Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смазване на ъгловата глава на бензинов тример Husqvarna?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Смазване на ъгловата глава на бензинов тример Husqvarna?

Здравейте ,
    Имам такава косачка/тример и напоследък не се чуват приятни звуци от нея Някой ползвали такава или има ли представа как се смазва и с какво тази глава. Изглежда ми капсулована от всякъде
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

От: Смазване на ъгловата глава на бензинов тример Husqvarna?

Повечето, които съм виждал имат едно болтче отстрани,което се отвива и през дупката му се вкарва грес от тубичка,като от паста за зъби.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Х3,Е83,3.0i.LPG

Коментар

Главата мисля няма какво да и се смазва, ние имаме ама е щилкова глава на китаец машина. Но виж самия прът има болчета/пробка и от там се слага графитна грес, какт е споменал Генчо, но не трябва да е обкновена грес ,а такава високооборотна !!! бяла някаква май беше.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

Коментар

Ето ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0629.jpg
Прегледи:1
Размер:553.4 КБ
ID:5771130...гресьорката аз я сложих . Там има болт , който се отвива и се слага гресьорка.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

Коментар

Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Ето .....гресьорката аз я сложих . Там има болт , който се отвива и се слага гресьорка.
          Слага гресьорка този,който има такаламит! Ако нямаш,както каза Генади. И всички редуктори се смазват.Ако не-ги сменяваш!

Такава грес(в тубичка) продават по магазините,които продават такава техника.
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

Коментар

Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Слага гресьорка този,който има такаламит! Ако нямаш,както каза Генади. И всички редуктори се смазват.Ако не-ги сменяваш!

Такава грес(в тубичка) продават по магазините,които продават такава техника.
            Ти ако нямаш , комшията може да има ...
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

Коментар

Благодаря. Това с гресьорката е идея но едва ли е възможно за всички "глави".
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
              X