Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пружина за огъване на тръби...

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Пружина за огъване на тръби...

Здравейте, ако някой има пружина за огъване тръби с алуминиева вложка 32мм, външна, ще съм безкрайно благодарен, ако ми услужи с нея. Трябва ми за 2 свивки, които няма как да направя плавни. Обиколих доста магазини днес, но такъв голям диаметър не открих. Минава ми през главата варианта: дъга на 90*, но не ми се иска да остане в замазката. Ако някой се сеща за друг начин за огъване да помага.

До: Пружина за огъване на тръби...

В Практикер имаше инструмент за тая работа. Беше две железа с дръжки и обща панта. Тръбата се нанизва в едни канали и едното желязо я изтегля по една дъга върху другото.
    Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

Коментар

Видях го. Малко е за ф32.

Коментар

Защо те плаши използването на ъглов фитинг. Слагаш от тези с двата О-пръстена и забеавяш!
        Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
        Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

Щом е само за две огъвки може да използваш старият и изпитан метод с пясъка.
          Пълниш тръбата с пясък, нагряваш с пистолет за горещ въздух и огъваш малко по-малко до необходимия градус.
          Такава пружина с 32мм диаметър не съм виждал, това не означава, че няма де.

П.П. Сега видях, че е от тези стаби с алуминиевата вложка, ще е трудно, но не и невъзможно мисля.

Коментар

Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Щом е само за две огъвки може да използваш старият и изпитан метод с пясъка.
            Пълниш тръбата с пясък, нагряваш с пистолет за горещ въздух и огъваш малко по-малко до необходимия градус.
            Такава пружина с 32мм диаметър не съм виждал, това не означава, че няма де.
            За тези тръби не трябва нагряване!
            Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
            Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

Тръбата е магистрала до 2 ри етаж и от края и до сгъването и имам около 5м. Абе май ще сложа по едно 90 и айдеее. И те са по 30 кинта. Писна мии. Мерси на всички.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
              X