Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къща на дърво за деца

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Къща на дърво за деца

Здравейте предстои ми построяване/сглобяване и тн на къща на дърво за детски игри и забавления.
    Приемам всякакви идеи със снимки, чертежи тн.
    Дървото е круша с диамерър на ствола около 50 + см.
    Височината от земята ще е между 1.5 до 2.5 м
    Основа около 3/3 м. с парапет и покрив
    Ще има неподвижна стълба и евентуално странична изнесена греда или греди за две люлки.
    Всичко ще се прави с нови греди, дъски и тн.

ще са ми полезни съвети от хора,които са правили такива подобни, както и сайтове с чертежи.
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

На времето на моите бях направил такава къща и събираха децата от махалата да играят. Точно до круша на височина 1.8м. 4бр опори /моите бяха тръби забити в земята/ и отгоре дървена конструкция обкована с дъски, отвор за врата и прозорец.Всичкото това хванато здраво за крушата за да не се гътне от пощурели деца. До вратата имаше дървена стълба и една вертикална тръба отстрани, изнесена та да се спускат по нея. Никое не слизаше по стълбата, кефа беше да се пускат по тръбата. за съжаление нямам снимки, че беше доста отдавна.

Коментар

• _Константин_
      _Константин_ коментира
      Редактиране на коментар
      Точно такова и аз мисля. то е ясно че стълбата няма да се ползва.освен за дървото мисля и за 4 носещи греди в земята и отдолу от тея гумените плочки, като на детските площадки

Не съм специалист, ама ето нещо, което ми попадна преди малко: https://www.instructables.com/id/Mul...led-Materials/

Коментар

Бих желал да помоля автора и/или някой с опит да сподели малко повече тънкости, трудности, съвети + чертежи, линкове с полезна информация?

Обещал съм на синковеца една такава къщичка, имам един два бора недостатъчно дебели или един голям дебел дъб но в изостваен съседен имот, та събирам инфо за да започна подготовка.
      Бъдете живи и здрави

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
      X