM1980
                MM1980 коментира
                Редактиране на коментар
                Трето подобно нещо срещам като коментари тук таме, яка опорка, добре отклонява вниманието.
                Опитваш се да отречеш, че шайката са корумпета? Че Гешев преследва избирателно? Че се грабят бизнеси и какво ли още не?
                шъсъопраим...

• Искрено пожелавам на всички, несправедливо блокирани по кръстовища, след като си разчистят пътя с всички възможни средства, да стигнат до светлото бъдеще в сегашното настояще. То, естествено, върви ръка за ръка с премиер-тиква, каскет-бухалка, хитро прасенце и подсмихващ се дребен дръндарски тарикат. Да са ви честити!

Коментар

• davc
                davc коментира
                Редактиране на коментар
                Блокирани по кръстовища няма! Блокирано е едно кръстовище. Вярно, централно и възлово, ама от една страна София е празна, от друга, понеже е всеизвестно, никой не минава оттам.

• Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
              „Отровното трио“ в пряка финансова обвързаност с Васил Божков.Вярно ли е това или и този сайт е герберистки?

https://tribune.bg/bg/obshtestvo/otr...vasil-bozhkov/
              Може и герберастки да е. Ама виждал ли си арменец да прави нещо безплатно?

П.П. Когато Баникян изкара оня първия запис Бойко с половин уста каза, че не възнамерява да отговаря на лъжи. Интересното е, че после, коги Бойко изпържи Бабикян че му искал три и половина мельона за ПР Бабикян с половин уста смотолеви, че не възнамерява да отговаря на лъжи
              Призываю французов стать на колени и покаяться за белого мерзавца Дантеса, застрелившего простого русского нигру Пушкина!

Коментар

• сто
                сто коментира
                Редактиране на коментар
                Я, каква изненада - тия работели за пари
                И? Ти безплатно ли го правиш?
                Малко му е искал, две чекмеджета само.

Активност за темата

Свий

Тук са 3 потребители онлайн. 2 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

deneme
            Зареждам...
            X