Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой пречи да сме като в Европа?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• От: Кой пречи да сме като в Европа?

Ясен е виновен!

Коментар

Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      ... а за другото : отказАхте Гагич да пише тука , иначе щехте да знаете повече
      Определено се чувства липсата на Гагича в този раздел.Освен знания и много колоритност има в постовете. На моменти се сещам и за липсата и на друг колоритен участник -Стефан.
      А колко е достатъчно на човек не знам- за някой 50,други 100,а трети и 300 квадрата са им малко,но на финала се задоволяват с 2 квадрата (хайде, да е 3 кубически метра от "Майката земя" в гробищния парк) и не се оплакват!!!

Коментар

Чини ми се, че ни гласят "мечка" за изборите, ама ще видим. Аргумент 1 - подозрително махнаха парите за партиите. Сега партиите, далеч то властта и държавната софра, първо - няма да имат пари за агитация и пропаганда; второ - няма да имат пари за застъпници в секционните комисии; трето - ще загубят наддаването за купения вот. Само по себе си това е достатъчно за предизвестена загуба.
        Аргумент 2 - разреши се финансирането на партиите от бизнеса. Кой бизнес има парички за сериозно финансиране на партии - този, който е на хранилка от разпределението на общите пари /бюджета/. Останалите да го духат. Ами да ми дадат и на мен един тец "Варна", да ми дадат десетки милиони за студен резерв /нищо, че енергоблоковете с нищо не са доказали, че са в състояние да работят/, па "Булгаргаз" да ми построи за своя сметка газопровод до тец-а, после да ми дадат рекордно бързо концесия за пристанището на тец-а - е, при такива обстоятелства и аз ще финансирам щедро и прещедро правилната партия. Тези с апартаментите са дребни кокошкари. Та - премахването на машинния вот поредната стъпка в тази посока ли е - това се питам? Защо на властта това и изнася, а на омбудсмая и пилота, заедно с партията зад тях, не им се иска? Какво е скрито зад тази стъпка може би ще стане ясно, когато дпс внесат своите предложения между първо и второ четене /както стана със партийните субсидии/. Само подозирам, де, нямам доказателства, но от доста време политическият процес върви към диктатурокрация прекалено явно.
        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Коментар

Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
          ...... Ами да ми дадат и на мен един тец "Варна", да ми дадат десетки милиони за студен резерв /нищо, че енергоблоковете с нищо не са доказали, че са в състояние да работят/, па "Булгаргаз" да ми построи за своя сметка газопровод до тец-а, после да ми дадат рекордно бързо концесия за пристанището на тец-а - е, .......
          Това да ти е проблема.... Директора на ТЕЦ “Варна" ми е съученик, преди това беше някакъв в ГАЗПРОМ.... Дали да не основем партия ....
          П.П. Майтапа настрана, ама наистина и на мен ми се чини, че пак ще има едно гоУемо дрЪво за народа. Нещо като 2008-ма, ама в по-корав вариант. Рядко си идвам в България напоследък, но това ми дава база за сравнение в по-голям период от време и кофтито е, че забелязвам значителен упадък във всяко отношение.
          Последно редактирано от kuzdov; 12-07-19, 01:18.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

Коментар

лекичко завесите за вдигат от всички страни

идва на фона на стабилност, растеж, ама ...
            Последно редактирано от FiveFinger; 12-07-19, 13:06.

Коментар

Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              Нещо вярно от тази статия: "една престъпна мрежа успешно заграбва цялата държава". Ама защо все трябва да си оправдаваме собствената глупост с някого /Русия в случая, ама и USA са в класацията на другарите/, а ние, разбираш ли, агънца божии невинни, все другите ни виновни.
              "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Коментар

Има скунксове ...

Коментар

Осъждате някой за 17х. за клевета, той плаща и продължава да клевети,
                  отново дело, клеветника пречи на събирането на доказателства(записано в решението)
                  и му отсъждат...... по-малка сума,
                  да, правилно четете, за рецидив с явно неуважение на съда- отсъжда се по-малко наказание
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

Коментар

Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                    А колко е достатъчно на човек не знам- за някой 50,други 100,а трети и 300 квадрата са им малко,но на финала се задоволяват с 2 квадрата (хайде, да е 3 кубически метра от "Майката земя" в гробищния парк) и не се оплакват!!!
                    Като умира Рокфелер на другия ден видните евреи отиват при банкера му да питат колко пари е оставил . Човека отговорил с една дума : Всичките За това още в силните години на исляма някой от великите им султани наредил като някой умре независимо беден или богат да го прекарат през града само увит в един чаршаф та да видят всички че нищо не носи със себе си . И до днес е така изтърсват го гол в гроба и бягат само ходжата остава да му чете .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Коментар

It card и ставаш министър или калинка ...

Коментар

Няма страшно, сега, като глобят НАП, нещата ще потръгнат- зер, щом и НАП глобяват, да му мислят всички останали закононарушители.

Коментар

Всички новини са за моста със сметището. Обаче и другия е с регулирано движение. Усещам аз тука нещо не е в ред, тея само са си намерили някаква грешка точно по мостовете и що да не палнат някакво сметище, даже ако може единия ремонт друг да го плати.

Коментар

След НАП и шпионите, в действие ново хибридче
                            https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/mar...verka-na-kabel
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

... това бяха поредица от разговори и те започнаха значително преди датата 13-и, петък. Беше ми обяснено, че името на Радиото е заложено на карта, че има персонални заплахи срещу генералния директор, срещу семейството му. Търсеше се начин чрез административна хватка Великова да бъде свалена от ефир до края на октомври.

Защо?
                              Според мен определено става дума за някаква зависимост, за поет ангажимент, за който е дошло времето да бъде изпълнен. И разбирах, че поръчителите втвърдяваха очакванията си. Непрекъснато се повтаряше едно и също: „Или тя, или аз“.
                              Имаше едно изречение: „Ще ме сготвят накрая“. Затова смятам, че става дума за зависимост. За поети ангажименти, които трябваше да бъдат изпълнени. Разговарях с уплашен човек, изпаднал в паника. Натискът беше много силен, което потвърждават и други колеги.
                              ...
                              Беше измислена тази история с необходимата командировка на Силвия Великова за обучение на колеги в Стара Загора между 11 и 13 септември. Отказах да подпиша такава заповед, защото според мен това беше репресия. ... Не го направих и сега. На следващия ден ми беше предложено да се пенсионирам и аз си тръгнах. ...

От тук
                              НяКой щял да "сготви" шефът на радиото, ако не разкара неудобна журналистка. Кой може толкова да спече човек на такъв пост?!? Милиционерите? Цацаратурата? #Кой?
                              И казусът се разследва от онзи, който би имал интерес от свалянето на въпросната от ефир ...

Каква Европа, какви 5 евро?!?

Коментар

То май е от тук
                                https://www.bnt.bg/bg/a/mogat-li-med...adimir-yonchev
                                и почти това си беше, всички се отраяха.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

Активност за темата

Свий

Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                                X