Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бойко Борисов

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Няма лошо да има самолет,не е толкова пари и е полезно нещо ако се ползва по предназначение,виж комби за 200 бона за горските е на свинче звьнче,купи му един дизелов Ловешки дарак и пей сърце.
    Няма лошо да си има личен аероплан. Лошото е че пожарникарите имат един хеликоптер, дето го юркат като орташка кобила от пожар на пожар, и понякога не успява. Да не говорим какъв ресурс му е останал. Та викам нашите да си возят ВИП гъзовете на нормални пътенически полети, пък със спестените пари да купят поне още един хеликоптер на пожарникарите. Или поне да поддържат тоя, че да не се пребият пилотите. Щото ВИП-гъзове - вагон и малка каручка. А пилоти - йок.
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Едно Ми 17 специализирано за гасене на пожари преди десетина години се разби и пилотите му загинаха .

• Подозирам че със спествните пари биха купили дори повече от един хеликоптер.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

• Никога не са имали идея за хеликоптер специализиран за търсене и спасяване както и подкачване на бамби за гасене на пожари,юрка се като стар ЗИЛ ма толко’ може толко’ свири пък и Правителствения отряд му е наследство,не е само той
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S500 '99
      W140 S420 '99

Коментар

• Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
        ... Чудя се кога ще почне да си кара самолета.
        Няма да почне. Ще му излезе име, че подражава на шофьора на самолет, щото

Как и полагается негру, Пушкин нигде толком не работал и писал рэп. Погиб в перестрелке...

Коментар

• Е, па не'ам думи: Борисов към работещите на "Хемус": Още веднъж ме скарайте с еколозите и ще видите какво ще ви направя

Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Коментар

• Това също е от статията:

Работещи по археологическите разкопки роми приветстваха премиерът с "Мараба, Бойко. Добре сме, работим" . "Ей това искам от вас, да работите", отговори им Бойко Борисов.
            Вече в колата, пък коментира, че при археолозите само доцентите не са роми. "Ами трябва някой да копае", допълни возещият се в джипа вицепремиер Томислав Дончев.
            https://www.youtube.com/watch?v=mpK3m2YXloM

Коментар

• Не знам кой е тоя пич на задната седалка, ама Бойко му е шофьор със Секвоята на горските. Явно е арабски шейх.
              Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

Не знам кой е тоя пич на задната седалка, ама Бойко му е шофьор със Секвоята на горските. Явно е арабски шейх.
                Стар, но непреходен виц.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Коментар

• Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение

Стар, но непреходен виц.
                  Е що да е виц. Секвоите нали за тва ги купиха - да возят арабски шейхове в гората?

Коментар

• Това е правено да вози децата до ски лифта,ТЛКто е за целта.......ма щом му харесва така да е,можеш ли да спреш гората да се разлиства както би казал един горски
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S500 '99
                    W140 S420 '99

Коментар

• Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Това е правено да вози децата до ски лифта,ТЛКто е за целта.......ма щом му харесва така да е,можеш ли да спреш гората да се разлиства както би казал един горски
                      абе няма невъзможни раУти. и тиквоча няма да е вечен.
                      Кучетата са най-готините хора :) !!!...
                      Πoгo: "Cpeщнaxмe ce c вpaгa и тoй cмe ниe."...

Коментар

• Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение

Няма да почне. Ще му излезе име, че подражава на шофьора на самолет, щото
                        Съществената разлика е че Радев за това е учил и го може на ниво което го могат много малко хора в този свят . В неговата си професионална област е постигнал върха . Генерал ; боен пилот първи клас . За Б.Б. историята упорито мълчи да е работил някога това за което е учил .
                        Последно редактирано от sek.1; 20-11-19, 05:19.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Коментар

• Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение

Съществената разлика е че Радев за това е учил и го може на ниво което го могат много малко хора в този свят . В неговата си професионална област е постигнал върха . Генерал ; боен пилот първи клас . За Б.Б. историята упорито мълчи да е работил някога това за което е учил .
                          1400 часа за 27 години не е чак връхта на сладоледа. 51 часа средно годишно. Питай някой по-дърт колко се е летяло когато наистина имахме ВВС.

Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

• Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение

абе няма невъзможни раУти. и тиквоча няма да е вечен.
                            Верно е ма ставам на 45 баси,а той ми се радва,че след 30 години демокрация били БСПто......щеше да е смешно ако не беше жалко.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S500 '99
                            W140 S420 '99

Коментар

• Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

1400 часа за 27 години не е чак връхта на сладоледа. 51 часа средно годишно. Питай някой по-дърт колко се е летяло когато наистина имахме ВВС.
                              Баща ти колко има?Поздрави от моя,в София си е
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S500 '99
                              W140 S420 '99

Коментар

Четат темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                              X