Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турбиниране на атмосферен ОМ602 ?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение

Троши се амааа на 5500 оборота а Николайчо такива обороти не вдига
    Ъпсолютно вярно ! ... поне като постоянен режим.

Точно за това ме кефи тая кола, щото по някакъв странен начин ме успива и като я карам ми е некъф релакс. Кача ли се на нещо друго, не е така, но може би защото така или иначе не е пъргава.
    Горе-долу държа около 3000÷3500, че нагоре ми бучи заради генерацията, която ще направя с турбинирането, но и след това не виждам смисъл да се правя на голфист, при положение, че съм с 3 литров мотор и дълги скорости, което е и търсен ефект при всички доработки.
    Преди два-три часа, докато се возех, си мислех точно това което каза и Цецо, че без проба няма да стане.

Турбинката ще завърши идеята, но коя да е първа ?!
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

Коментар

Чуй какво ти дума Петър! Усещаш ли го, че ти подхвърля за променлива геометрия...не е случайно! Знае как върви 605 със стокова турбина, ама се е возил и на 605 с Garrett 2260gtb. Щеше да купува дръжка за врата ...​​

Коментар

Първоначално публикуван от TRAX Преглед на мнение
        Чуй какво ти дума Петър! Усещаш ли го, че ти подхвърля за променлива геометрия...не е случайно! Знае как върви 605 със стокова турбина, ама се е возил и на 605 с Garrett 2260gtb. Щеше да купува дръжка за врата ...​​
        Еее, уж е смел, а ти казваш, че е трябвало да се качи с памперс !

... и аз не гоня спортни резултати, а просто искам да компенсирам някои дефицити.

Коментар

Ето нещо интересно за разликата м/у атмосферният и турбо OM602.

Вече придремвам, и хич не ми е до превеждане, та ако някой можещ скучае, може да го сподели на нашенски.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
          X