Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А класа или Мустанг?

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Krelion
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    И се троши и не върви и не е удобна и като цяло дърво.Аз карам много коли под наем,на месец 7-8 може да ми се паднат,внимавам да не взимам такова,че съм се парил,Камарото по-добро,а Бавареца ги отвява по всеки един показател без цена на резервни части тук,там при теб и това няма да го има.

Наеми си едно,покарай го 2-3 дни и си вземи Баварец като искаш готина резачка или един скучен 210 5 литров
    Знаех си че трябва да питам тук!Започвам да се оглеждам за Camaro,Dodge Challenger или Charger.И трите имат 3,6.Или да не се занимавам с "малолитражки"?

Остави коментар:

• BENZBOSS
    отговори

Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
    Сега гледах в мобиле едно s6 ,5,2 .435 коня.Не мога да разбера защо е комби?Един автомобил трябва да има визия,характер.Ауди са най-безлични.Не мога да си го позная на паркинга
    Много си е яко комбито даже,и Мерцедес имат такива засекретени зверове

Остави коментар:

• BENZBOSS
    отговори

Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
    Колко Мустанга си имал?
    Знам,че не е към мен въпроса ма да си кажа - николко по ред причини.Имам каране обаче от Сан Франс до Сиатъл,13 часа само с кола под наем,да се прежаля ли?

Остави коментар:

• Krelion
    отговори

Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
    Мустанга е дърво безподобно, което има само единия двигател.
    Не случайно е на цената на базова а4-ка.
    Колко Мустанга си имал?

Остави коментар:

• Krelion
    отговори

Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
    Наскоро сменях съединител на 2009 Mustang GT500 Cobra , ако изключим манияшкия звук, ще го отупам с моето Ауди S6 по всеки един показател .
    Сега гледах в мобиле едно s6 ,5,2 .435 коня.Не мога да разбера защо е комби?Един автомобил трябва да има визия,характер.Ауди са най-безлични.Не мога да си го позная на паркинга

Остави коментар:

• ak101
    отговори

Мустанга е дърво безподобно, което има само единия двигател.
    Не случайно е на цената на базова а4-ка.

Остави коментар:

• Пламен С
    отговори

Разгледай третата кола от подписа ми.

Остави коментар:

• BENZBOSS
    отговори

А Кобрата каква разлика има от нормалното?

Остави коментар:

• faster
    отговори

С S6 не требваше да го сравняваш!Не Шелби,а ако ще Мелби.да е!Харесвам.ги мустангите заради традицията ,ма.повече врЪти гуми ,отколкото върви!На звук го дакарва!Камаро по добре?!Чаленджър!?За немско бих заложил и на Ауди куатро!

Остави коментар:

• 75 turbodelta
    отговори

Наскоро сменях съединител на 2009 Mustang GT500 Cobra , ако изключим манияшкия звук, ще го отупам с моето Ауди S6 по всеки един показател .
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:67519076_2619991541364867_7418678713820119040_n.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5821829

Остави коментар:

• BENZBOSS
    отговори

И се троши и не върви и не е удобна и като цяло дърво.Аз карам много коли под наем,на месец 7-8 може да ми се паднат,внимавам да не взимам такова,че съм се парил,Камарото по-добро,а Бавареца ги отвява по всеки един показател без цена на резервни части тук,там при теб и това няма да го има.

Наеми си едно,покарай го 2-3 дни и си вземи Баварец като искаш готина резачка или един скучен 210 5 литров

Остави коментар:

• Slick
    отговори

Звам че въпроса не е към мен ...ма ако шъ й маСтанг .. 5.0. Успех и .. да му те радва каквото и да си избереш.

Остави коментар:

• Krelion
    отговори

Японка,няма да взема.БМВ евентуално 8,стара.
    Идеята е такава:мога да отделя 10-11к,другите на изплащане за 2г. по около 500 на месец.Тази която взема,ще се кара поне 2 години.После се продава с примерно 2-3 загуба.Може и повече.
    Ако се разочаровам от А класата,ще си си кажа:ниска класа-проблеми.Ако Мустанга не ми хареса:не съм уцелил екземпляр.
    Приятел в Канада със сервиз ми вика"Не си купувай американски коли!"Мен пък ме кефят.Не че съм имал много.Един ZJ 5,2.
    Направих едно кръгче с Мустанг 3,7-кеф.В мерца само се качих,удобно .Не ми се и караше-конфекция.
    Въпрос към Бенцбоса.Какво точно имаш Изнапредвид за дърво?Троши ли се много ?

Остави коментар:

• nissan_1978
    отговори

И аз бих предпочел баварец пред мустанга от малко по стария модел от този които гледаш съм останал с впечатление че за мотора и конете си е куц ��

Остави коментар:

• Slick
    отговори

Малеее krelion-e ма ти си и у Немачко...като искаш екзотика там, вземи си някая наточена японка , или некое old but gold версия на мерц. Ела на екскурзия до УСА и си земи под наем един Станг. ..ще ти мине мерака
    Ма така си е ..но работата е малко като приказката и за цвета на тревата ... от другата страна.

Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
X