Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избори 2021

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Анализаторът Кеворкян защо, също като Слави, винаги заобикаля Доган? Дали за да не се изцапа или за да не го изцапат?

Коментар

• DBRS
      DBRS коментира
      Редактиране на коментар
      наясно е с възможностите на осемте джуджета. не ли?

• santaclash коментира
    Днес, 21:57
    Ми аз като ви писах горе някъде, че ББ отива да си гледа партията и няма да се занимава с друго, ми фЪрГахте нек'ви банани...
    Каква партия да си гледа ? Според мен ще си гледа съдържанието на чекмеджетата, надлежно изнесено от Мамковината.
    Щото ГЕРБ каква партия са? Имат ли (не-предизборна!) платформа? Имат ли някаква идеология? Само келепира ги сбира, в момента, в който Боеко напусне държавния пост и престане да раздава порциЙ и да фърга пари от джипката, ще се разбегат.
    Гватемала не съществува ! Знам го – бях там.

Коментар

• Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Интересен анализ, според мен: Пиянството на един електорат

Това не го знаех:

Бил този: https://www.youtube.com/watch?v=TeiF...B8%D1%82%D0%B5
      Къф е тоя левичар анализатор?

А че Виктор е гей е ясно от поне 20 години. И кво от това?

Или пък какво лошо има интелигенцията да има партия?

Изобщо пълна скръб

ПП борбата е срещу модел на управление който ни връща някъде между феодализма и фашизма.

И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        А... къв е па тоя Виктор ? На ром мяза, не на гей. Да не е гей "по сметка", като "Бог Азис" ?

• turtey
        turtey коментира
        Редактиране на коментар
        Не е циганин, познавам го.

• deyan_h
        deyan_h коментира
        Редактиране на коментар
        "някъде между феодализма и фашизма" са... )) и Стамболов и Стамболийски... ))

• Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

Къф е тоя левичар анализатор?

По тоз навАпрос забравѝх да взема отношение - ти за другаря доц. др. Пампоров, един от стълбовете на българската социология още от времето на ТЗВ, мигар не си чувАл?
      В интерес на истината само хубави неща съм чувал за него. Бил академичен типаж, не меркантилен "бизнес-социолог" като разни Мири-Кънчовци-Стойчовци.
      Гватемала не съществува ! Знам го – бях там.

Коментар

• Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

По тоз навАпрос забравѝх да взема отношение - ти за другаря доц. др. Пампоров, един от стълбовете на българската социология още от времето на ТЗВ, мигар не си чувАл?
        В интерес на истината само хубави неща съм чувал за него. Бил академичен типаж, не меркантилен "бизнес-социолог" като разни Мири-Кънчовци-Стойчовци.
        Откровен левичар, ерго глупак.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

• Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          ...

Изобщо пълна скръб

ПП борбата е срещу модел на управление който ни връща някъде между феодализма и фашизма...
          Мечтая за момента, кога борците ще осъзнаят, кое е основата на модела. (та да го борят ефективно)

байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

Коментар

• Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Мечтая за момента, кога борците ще осъзнаят, кое е основата на модела. (та да го борят ефективно)
            И тя е?

Коментар

• Ми повтарям: Читавите демокрации имат четири независими власти, като във всяка власт има възможност за граждански контрол.
              Най-силната власт е тази която пази Конституцията и законите. Тя формира (нейните физически чиновничета) морала и реакциите на останалите.

В България граждански контрол там няма но пък идват глав прокурори от неевропски държави "за начукване на канчета". Всичко друго е следствие.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

Коментар

• DBRS
                DBRS коментира
                Редактиране на коментар
                Че ти сам си гласувал с краката си къде е по-добре. Що не си в КНДР примерно
                1. Финландия2. Дания3. Норвегия4. Исландия5. Нидерландия6. Швейцария7. Швеция8. Нова Зеландия9. Канада10. Австрия11. Австралия

• kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                Гражданският контрол е голяма работа - вземат ти детето по съмнения на комшията. Ако си отвориш прозореца, веднага те докладват в общината, че разхищаваш топлото.
                Не сме дорасли, а и май не ми се иска.

• tabu_bg
                tabu_bg коментира
                Редактиране на коментар
                Въпроса тука е малко, яйцето или кокошката. Колега, посочил си страни в които хората имат пари, а богатството е сравнително по-разпределено, (по-ниско неравенство). За мен лично на гол тумбак демокрация и разделение на властите трудно... до невъзможно, бедния иска да има, през ** му е какво ще става утре или с държавата му.

• Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Ми повтарям: Читавите демокрации имат четири независими власти, като във всяка власт има възможност за граждански контрол.
              Най-силната власт е тази която пази Конституцията и законите. Тя формира (нейните физически чиновничета) морала и реакциите на останалите.

В България граждански контрол там няма но пък идват глав прокурори от неевропски държави "за начукване на канчета". Всичко друго е следствие.
              Значи си фен на Христос Иванов?

Коментар

• DBRS
                DBRS коментира
                Редактиране на коментар
                Да, защото е работил реално в тази посока.
                Не, защото можеше да го направи много по-ефективно. Можеше да предложи 5 обединителни точки и да се обединят всички реформатори. (след реализацията на тия точки - нови избори) Една от точките можеше да е например постоянно работещо НС

• А аха

Те щото всички т.нар. рифъри са будали и не им се папка.

Не бъди наивен.

Его хаджи-то отгърме още преди да са почнале. А уж не е тъпо копеле, шото се знаем. Нооо ...

Коментар

• Изобщо, тая игра с обединенията лесно се обяснява с теория на игрите.

Съвсем накратко - коалирането е против интересите на индивида. В резултат дори политическата ориентация на индивидите да остава непроменена коалициите са флуктуални.
                Демек въртат си гъзо.

Може да се сметне и оптимума колко разнородна коалиция ще има практически положителен резултат. И пак краткия отговор е - малко разнородна.

Анадън му?

Коментар

• DBRS
                  DBRS коментира
                  Редактиране на коментар
                  Затова трябват конкретни общи прости цели, променящи основата на модела
                  Например:

1. Премахване на ВНС
                  2. Възможност за референдуми, без одобрение от НС (при подписка над 500х.)
                  3. Липса на давност за тежки престъпления
                  4. Уволнение на магистратите заради които сме платили глоби в Страсбург.

А иначе нека си умуват "умните" и дребнавят, "ама туй сега за кво ний"

• Ми не.
                от всичко което си изредил само номер едно има смисъл. Останалото са глупости тип учиндол. Добре звучи но е вредно.

Коментар

• DBRS
                  DBRS коментира
                  Редактиране на коментар
                  т.3 и 4 вече се прилагат в други държави, познай ние по-напред ли сме от тях в качеството на живот.

• DBRS коментира
                Вчера, 23:31
                Да, защото е работил реално в тази посока.
                Не, защото можеше да го направи много по-ефективно. Можеше да предложи 5 обединителни точки и да се обединят всички реформатори. (след реализацията на тия точки - нови избори) Една от точките можеше да е например постоянно работещо НС
                Що ли ми се струва, че очакваш прекалено много от .... едни 80% ?
                ПП.Иначе си прав.
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!

"... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

Коментар

• "2. Възможност за референдуми, без одобрение от НС (при подписка над 500х.)"

- Чудесна идея! Подкрепям я напълно

Само от "НеГаня" да не изревете пак на умряло като първия Референдум бъде свикан за отпадане прилагането на каквито и да били "анти-ковид" мерки и спиране контакт със СЗО

Не вярвам де! Демократите са широко скроени хора, чието основно верую е съобразяване с гласа на мнозинството

Коментар

• davc
                    davc коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ше идеш ти за олио на връба - то и бензин няма да има...

• DBRS
                    DBRS коментира
                    Редактиране на коментар
                    е ше требе и "Ганя" да научи, че заповед на министър не се променя с референдум

• BulAf
                    BulAf коментира
                    Редактиране на коментар
                    Референдум (Всенародно Допитване) може да се свика и за това с какви гащи да бИде задължен да ходи въпросния министър
                    (-справка: така лелеяната демУкрация по "швейцарски" образец)

Или в "ДаОлигофрения" разбирате, че демУкрацията и Референдумите са кашер само когИ са в угода и съвпадат с вашиЙ мироглед... ?
                    /въпроса е риторичен разбира се - ТОЧНО така ги и възприемате /

• Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                  "2. Възможност за референдуми, без одобрение от НС (при подписка над 500х.)"

Демократите са широко скроени хора, чието основно верую е съобразяване с гласа на мнозинството
                  Но само ако гласа на мнозинството съвпада с техния глас.
                  Който не скача е червен.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

Коментар

• BulAf
                    BulAf коментира
                    Редактиране на коментар
                    Абсолютно вярно наблюдение

Активност за темата

Свий

Тук са 8 потребители онлайн. 4 потребители и 4 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
                X