Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на село Мечка!

Свий
Темата е затворена.
X
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• До: Да помогнем на село Мечка!

Прибрах се. Днес беше един ползотворен ден. Запознах се с приятни хора. Дали сме помогнали-не знам. Дано. Пожелавам си ледващите такива акции да са по-многобройни.

Коментар

В момента преточвам снимките.
      От години не ми се беше случвало, да видя, че има голям проблем и да не мога да го дефинирам.
      Останах с кмета на Буковлък още един час, да го разпитвам и пак не мога да определя генезиса на този проблем. А конфронтацията е ужасна, в скоро време ще ескалира, ако не се направи нещо.
      Май засега само трябва да успокояваме раната, а после да му мислим за диагностика, и лек.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

Коментар

Тъкмо се прибирам и аз, ще се опитам на бързо да разкажа.

Днес сутринта. Срещата:

Инструктажът:

На път към селото:

В селото:

Среща с медиите:

Среща с пострадалите:

Коментар

С наи голямо уважение на всички присьстващи.
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

Коментар

Следва среща с "нарушителите":

Кметът:

Коментар

Поздравления!

Дотук се е вдигнал силно имиджа на форума и заедно със него и озлоблението на мангалите и кмета срещу старците...

"Ако не си хирург - не оперирай!"

Прав е кмета, днес сте тук, ама още тази нощ - ви няма...

И това с младежите, дето не ги пуснат в магазина е началото...

Опасявам се, че всъщност се радвате на репортажите, а никой не пита, какво ще стане с тези хора още тази вечер, когато героите похапнали, показани по телевизията, уморени и доволни се приберат да си легнат в къщи...

Коментар

Въпреки всичко - ЕВАЛА!

Коментар

Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  Май засега само трябва да успокояваме раната, а после да му мислим за диагностика, и лек.
                  Абсолютно подкрепям.

Да изкажа и аз моето мнение на база лични впечатления:
                  Сред мненията на хората които чух открих следните моменти -
                  според някои кмета е избран с купени гласове на цигани и затова не ги закача.
                  според други с общинската Лада Нива се извършват част от грабежите, според трети зад голяма част от грабежите стоят съучастници от нецигански произход.

ВСИЧКИ обаче са в безизходица...не съм вярвал че една такава поява ще предизвика подобна реакция. Бяха бесни на кмета, че не им е казал, той от своя страна в никакъв случай не се радваше да ни види.
                  Не било негова работа да следи за реда в селото, имало си полиция.

Очевиден сблъсък на управленски подход - в с. Мечка хората ги е страх да заспят нощно време, в с. Буковлък насред полето се оставя сено за животните и никой не пипа. Когато има желание се намира и начин.

Днес за пореден път се почуствах горд, че съм член на форума.
                  Per aspera ad astra.

Коментар

Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                    Опасявам се, че всъщност се радвате на репортажите, а никой не пита, какво ще стане с тези хора още тази вечер, когато героите похапнали, показани по телевизията, уморени и доволни се приберат да си легнат в къщи...
                    Кои са "героите", бре?!!! Поне правим нещо, а не си говорим напразно и само да си чешем езиците. И пръстите. Това с тях се случва всяка вечер и дори да стане нещо и тази, няма да е по-различно от досегашното. Друкман по-горе каза: "който не е бил там да си мълчи".

Коментар

Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
                      Кои са "героите", бре?!!! Поне правим нещо, а не си говорим напразно и само да си чешем езиците. И пръстите. Това с тях се случва всяка вечер и дори да стане нещо и тази, няма да е по-различно от досегашното. Друкман по-горе каза: "който не е бил там да си мълчи".
                      Не бъркай движение с действие!

Както и да е, мисля че направеното има смисъл, но не и резултат...

Коментар

Тези мангали от каде ги намерихте приличат като от някои трафикантски мексикански филмспоред мен трябва да се понагъне полицята малко и на тях да се държи сметка какво вършат
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

Коментар

Всички снимки, включително от пикника тук.

Коментар

Село Мечка е родното място на баща ми , голяма част от детството ми е преминала в него и днес бяхме там-пристигнахме от Варна.
                            На връщане по пътя си мислих как може да се сложи край на ставащото в селото!

Не претендирам че това са правилните отговори , по-скоро споделям мислите си:
                            1.Очевидно е че трябва помощ от вън!Хората от селото не могат да се справят сами. Реакцията и ставащото след предаването на Мартин е добро начало.
                            2.Форума има огромен потенциал.Замислих се че освен численноста по-ценни са опита и уменията на хората ,но трябва да ги обобщим и насочим.
                            3.Ако целта ни е да спрем кражбите и насилието мисля че сме успели само наполовина!Другата половина за мен е да накараме тези хора да заработят защото без пари и с много свободно време резултатът е ясен!
                            4.Кмета и местните лидери!Виждам тяхната роля в създаването на заетост.Да се предоставят земи , да се кандидатства по програми...

Днес имаше добри идеи:
                            -Да се регистрираме и станем жители на селото !
                            -Да си купим къщи в селото !
                            -Да има паник бутони в къщите!

Вярвам че всеки от селото би съдействал предоставяйки дома си на разположение ако е необходимо .
                            Както вече споменах ние имаме къща , необитавана към момента така че ако е необходимо можем да я използваме.
                            За контакти: 0898 600634 Красимир.
                            Последно редактирано от Красимир Найденов; 08-02-09, 21:54.
                            0+,Bombardier DS650,Discovery II.

Коментар

Първоначално публикуван от kameliq Преглед на мнение
                              Кмета е избран с циганските гласове и ,затова няма интерес да се опълчва срещу тях.
                              Това е информация от ЦИКМИ http://www.mi2007.org/results2/15/152447963.html. Значи циганите са си сформирали тогава инициативния комитет, или някой (може и партия) им е помогнал.

Коментар

А най-дразнещото е,че преди около час се разбра,че ГЕРБ яхва проблема и разбира се почва да си вади дивиденти от него.
                                http://www.focus-news.net/?id=n1127258
                                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
                                X