Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайски сифони - азиатска жестокост !

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

Май прекалено се вързахте на по-горните снимки и линкове. Снимките са комбинирани от такива, показващи готвене и ядене на нещо и от аутопсия на човешки ембрион. А "нещото" според мен е маймунски ембрион. Според мен, защото другото не мога да го допусна... по никакъв начин

Коментар

От китайски сифони до къде се стигна...

Тва отвратително.

Коментар

А китайците нямат спиране. Ако някой се сеща за моята тема за захраванията за монитор произведени в китай. Та ето ви продължение.

http://www.tuexperto.com/2007/05/17/...made-in-china/

А тук има NOKLA N95
        http://www.eemobi.cn/mobile/13/733/3435.aspx
        Познат е също и като NCKIA N95.

Също така могат да се видят из нета и следните марки китайски телефони : Suny Ericssun , Suny Ericssom
        http://news.softpedia.com/news/Be-Th...99-45356.shtml

Така че, да ви е ясно сифоните са само началото...roll:

Коментар

Темата уж беше за сифони, пък както доста други, отишла съвсем в друга посока ...

За да се върнем пак към началото имам питане дали все пак някой може да каже някоя и друга марка/модел читави сифони? Щото тия с откровен китайски произход наистина имат много ненадежден вид.
          Което, в същност, може да се каже и за някои изделия, на които като производител са посочени нашенски фирми ...

Коментар

Благодарение на тази или подобна тема за сифоните тук, преди 1 година се скъсах да обикалям по железариите, но намерих истински сифони. Представляват канче отлято от бронз което събира поне кило вода. В него се завива хром никелова плоча с бронзова фуния вътре. Перфектен е, но няма надписи по него и не знам кой е производителя. Не беше и евтин, но беше единствения свестен модел. Ето как форума помага дори за такива дреболии.
            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

Коментар

Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
              ... намерих истински сифони. Представляват канче отлято от бронз което събира поне кило вода. В него се завива хром никелова плоча с бронзова фуния вътре ...
              Лошото е, че навсякъде намирам най-вече от т.нар. "рогови" сифони, които обаче до един са алуминиеви, а поне от тази тема разбирам, че това не е желателно. Фунията вътре е от някаква пластмаса.

Само на 2 места видях месингови сифони, обаче единият ми се видя доста плитък (не повече от 5 см обща височина), а другият беше някакъв италиански, който изглеждаше добре, но тръбата на изхода му беше само 30 мм, докато ПВЦ тръбите, които се използват за канализацията са 50 мм.

Коментар

Ако ти трябва още, ще потърся къде има и дали има и ще ти пиша цени. Даже може да го снимам и да го пусна. Аз лично гарантирам за него.
                Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

Коментар

За мен китайската стока е в съотношение с цената - колкото струва
                  примерно 10 лв - толкова дена ползваш - десет дена

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
                  X