Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Промени в раздела..., преместване и нов форум

Свий
Това е залепена тема.
X
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Промени в раздела..., преместване и нов форум

Уважаеми колеги, от години този раздел е повод за пререкания и понякога излишно напрежение. Още преди време поех ангажимента да измисля решение, което от една страна да приключи с проблемите, от друга да даде възможност и за дискусии извън тематиката на техническите раздели. Живеем в сложен свят, който ще става още по-сложен и мисля е добре за който желае да може да получава и алтернативна гледна точка...

И така какво предстои:

Този раздел тук скоро ще бъде затворен и оставен във вида в който е за вечни времена, без възможност да се пише повече в него.
    В друг форум и на друго място е открит такъв раздел където ще се преместят да пишат тези които желаят..., ако желаят...

Новото място е тук: http://v2.offroad-bulgaria.com/forum...олитика

Новото място е нещо съвършено различно от тези форуми. Там модерацията, нейните принципи и прочее ще бъде съвършено различна...
    Новото място ще има подраздели, където ще модерират избрани Модератори с техните правила, без обща Администрация и Модерация. Нещо като дискусионните под-форуми тук, които се модерират от конкретни хора...

В тази връзка очаквам предложения от всеки който желае да притежава и управлява такъв раздел. Ще одобрявам само хора, които ми преставят идея за развитие с конкретни принципи около която биха събрали достатъчно членска маса...

В новият форум на подобни принципи ще бъдат открити и редица други раздели управлявани по различни правила и от различни хора...

Новият форум ще изисква независима регистрация! (имайте предвид, че в момента се работи по структури и организация там, не очаквайте че всичко работи прекрасно...)
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 11-07-17, 10:59.
    VPetrov.photography

От: Промени в раздела..., преместване и нов форум

Мине не мине 1 година и избухвате с някаква безумица. Явно ви е пуснало "топлото" от големата миграция към v5 лето господне 2016 и сега настойчиво търсите нов таралеж за гащите.
    Да напомня - когато направихте adv-незнам-си-кво тук имаше хиляди потребители и въпреки това натам се отекоха (дублираха) десетина човека. Сега при стотици потребители колко очаквате да сменят удобството на познат форум, позната структура и в немалка степен познати модератори, дълги теми с нещо ново, абсолютно празно и с клонящ към нула брой потребители.

Давам му 2 месеца живот, не защото ще има импулс отначало, а защото трудно ще преглътнете грешката.

Коментар

Не се притеснявайте колега за моите решения, оставете това на мен :-) А иначе прекрасно обрисувахте ситуацията и ще се радвам да сте прав... в такъв случай всички тук няма да има каквато и да е причина да жалят правилата и Модерацията ;-)
      VPetrov.photography

Коментар

Изискването за нова регистрация означава ли, че там някой може да си регистрира ник като участник в този форум?
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

Коментар

Е то винаги ще има хора да се жалват,това няма как да го избегнеш.

Аз да питам - защо съвършено друг форум,този подфорум тук с какво пречи на техническите подфоруми или по моему казано Кое накривяване на Мотористкия подфорум това,че полската президенша хванала или не Тръмп за ръката или не?Ние тук може да си го спорим това 33 страници,какво пречим на техническите форуми не ми е ясно / пък и съвсем не е нужно да ми е ясно,питам само,ако имаш време и желание за отговор /
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

Коментар

Може но при оплакване ще го изтрия и дам на действителният участник тук...
            VPetrov.photography

Коментар

Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

Аз да питам - защо съвършено друг форум,този подфорум тук с какво пречи на техническите подфоруми или по моему казано Кое накривяване на Мотористкия подфорум това,че полската президенша хванала или не Тръмп за ръката или не?Ние тук може да си го спорим това 33 страници,какво пречим на техническите форуми не ми е ясно / пък и съвсем не е нужно да ми е ясно,питам само,ако имаш време и желание за отговор /
              Темата е дълго дискутирана, знаеш много добре колко хора си тръгнаха оттук точно заради този форум... освен това новият форум ще има и различни правила, още нещо което пречеше тук на много хора... Въобще изборът ще е налице за всеки...
              VPetrov.photography

Коментар

Да, това е може би най-оплюваният раздел във форума. От много време. Интересно обстоятелство е, че се плюе от хора, които не пишат тук. Така сме в една малко парадоксална ситуация, участници които не се интересуват от него (поне по собствените си декларации) и даже категорично заявяват презрението си към него - като не пропускат случай за това - да се явяват и най-загрижени за бакиите му. На мен лично, не ми е ясно, защо просто не се премести в "спама", след като така, или иначе е приравнен с него по формалния си статус - хората, които пишат тук, категорично са доказали, че са над историите с "нашивките" и прочее комсомолски амбиции. Проблеми с модерацията не намирам, а и отдавна вече тя по отношение на подраздела, не поема особен ресурс - установено е едно равновесие на добронамереност и въздържане от радикални пререкания (доголяма степен, за това доприняся отсъствието на упоменатите плюещи, на които май точно това им липсва...). Още повече, че експеримента с Дискусионните клубове (като нещо аналогично ми изглежда това новото място), определено се оказа неуспешен (два блокирани и два естествено затихнали/отмрели).
                Та това е и моето предложение де: Просто да се премести раздела в спама, откъдето да не тревожи "пуристите".
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Коментар

Илюстрирам:

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:haha.JPG
Прегледи:1
Размер:28.5 КБ
ID:5759413

Коментар

Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Уважаеми колеги, от години този раздел е повод за пререкания и понякога излишно напрежение....)

Това, най-общо казано, не е вярно и води до грешни заключения. Нито е причина, нито е повод.

Но форума си е ваш, ако искате може и да скачате отгоре му. Без да е необходимо да обяснявате защо.

Коментар

Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                      Това, най-общо казано, не е вярно и води до грешни заключения. Нито е причина, нито е повод.

Но форума си е ваш, ако искате може и да скачате отгоре му. Без да е необходимо да обяснявате защо.
                      Подкрепям.
                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      ..
                      Та това е и моето предложение де: Просто да се премести раздела в спама, откъдето да не тревожи "пуристите".
                      Подкрепям.

Мога само да добавя "Свободата Санчо"
                      Дискусионен Гагич клуб щеше да е интересен, ама
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

Коментар

Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                        ...форума си е ваш, ако искате може и да скачате отгоре му...
                        Подкрепям.

ПС: Убеден съм, г-н Петров е наясно, че със закриване на раздела е неминуемо "политиката" да налази "техническите" под-форуми ....
                        https://youtu.be/PaNmTwZyixg

- Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

Коментар

А ще последва ли амнистия за вечно баннатите в оригинала? Ако са баннати заради постовете си в политиката?

Коментар

Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            Може но при оплакване ще го изтрия и дам на действителният участник тук...
                            Одма се оплаквам - тази тема не съм я пуснал аз.
                            - Не подскажете ли в который концлагерь нас везут?
                            - Не знаю, не интересуюсь политикой.

Коментар

Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

само предполагам: форумът е притурка към медията, нещо като апандесит....... и като такава, трябва да се спазва медийната политика, а тя е: без политика! /противоречаща на нашата/

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 18:02 на 07-04-20.

Зареждам...
                              X