Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настъпвате ли осевата линия в завой?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• От: Настъпвате ли осевата линия в завой?

Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Баси, ми те са си описали много точно кой е виновен. Изпреварвали, от завоя излязла лека кола. Ама какво изпреварване като има завой и няма видимост? Ай стига бе!
    Да, ама не

https://www.actualno.com/society/otn...s_1376189.html

Владимиров твърди, че вината е ясна. И е на жената зад волана на другия автомобил. „Тя изведнъж изскача от завой и навлиза с колата си. Не може да даде обяснение защо й е поднесла колата и е навлязла в насрещната лента”, поясни Владимиров.

Ето от такива гьонсурати ще дочакаме обективно разследване...
    Как и полагается негру, Пушкин нигде толком не работал и писал рэп. Погиб в перестрелке...

Коментар

Те на тия от НоСо и гайките на гумите им се отвиват сами понякога!Нагло е ,винаги другите да са виновни !
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

Коментар

Стават такива работи. Изгледах новините по телевизора, най- интересният момент в които ми се стори този, когато ето това голямото парче пластмаса до осовата линия в един момент по чудодеен начин изчезна от мястото си в процеса на документиране на произшествието

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Екранна снимка (1).jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5820993
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Екранна снимка (2).jpg
Прегледи:1
Размер:80.8 КБ
ID:5820994
        Как и полагается негру, Пушкин нигде толком не работал и писал рэп. Погиб в перестрелке...

Коментар

Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Да, ама не

Владимиров твърди, че вината е ясна. И е на жената зад волана на другия автомобил. „Тя изведнъж изскача от завой и навлиза с колата си. Не може да даде обяснение защо й е поднесла колата и е навлязла в насрещната лента”, поясни Владимиров.

Ми така си е! Как така изведнъж ще изскочи из зад завоя? Кой и е разрешил такова нещо, още повече при условие, че отсреща идва кортеж и завоя е "зает"? Въобще е трябвало да е спряла няколко киломтра преди това да изчака. А най добре въобще да не е излизала от в къщи.
          Ама са нагли, нямам думи!
          יעבור
          «И това ще мине»

Коментар

• Настъпвате ли осевата линия в завой?

Каквото и да си хортувате повечето дами автомобиловодителки са тотална скръП еле пък при некои черезвичайни ситуации като поднасяне.
            Ама иначе са барабар Петко с мъжете дигайки големи скорости

Ловя бас че тази е от ония дето са хванали волана до побеляване на кокалчетата и стоят перманентно повдигнати да видят 30 санта преди муцуната на колата
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

Коментар

Ъхъ, големи скорости. Обаче в двайсетинагодишното ауди след удара няма пострадали и е останало практически на място, докато на дупетатския брониран мерц, ударен ужким странично му е смачкан преден ляв калник и са отворени еърбеците. А вери импортънт персоната е предполагаемо повредена, понежезащото шуменската прокуратура води дело за причиняване на средна телесна повреда по непредпазливост.
              Последно редактирано от icos; 17-09-19, 10:13.

Коментар

Стават такива работи. Изгледах новините по телевизора, най- интересният момент в които ми се стори този, когато ето това голямото парче пластмаса до осовата линия в един момент по чудодеен начин изчезна от мястото си в процеса на документиране на произшествието
                На схемата по-горе, въпще няма удар отпред на мерца.

ииии.... Къде е поднасящия пясък? Ослепявам и следи от поднасяне нещо.... аз като се въртях на сухо, подпис си се получи.....
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

Коментар

Девойката се е стреснала като е видяла колата на НСО в нейната лента и инстинктивно е завила в другата посока, гавазина се е опитал пък да се върне или вече е започнал да се прибира и те така... А ако беше с колан г-жата от НС дали щеше да има средна телесна повреда?
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

Коментар

• От: Re: Настъпвате ли осевата линия в завой?

Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    По този път, но Абланица, не търновско. Различното са метео условията и пътната обстановка. В бързането и ремъците може и да има прилика
                    Е щом е толкова важно за Вас , че е ловешко , а не търновско - така да бъде !

А за приликата в двата случая имах предвид , че вероятно и в този случай става въпрос като и в оня : да не изпуснат кьор-софрата .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Коментар

Туй е сбъркана логика ! Председателя на парламента да гони кьорсофрата, като трябва да е обратното !

Нещо в информацията липсва и не е баш така, както ни го представят !

Коментар

Е яко разминаване от схемите -скици ,показват съвсем различни зони на удара и щети от реалните снимки и фотоси от произшествието!Това тежеко МПС трудно излиза извън контрол ,докато не излезне ,после вече е доста трудно,собено ако не знаеш кво се случва.Интересно как почти оцеляла А4 може да фалцира тежък Мерцедес ,някой много е летел ,а и не където трябва!Всичко офиициално изнесено е дрън-дрън,та пляс!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

Коментар

Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                          Туй е сбъркана логика ! Председателя на парламента да гони кьорсофрата, като трябва да е обратното !

Нещо в информацията липсва и не е баш така, както ни го представят !
                          Абе за информацията ... аз още вчера отбелязах, че има нещо гнило в историята .

Що се отнася до кьор-софрите: и аз съм съгласен, че е сбъркана логиката ( нещо на кокшкарска работа прилича) , ама ей на ! Яде им се кюфте на политиците ни и т`ва си е! Гювеча си е гювеч, как ше изпуснат
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Коментар

Да, ама не

НСО са над закона, техните богопомазани пасажери - също!
                            Тя жената в другата кола да се радва че ще й се размине по тънката лайсна а няма да я съдят за тероризъм, чееее богоизбраните....

Коментар

Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              На схемата по-горе, въпще няма удар отпред на мерца.

ииии.... Къде е поднасящия пясък? Ослепявам и следи от поднасяне нещо.... аз като се въртях на сухо, подпис си се получи.....
                              Че "ослепявате" е ясно,но как може да допуснете (презумпция),че милиционери от ОБО,(грешка НСО-ма, то май е едно котило) могат да са от грешната страна.
                              Приказката за Гарвана и окото е вярна (видял съм Я от вътре, в системата)!

Коментар

Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                А, поредния експерт.
                                Не ми е никакъв,
                                Но от "камбанарията ми", човека казва истини (които съм имал възможност да "видя" и при престой в системата).
                                - Във Форума има доста служители (бивши и настоящи) и ако "решат" да кажат истината- какво ще се чуе!!! Но заплатата, спокойствието и очакваното са по значими от знак 36.

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                                X