Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой пречи да сме като в Европа?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

Москва своих не бросает
    Но говорителката на главния каскет каза , че Божков не бил задържан и няма как да е освободен

Коментар

• И за кво им е гол и бос? Освен да има някакви кашета по екзотичните острови....
      NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
      Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение

Но говорителката на главния каскет каза , че Божков не бил задържан и няма как да е освободен
        Явно не помни как главният каскет лично обясняваше, че Божков е арестуван. А.р.е.с.т.у.в.а.н. Сигурно има и клипове от изявлението на Гешев, аз си спомням много добре.

Арестът на издирвания хазартен бос Васил Божков заедно с още две лица е официално потвърден, съобщи главният прокурор Иван Гешев пред журналисти във Варна, цитиран от Dariknews.bg.
        "Има официално потвърждение от Обединени арабски емирства за ареста на Васил Божков и други две обвинени лица", заяви той. Предстои изпращане на документи за екстрадиция, което ще се направи по процедурата, която е правена до момента и в други такива случаи, поясни той.
        - Не подскажете ли в который концлагерь нас везут?
        - Не знаю, не интересуюсь политикой.

Коментар

• motor_men
          motor_men коментира
          Редактиране на коментар
          Ааа , ама тяхното арест било като ти вземат паспорта , не било като нашия белезници и решетки. А къде го посетиха руснаци?

• Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        И за кво им е гол и бос? Освен да има някакви кашета по екзотичните острови....
        Има поне още толкова дето не могат да му ги вземат, но не им трябва за парите. Има доста информация , тя им е нужна .

Коментар

• veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Ако е така, със сигурност няма да си го върнат, па няма и да го щат.

Има поне още толкова дето не могат да му ги вземат, но не им трябва за парите. Има доста информация , тя им е нужна .
        Те си я знаят информацията, не им е нужна. Въпросът е да не вземе Божков да я разнася нагоре-надолу. Затова ще има "инцидент със съкилийници"

Коментар

• motor_men
          motor_men коментира
          Редактиране на коментар
          Ще следим посоката на вятъра.

Е, може и да им е било нужно Черепът да не финансира някого.

Коментар

• sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          С този подход ще им даде поне три пъти повече . Шансовете му да се върне скоро на бял кон са само ако ГЕРБ скоропостижно се раздели с властта .

• icos
          icos коментира
          Редактиране на коментар
          Дългия Череп от Учиндол? Той май е единствената заявка да мъти водата на Боце&Со, само дето не обича да влага собствени средства.

Те си я знаят информацията, не им е нужна. Въпросът е да не вземе Божков да я разнася нагоре-надолу. Затова ще има "инцидент със съкилийници"
        За да има инцидент със съкилийници първо трябва да го вкарат в килия Поне в обозримо бъдеще не виждам как това ще се случи . Освен ако за килия броим президентския апартамент в някой Хилтън Ти като юрист как оценяваш шансовете да ни го върнат от ОАЕ при положение че не ни върнаха международен нарко бос ?
        Последно редактирано от sek.1; 17-02-20, 07:33.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Коментар

• Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          За да има инцидент със съкилийници първо трябва да го вкарат в килия Поне в обозримо бъдеще не виждам как това ще се случи . Освен ако за килия броим президентския апартамент в някой Хилтън Ти като юрист как оценяваш шансовете да ни го върнат от ОАЕ при положение че не ни върнаха международен нарко бос ?
          Е, те така са се надявали да стане, де. А шансовете да върнат Божков клонят към нула.

Иначе интересно се развиват нещата - някаква "завера" вероятно е била разкрита, щом такива внезапни атаки се предприеха спрямо абсолютно незакачаните до вчера Банев, Стайков, Арабаджиев, сега Божков ?
          Шумно прокламираната акция по ревизия на цялата приватизация вероятно цели създаване на козове за опандизване и на други "конспиратори" против властта Му ?

Коментар

• motor_men
            motor_men коментира
            Редактиране на коментар
            И голямото бурканче с мед трябва да се върне на баба меца , че дебелото момче не смее да се покаже. Иначе тази "приватизация" започна още при първата власт , само рибките бяха по-малки. Но с Божков мисля , че настъпи мотиката.

...

Иначе интересно се развиват нещата ...
          Чети обръщенията на сокола, там почти всичко е предсказано.

Коментар

Шумно прокламираната акция по ревизия на цялата приватизация вероятно цели създаване на козове за опандизване и на други "конспиратори" против властта Му ?
            Аз се чудех защо в последно време директора ни е нещо много нервен

Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Коментар

• sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Кольо не мога да ги мисля и богатите . Аз спя спокойно .

• Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Не ни мисли

• sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Е сега отивам да му вдигна кръвното че днес ще идва .

• ВСС най-сетне образувала "дисциплинарка" за проверка на невинния судЯ.
            Четирима висши са против тая проверка...

При толкова явен сигнал за корупция, така се действа братя
            Сещайте се сами как е със сигналите на редови пострадал. ​например хр.бесерев
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

Коментар

• DBRS
              DBRS коментира
              Редактиране на коментар
              Корумпетата около Тръмп са вече в затвора.
              САЩ имат проблем, че с/у президента им са решили че не може да има криминално разследване, иначе и той щеше вече да е в дранголника.

Доказателствата за които се тръшкаш, как точно да ги обявят? кой да ти потвърди че ги има, Р.Овч?
              първосигнално реагираш. Не може(и не трябва) от едно действие да очакваш срутване на корумпешката кочина.

Виж колко добре показаха неработещата ни система, за начало е повече от достатъчно.

• veskov
              veskov коментира
              Редактиране на коментар
              Сложил съм за втори мандат на Дончо, преди да го изберат за сефте, та това означава ли, че тук нашите ще цакат нашия съдия, щото няма за какво да го хванат (или не могат/искат да докажат) заради путиновия орден ?
              Последно редактирано от veskov; 18-02-20, 19:32.

• cecoa1
              cecoa1 коментира
              Редактиране на коментар
              Показаха точно нищо, па не знам какво добро начало виждаш. И на кой да го покажат, при нас къде по-големи куриози са известни, без последствия естествено, та тоя глупав и маловажен цирк...с мед да го намажеш.
              А доказателства как се обявяват, може да питаш най-главния каскет у държавата. Стига да ги има де... Няма как да са дадени, пък нашите да викат че не са...
              И не се тръшкам, просто казвам, че ако и еднаквия аршин му теглим една майна, нема да е по-различно от при тоталитаризма, и мен не ме кефи, та ако ще още утре да ни обявят за американски щат.
              Искам всичката корупция в тая държава да излезе наяве, но по правилния начин. Щото иначе утре и всеки от нас може да бъде осъден без вина, с удобен за някого аршин.

• Еди орден от Путин какви корупционни схеми създаде у нашето държава. Но да попитам за един нарко бос , с присъда в Италия , искаха го и в Румъния , нашите го измъкнаха от затвора в Италия , след което го пуснаха. Та тия дето го пуснаха , корумпирани ли са , има ли ги у списъка на Мустафа , или трябва орден от Путин .

Коментар

• DBRS коментира
                Днес, 19:35
                ...
                Виж колко добре показаха неработещата ни система, за начало е повече от достатъчно.
              Ми виж - показаха че не работи съда според тях. Прокуратурата и управлението са цветя и аромати, нали? За чий ни беше специализиран съд - мълчат, наша си работа. Може би за същия, за който ни е и специализирана прокуратура. Хайде вземи та помисли малко, нищо от това дето трябва да стигне до съд не стига или стига тотално изкривено и нефелно за да получи полагащото му се правосъдие. Включително и случая "Малинов" е така. КТБ-ето Василев ли го срина? Хайде няма нужда...

Коментар

• DBRS
                DBRS коментира
                Редактиране на коментар
                И прокуратурата показаха,че не работи.
                При сигнал за корупция, прокуратура и следствие какво трябва да направят? десет дни нещо направиха ли? М? Барем едно съобщение "образувана е проверка" ? Може пък да съм го пропуснал?

• Споко бе, пичове. Питали един дърт гларус що целува ръка на жените, и той отговорил "ми все отнякъде трябва да почнем, нали". Вързал съм бас срещу Гагич, че тва е само любовната игра, и корейската кака от Кукуш тепърва ше яхне метлата. И тогаз вече ще има, както деликатно се изразяват в моя роден край (Враца) - йеб@нье с подфръганье и скубанье под мишниците.
              NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
              Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                ... И тогаз вече ще има, както деликатно се изразяват в моя роден край (Враца) - йеб@нье с подфръганье и скубанье под мишниците.
                Има да чЕкаш....
                Сега ти обясняват че ногавиците (по Радичков) от свинска кожа, дето са ти пробутали, са поне шпайкове, осигуряващи ако не победа, то поне равен старт. Ама друг път.

Коментар

• сто
                  сто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не се научих да играя, мама и тате са виновни

• windwarrior
                  windwarrior коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ма то тва не е игра. Игра/комар е като не си сигурен в крайния резултат. Примерно ако някой ми предложи бас дали утре слънцето ще изгрее откъм Восток - смело слагам донги. Щото съм сигурен, че ще се случи.

А ти, виждам си сигурен в тезата си, поради което трябва просто да сложиш в джоба си едни пари дето аз и ДБРС ти ги предлагаме доброволно.

Или не си сигурен в тезата си???

• сто
                  сто коментира
                  Редактиране на коментар
                  От някъде ми се е набило в главата едно твърдение на определено по-умен от мен - "Може да си сигурен само в едно - че в нищо няма как да си сигурен". Знам че няма как и двете му части да са верни, продължавам да се колебая до колко може да му се вярва, но ми стига за да не играя. Нали не смяташ че 100 кинта имат по-голяма тежест в спора? Или ще вдигаме докато някой осъзнае че това му е предела?

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,385 в 20:28 на 18-02-20.

Зареждам...
              X